Letohrad – Trutnov 5:0
František Dvořák, trenér FK Letohrad: „V sobotním utkání se hosté představili jako velice kvalitní celek, který nám nedovoloval držet míč častěji na svých kopačkách. Naopak to byli hosté, kteří více diktovali tempo hry a byli více na míči. Na umělecký dojem by byl výsledek zcela opačný a hosté by si zřejmě odvezli všechny body. Ale fotbal se hraje na branky a proto zůstaly všechny body doma. Porážka Trutnova je krutá, nicméně si myslím, že ne nezasloužená."
Miloš Dvořák, trenér MFK Trutnov: „Těžko se mi zápas hodnotí, když jsme častěji drželi balón, hráli, měli gólovky, ale góly padaly jen do naší branky. O pauze jsme prohrávali 1:0 a řekli jsme si, že musíme být ještě agresivnější ve finální fázi a koncovce. Znovu jsme měli dvě tisíciprocentní šance, ale místo toho, abychom vyrovnali, jsme prohrávali 2:0 po vlastním gólu. Musíme to už prostě nějakým způsobem zlomit."

Jaroměř – Olympia HK 0:2
Miloš Exnar, trenér FK Jaroměř: „Povedl se nám vstup do utkání, což bylo důležité pro naše sebevědomí do dalších minut. Soupeř nás postupem času přehrával, ale i přes prohru jsem s výkonem týmu spokojen. Tato porážka je z kategorie zasloužených, ovšem s hlavou nahoře."
Miloš Sazima, trenér FC Olympia Hradec Králové: „Začali jsme laxně, přesto jsme se v první půli dostali do vedení. Po vstřelení druhé branky v úvodu druhého poločasu už na hřišti existovalo jen jedno mužstvo. Mohli jsme dát více gólů, ale ledabyle jsme zacházeli s vytvořenými brankovými příležitostmi."

Dvůr Králové – Živanice 0:1
Pavel Matějka, trenér TJ Dvůr Králové nad Labem: „Diváci sledovali vyrovnané utkání, na jehož konci se radoval šťastnější tým. Dá se říct, že jsme soupeři nic nedovolili, až na individuální chybu, po níž skóroval. Jinak jsme byli nebezpečnějším týmem a hlavně za stavu 0:1 si vytvořili dostatek příležitostí. Překonat gólmana soupeře se nám ale tentokrát nepodařilo.
Milan Ujec st., trenér TJ Sokol Živanice: „V prvním poločase se hrálo mezi vápny a do šancí se ani jedno mužstvo nedostávalo. Po změně stran se nám podařilo vstřelit šťastný gól a od té doby domácí začali více riskovat. Vytvořili si několik šancí, které se nám podařilo vyřešit. Z brejků jsme měli několik možností k navýšení vedení, ale nedotáhli jsme je do gólových pozic."

Ústí n. O. – Jablonec 1:2
Vladimír Chudý, trenér Jiskra Ústí nad Orlicí: „První poločas jsme začali docela dobře a vytvořili jsme si i několik nadějných příležitostí ke skórování. Bohužel jsme po nedorozumění v obraně hloupě inkasovali. Naštěstí se nám velmi záhy podařilo vyrovnat a první poločas skončil nerozhodně. Druhý poločas byl oboustranně o něco horší. Byl to spíše boj a nakopávaná. My jsme měli tři dobré příležitosti ke skórování, bohužel jsme je nevyužili. Soupeř vstřelil krásný gól z přímého volného kopu a tento gól se nakonec stal vítězným."

V. Mýto – Suchdol 1:0
Roman Oliva, trenér SK Vysoké Mýto: „Jsme velmi spokojeni se třemi body, protože jsme hráli proti silnému a velmi dobře organizovanému soupeři. Hodně jsme dobývali, hosté hráli pozorně dozadu a hrozili z brejků. Měli dvě vyložené šance, které jsme přežili. I my jsme měli šanci, kterou jsme neproměnili. rozhodl závěr utkání, kdy jsme hlavně po příchodu Radima Fikejze ožili. Těch deset minut, co byl na hřišti, vzal na sebe."