1. liga staršího dorostu:

AC Sparta Praha – FK Pardubice 3:0 (0:0). Sestava: Seifert – Baudyš (80. Mandutz), Vencl, Táborský, Hanč – Polák (85. Křivka), Šejvl, Sůra, Shejbal – Bartoš (75. Klátil), Hovorka.

Zajímavý zápas na půdě favorizované Sparty lze rozdělit do dvou částí, které se lišily jako den a noc. V té první, která byla ukončena brankou domácí Sparty v 55. minutě, byl trochu překvapivě nebezpečnější tým hostů. Vytvořil si čtyři vyložené brankové příležitosti, ale bez úspěšného zakončení. Tu největší měl agilní Hovorka, který po uvolnění Šejvlem postupoval v 18. minutě sám na brankáře Vavrušku, ale šanci zazdil střelou mimo branku.

Ještě do poločasu se dostal do šance v prvním poločase nejlepší hráč na hřišti Shejbal, ale se stejným výsledkem. Po přestávce měl v 52. minutě velkou příležitost otevřít skóre Baudyš po příhře Poláka a nakonec v 55. minutě opět Hovorka, který ale místo zakončení hlavou, míč zpracovával na prsa.

A tím začala druhá část utkání, protože prakticky z protiútoku chytře lobem umazal nuly domácí Jeřábek. O dalších pět minut později stejný hráč prostřelil bezmocného Seiferta podruhé a za dalších pět minut upravil po samostatném průniku na konečných 3:0 Klán. Tyto tři branky padly z prakticky prvních tří střel Sparty na pardubickou branku.

Do konce zápasu již byl pražský tým lepším týmem a připsal si zasloužené poslední tři body sezony. Hosté obsadili desátou příčku.

1. liga mladšího dorostu:

Sparta Praha – FK Pardubice 9:0 (6:0). Podrobnosti nehlášeny, ale výsledek hovoří za všechny komentáře… Pardubičtí skončili patnáctí. (ašo)