Na pardubickém vlakovém nádraží se sešli fans a mezi nimi byla i skoro celá rodina Mrvíkových, kteří v úterý odjeli také fandit do Polska českému národnímu fotbalovému týmu. Ten se musel potýkat s Řeckem.

Fandila i manželka s miminkem

„Budeme fandit doma u televize. Naše rodina má sedadla hned za bránou, takže je budeme hledat i na obrazovce," sdělila maminka Tereza Tobiášková.
„Celkově je cesta vyšla okolo dvou tisíc. Dnes se ještě vrací domů, takže lístek tam a zpátky na vlak okolo osmi stovek a vstupenka na zápas tisíc korun," dodala Deníku Tereza Tobiášková.
„Byl jsem na Euro už předtím,  v Holandsku, ale na Euro do Polska jedu poprvé," usmíval se Milan Mrvík.

„Jedeme vlakem, protože bude sranda a můžeme popíjet. Do českého centra v Polsku se asi nepodíváme, půjdeme hned na stadion, chceme si to tam pořádně prohlédnout.  A chceme být včas na místě," prozradil Milan Mrvík.

„Určitě jsem rád, že je Euro takhle blízko, do Polska je to jen pár hodin a je to skoro zadarmo. Kdyby to bylo dál, tak nevím, jestli bych vyrazil," zakončil  Milan Mrvík.

Polští prodejci chtějí jen zlotý

Fanoušci si také stěžovali, že polští prodejci nechtějí brát euro ani české koruny. Požadují polský zlotý, což je problém především pro české návštěvníky, kteří si chtějí koupit pití. 

Markéta Markovicsová