Volby do sněmovny začínají za

Nahrávám odpočet ...
VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga - podzim 2010: Výsledky desátého kola

Pardubicko - Vítězem desátého kola se stal hráč Václav Vančura z Nemošic.

13.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/Petr Šilar

Extraliga (1.– 5. místo)

PA0274 Vladimír Mikan, Horní Roveň 5 68
PA0247 Radek Bidlo, Choteč 5 65
PA0365 Ivana Ročková, Pce 2 65
PA0083 Aleš Horčička, Holice -1 65
PA0278 Jana Sedláková, Holice 11 62

I. liga (6. – 61. místo)

PA0199 Markéta Komárková, Pce 5 62
PA0200 Hana Kužílková, Pce 5 62
PA0198 Milan Linha, Pce 5 62
PA0197 Petr Linha, Pce 5 62
PA0362 David Zelený, Pce 5 62
PA0018 Luboš Jeřábek, Veselí 2 62
PA0082 Zbyněk Horčička, Holice -1 62
PA0177 Lukáš Novotný, Srch -1 62
PA0329 Frant. Picko, Svítkov -1 62
PA0290 Jan Šál ml., Veselí 5 60
PA0220 Marie Barvířová, Pce 2 60
PA0037 Ladislav Bezdíček, Pce 5 59
PA0334 Jana Buchtelová, Dašice 5 59
PA0009 Renata Horáková, Veselí 5 59
PA0272 Jana Mikanová, H. Roveň 5 59
PA0270 Miloš Pachovský, D. Roveň 5 59
PA0236 František Teplý, Pce 5 59
PA0269 Josef Zeman st., Holice 5 59
PA0210 Zdeněk Novotný, LB 2 59
PA0268 Marie Zemanová, Holice 2 59
PA0255 Miluše Půlpánová, H. Ředice 2 58
PA0231 Stanislav Barvíř, Pce -1 57
PA0371 Miloš Krejčí, Pardubice 5 56
PA0375 Miroslav Mrkout, Pardubice 5 56
PA0368 Vladimír Slavík, Moravany 5 56
PA0256 Mircek Voříšek, V. Chvojno 5 56
PA0084 Miroslava Horčičková, Holice 2 56
PA0094 Václav Krupička, Bukovka 2 56
PA0344 Stanislava Popílková, Sedlišťka 2 56
PA0135 Iva Procházková, St. Hradiště 2 56
PA0134 Lubomír Bašta, St. Hradiště -1 56
PA0059 Lenka Durchánková, Pce -1 56
PA0085 Luděk Horčička, Holice -1 56
PA0118 Jaroslav Pětioký, LB -1 56
PA0366 Alena Valentová, Pce -1 56
PA0193 Alena Francová, Pečky u N. -1 54
PA0055 Jiří Pavlíček ml., Chvojenec 8 53
PA0151 Evžen Pospíšil ml., Srch 8 53
PA0238 Radek Voříšek, Pce 8 53
PA0240 Antonín Voříšek, St. Hradiště 8 53
PA0188 Jaroslav Fridrich, Nemošice 5 53
PA0137 Roman Makeš, Slatiňany 5 53
PA0273 Karolína Mikanová, H. Roveň 5 53
PA0122 Bohuslav Šulc st., Pce 5 53
PA0311 Jakub Šutovec, Přelouč 5 53
PA0093 Karel Hampl, D. Roveň 2 53
PA0157 Vladislav Imramovský, Ostřešany 2 53
PA0376 Alena Mrkoutová, Pardubice 2 53
PA0349 Jiří Lejhanec, Pce -1 53
PA0315 Lucie Novotná, Přelouč -1 53
PA0316 Jana Novotná, Přelouč -1 53
PA0172 Helena Soudná, Ohrazenice -1 53
PA0021 Martin Volejník, Veselí -1 53
PA0319 Milan Wiesner, Přelouč -1 53
PA0318 Alois Wiesner, Přelouč -1 53
PA0317 Miloslava Wiesnerová, Přelouč -1 53


