Po sedmnáctém kole nejvyšší okresní soutěže si Sezemice drží v čele tabulky pětibodový náskok. Zápas s Újezdem však musely otáčet ve druhém poločase. Poslední Lipoltice získaly bod po remíze v Mikulovicích.

Mikulovice – Lipoltice 1:1
Domácí neproměnili pět vyložených šancí, když ztroskotali na brankáři Machačovi. Ten inkasoval pouze ve 23. minutě, kdy se po rohu prosadil Kříž z dorážky. Hosté vyrovnali v 82. minutě po střele Olivy z hranice vápna k tyči a po bojovném výkonu si  odvezli bod za remízu 1:1.
Fakta – branky: 23. Kříž – 82. Oliva. Rozhodčí: Syrůček. Bez karet. Diváků: 80. Poločas: 1:0. Mikulovice: Tomáš – Hromek, Handlíř, Vyskočil (65. Štěpán), Vymazal – Křivka, Karlík, Kříž, Valský – J. Vencl, P. Vencl. Lipoltice: Machač – Polanecký, Ročín (65. Kožený), Černohous, Tamchyna – Kožený, Doležílek, Oliva, Flégr – Mzyk, Tichý (80. Svoboda).

Roveň – Dříteč 0:5
Hráči Rovně vyrobili v první čtvrthodině dvě chyby v obraně, které hosté potrestali. Z tohoto šoku se domácí nevzpamatovali a fotbalisté Dřítče v poklidu přidali další tři branky.
Fakta – branky: 6. Voříšek, 15. Szanisló, 52. Drahokoupil, 60. Voříšek, 90. Spěvák. Rozhodčí: Bém. ŽK 4:2. Diváků: 80. Poločas: 0:2. Roveň: Kopřiva – Král, Madák, Mládek, O. Koláček – Kašpar, Melc, O. Mikuláš, Franc – Vach, Machatý. Střídali: Roček, Dušek, Kaplan. Dříteč: Křemenák – Bednář, Drahokoupil, Pluhař, Morávek – Kroupa, Klofanda, Spěvák, Pečinka – Voříšek, Szanisló. Střídali: Vrška, Hrůša, Vávra.

Sezemice – Újezd 2:1
V bojovném utkání se těsně před přestávkou prosadil hostující Huňáček. Favorit vyrovnal ze závaru hned po přestávce. V 73. rozhodl Pleva, když se prosadil ve vápně po trestném kopu  domácích.
Fakta – branky: 46. Slezák, 73. Pleva – 44. Huňáček. Rozhodčí: Rambousek. ŽK 2:3. Diváků: 120. Poločas: 0:1. Sezemice: Hrdý – Slezák, Plecháček, J. Kašpar, Kolín – Langr, T. Kašpar, Kříž, Brychta – Štěrovský, Lába. Střídali: Pleva, Knaute, Horák. Újezd: Hývl – Černý, Firbas, Jiří Petříček, Rambousek – Rusín, Jakub Petříček, Vohralík, Hataš – Huňáček, Hladík. Střídali: Jandák, Rozsévač.

Dašice – Choltice 1:0
Nastřelená tyč v první minutě předznamenala počínání hostů v tomto utkání. Celkem totiž míč z jejich kopaček orazítkoval brankovou konstrukci pětkrát. Ve 32. minutě  se P. Šmejda postaral střelou z dvaceti metrů o vítězný gól Dašic.  Ve druhé půli lepší hosté nedokázali skórovat.
Fakta – branka: 32. P. Šmejda. Rozhodčí: Klíma. ŽK 2:1. Diváků: 30. Poločas: 1:0. Dašice: Polák – M. Sciranka, Šibal, Sládek, J. Šmejda – Hora, O. Vajer, Vyhnálek, Cabicar –  Zamastil, Sládek. Choltice: Zářecký – Korbel, Bravenec, Peml, Kohoutek – Augustin, Kratochvíl, Hlaváček, Karlík – Cvejn, Horák. Střídal: Salfický.

Opatovice – Přelovice 1:1
V prvním poločase si ani jeden z celků nevytvořil větší šanci. Až v 55. minutě se po centru z pravé strany prosadil přelovický Blažek. Za domácí vyrovnal po individuální akci Bartoníček a zařídil spravedlivou dělbu bodů.
Fakta – branky: 76. Bartoníček – 55. Blažek. Rozhodčí: Havlík. ŽK 2:1. Diváků: 50. Poločas: 0:0. Opatovice: Guldán – Jičínský, Voříšek, Nosek, Valenta – Lejsek, Kršák, Vandas, Novotný – Práchenský, Bartoníček. Střídal: Mlynář. Přelovice: Rejduga – Hladík, Mádr, Khun, Čapek – Šimák, Vohralík, Řehák, Blažek – Balada, Danihelka. Střídali: Hochman, Doležal.

Přelouč B – Chvaletice 3:0
Domácí měli po celý zápas převahu, kterou vyjádřili dvougólovým náskokem do přestávky. Ve druhé půli pečetil výhru Kocourek z penalty. Další šance přeloučské rezervy zůstaly nevyužity.
Fakta – branky: 28. Hanuš, 33. Štainer, 65. Kocourek z penalty. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 1:0. Diváků: 40. Poločas: 2:0. Přelouč B: Marek – Martin Beránek, Heřmánek, Volejník, Musil – Miřejovský, Kocourek, Machačný, Štainer – Hanuš, Minařík. Střídali: L. Slabý, Školník, Milan Beránek. Chvaletice: Fidra – Kredba, Melicher, P. Kuch, Fencl – Roubíček, Havrda, Mařata, Wiesner – Hrbek, Sajdl. Střídali: Brunclík, J. Kuch, Meško.

Ostřešany – Chvojenec 0:1
Ve vyrovnaném utkání vstřelil jedinou branku Burkovič již v 16. minutě, kdy zůstal po rohovém kopu osamocený v pokutovém území a rozvlnil síť. Po změně stran domácí nastřelili břevno a ani z dalších pokusů se jim nepodařilo vyrovnat.
Fakta – branka: 16. Burkovič. Rozhodčí: Kudyn. ŽK 3:2. Diváků: 55. Ostřešany: Pechmann – Krejčok, Bobek, Hošek, Drábek – Jahl, Půlpán, Moravec, Tejnecký – Drbohlav, Hodás. Střídali: Paštyka, Dufek. Chvojenec: M. Pavlíček – Richter, Centner, Nechvíle, Chmela – Vrbata, Velinský, Burkovič, Kunart – Jedlička, J. Pavlíček. Střídal: Čefelín.