II. liga (62. – 118. místo)


PA0254 Martina Formanová, H. Ředice 2 52
PA0253 Václav Půlpán, H. Ředice 2 52
PA0405 Miroslav Bříza, Valy 2 51
PA0229 Petr Ipser, Svítkov 2 51
PA0384 Miloslava Michková, Pardubice 2 51
PA0282 Josef Hendrych, Chvojenec 0 51
PA0081 Lenka Naštická, Pce 5 50
PA0020 Kamil Pecival, Veselí 5 50
PA0192 Jiřina Vančurová, Nemošice 5 50
PA0127 Karel Vojtěch, Pce 5 50
PA0183 Hana Hubená, Nemošice 2 50
PA0185 Zdeněk Hubený, Nemošice 2 50
PA0186 Zdeněk Hubený, Nemošice 2 50
PA0184 Miloš Hubený, Nemošice 2 50
PA0313 Karolína Nováková, Přelouč 2 50
PA0033 Rudolf Novotný, Srch 2 50
PA0211 Libor Šafář, Srch 2 50
PA0125 Vladimír Šimon, Pce 2 50
PA0207 Pavel Štěpánek, H. Jelení 2 50
PA0167 Roman Vencl, Svítkov 2 50
PA0312 Lenka Vorlíčková, Přelouč 2 50
PA0314 Jaroslava Vorlíčková, Přelouč 2 50
PA0257 Jaromír Voříšek, Holice 2 50
PA0267 Josef Zeman ml., Holice 2 50
PA0223 Martina Gőtzová, Pce -1 50
PA0201 Karel Hamáček, Pce -1 50
PA0208 Hana Jordánová, Pce -1 50
PA0039 Tomáš Shejbal, Pce -1 50
PA0339 Josef Slabý, Svítkov -1 50
PA0117 Miloš Strnad, Rybitví -1 50
PA0328 Čestmír Zámečník st., Popkovice -1 50
PA0228 Jarmila Fantová, Pce 5 49
PA0074 Ant. Hanč, Popkovice 5 49
PA0241 F. Marzak, Tupesy 0 49
PA0218 Stanislav Valenta, Rosice n. L. -1 49
PA0141 Martin Mareček, Zminný 8 48
PA0285 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 5 48
PA0345 Milan Popilka, Sedlišťka 2 48
PA0027 Martin Joudal, Veselí 8 47
PA0126 Olda Kalina, Vejvanovice 5 47
PA0128 Miroslav Šafář, Srch 5 47
PA0108 Jan Šurc st., Pce 5 47
PA0304 Jiří Cuhorka, Přelouč 2 47
PA0005 Josef Dvořák, Veselí 2 47
PA0203 Hana Machová, Pce 2 47
PA0003 Michal Nejedlo, Veselí 2 47
PA0159 František Zlatník, Pce 2 47
PA0058 Miroslav Durchánek, Pce -1 47
PA0078 Oldřich Hlaváček, Pohránov -1 47
PA0102 Alena Knappeová, Pce -1 47
PA0049 Jiří Konečný, Trnová -1 47
PA0063 Miroslav Král, Labětín -1 47
PA0249 Lukáš Sádovský, Holice -1 47
PA0205 Pavel Štěpánek, Moravany -1 47
PA0308 Josef Šutovec, Přelouč -1 47
PA0239 Jan Voříšek, St. Hradiště -1 47
PA0242 Květoslav Vykoukal, Přelouč -1 47


III. liga (119. – 172. místo)


PA0091 Josef Marek, Vyšehněvice 8 46
PA0276 František Pýcha, D. Roveň 5 45
PA0133 Zdeněk Bulíček, Pce 0 45
PA0190 Václav Vančura, Nemošice 11 44
PA0050 Ant. Májek, Pce 8 44
PA0043 Roman Vondra, Němčice 8 44
PA0015 Milan Ais, Veselí 5 44
PA0187 Petra Hovorková, Pce 5 44
PA0150 Evžen Pospíšil st., Srch 5 44
PA0179 Marie Havránková, Jeníkovice 2 44
PA0036 Zdeněk Hyhlík, 53002 2 44
PA0309 Teodor Kurš, Přelouč 2 44
PA0338 Stanislav Petr, Svítkov 2 44
PA0335 Daniela Petrová, Pce 2 44
PA0204 Tomáš Štěpánek, Moravany 2 44
PA0363 Jiří Valenta, Pce 2 44
PA0298 Lukáš Vykoukal, Přelouč 2 44
PA0303 Petr Hocke, Opočinek -1 44
PA0041 Laďka Chmelenská, Pce -1 44
PA0110 Jiří Kučera, Uhř. Lhota -1 44
PA0176 Jiří Novotný, Srch -1 44
PA0038 Milan Shejbal st., Pce -1 44
PA0297 Karel Škopek, Čepí -1 44
PA0052 Petr Volný, Pce -1 44
PA0226 Dominik Landsman, Pce -4 43
PA0142 Miroslav Mareček, Zminný 8 42
PA0389 Jan Kouřil, Pardubice 5 42
PA0013 Pavel Danihelka, Veselí 2 42
PA0305 Aleš Cuhorka, Přelouč -1 42
PA0194 Andrej Lukačišin, Svítkov -1 42
PA0072 Frant. Marek, Pce 8 41
PA0333 Jan Buchtele, Dašice 5 41
PA0075 Alena Dubcová, Máteřov 5 41
PA0271 Petr Houdek, Pce 5 41
PA0057 M. Málek, Pce 5 41
PA0364 Marek Valenta, Pce 5 41
PA0035 Jiří Klofát, Moravany 2 41
PA0170 Josef Král, Pce 2 41
PA0175 Jana Novotná, Srch 2 41
PA0251 Michal Pehanič, Pce 2 41
PA0341 Standa Školník, Pce 2 41
PA0154 Jaroslav Bauer, Pce -1 41
PA0377 Ladislav Daněk, Pardubice -1 41
PA0032 Lenka Holubová, Ostřetín -1 41
PA0067 Josef Matějka, Pce -1 41
PA0120 Marie Miklošková, Pce -1 41
PA0155 Dagmar Novotná, Pce -1 41
PA0156 Petr Novotný, Pce -1 41
PA0147 Josef Novotný, Pce -1 41
PA0056 Jiří Pavlíček st., Chvojenec -1 41
PA0330 Zdena Picková, Svítkov -1 41
PA0095 Monika Sejkorová, Pce -1 41
PA0206 Roman Štěpánek, H. Jelení -1 41
PA0281 Anežka Sedláková, Holice -4 41

IV. liga (172. – 218. místo)
.
PA0243 Tomáš Hubička, Brloh 2 40
PA0213 Aleš Mužík, Srch 2 40
PA0356 M. Zahaluk, Pce 0 40
PA0307 Jana Bínová, Přelouč 5 39
PA0292 Jan Šál, Veselí 5 39
PA0387 Jiří Michek, Pardubice 2 39
PA0277 Eva Pýchová, D. Roveň 2 39
PA0287 Jaromír Chmelík, Bezděkov 0 39
PA0261 Martin Půlpán, H. Ředice 0 39
PA0076 František Dimmer, Čepí 5 38
PA0119 Bartoloměj Mikloško, Pce 5 38
PA0077 Olinka Pozdníková, Borek 5 38
PA0044 Josef Vondra, Němčice 5 38
PA0320 Miroslav Dobrovský, Lhota p. Př. 2 38
PA0224 Radek Ipser, St. Máteřov 2 38
PA0106 Míša Knappeová, Pce 2 38
PA0299 Mir. Kořínek, Černá za B. 2 38
PA0248 Milan Kouba, Pce 2 38
PA0301 Rostislav Koubek, Lohenice 2 38
PA0160 Jiří Mládek, Pce 2 38
PA0053 Petr Novák, Pce 2 38
PA0300 Ludvík Vorlíček, Přelouč 2 38
PA0259 Patrik Voříšek, Holice 2 38
PA0324 Č. Zámečník ml., Pce 2 38
PA0180 Marie Beranová, Jeníkovice -1 38
PA0069 Jindřich Čapek, Rokytno -1 38
PA0028 Michal Kamas, Veselí -1 38
PA0369 Bohumil Kvoch, Lány n. D. -1 38
PA0348 Eva Lejhancová, Pce -1 38
PA0212 Lukáš Mužík, Srch -1 38
PA0048 Jaroslav Novák ml., Pce -1 38
PA0070 Lenka Nykodýmová, Pce -1 38
PA0347 Josef Pejcha, St. Jesenčany -1 38
PA0105 Jarmila Svobodová, Pce -1 38
PA0182 Jaroslav Švihovec, Pce -1 38
PA0006 Petr Vorel, Veselí -1 38
PA0019 Martin Král, Veselí 2 37
PA0310 Josef Kesner, Sezemice 0 37
PA0323 Libor Brom, Moravany -1 37
PA0291 Jana Šálová, Veselí 5 36
PA0294 Šárka Hudcová, Přelouč 2 36
PA0138 Horymír Filip, Pce -1 36
PA0415 Tomáš Kopřiva, Holice -4 36
PA0286 Petra Matúšů, Sezemice -4 36


V. liga (219. – 267. místo)


PA0252 Libuše Odehnalová, Pce 8 35
PA0346 Zbyněk Popilka, Sedlišťka 8 35
PA0406 Jiří Novotný, Rokytno 5 35
PA0111 Ondra Sychra, Bělá 5 35
PA0045 Martin Vondra, Němčice 5 35
PA0071 František Boháč, Pce 2 35
PA0109 Jiří Čihák, D. Roveň 2 35
PA0026 Lenka Chudobová, Veselí 2 35
PA0030 Miloš Jeřábek, Veselí 2 35
PA0124 Libuše Kalinová, Pce 2 35
PA0214 Jiří Maštalíř, Pce 2 35
PA0367 Ventil Slavík, Moravany 2 35
PA0178 Oldřiška Treichlová, Smidary 2 35
PA0352 Věra Trynerová, Pce 2 35
PA0029 Jana Dvořáková, Veselí -1 35
PA0340 Miroslav Horák, Chvojenec -1 35
PA0002 Petra Horáková, Veselí -1 35
PA0169 Hana Králová, Pce -1 35
PA0355 Vladimír Paďour ml., Pce -1 35
PA0354 Vladimír Paďour st., Pce -1 35
PA0090 František Pešek, Pce -1 35
PA0034 J. Linhart, Pce 2 34
PA0373 Miloš Krejčí st,, Pardubice 2 33
PA0396 Jiří Marek, Pardubice 2 33
PA0295 Petr Puhlovský, Kladruby n. L. 2 33
PA0383 Jan Kalina, Zlín -1 33
PA0416 Jirka Stodola, Dvakačovice -1 33
PA0289 Ladislav Šejbl, Loděnice -1 33
PA0195 Vojta Smíšek, Svítkov -4 33
PA0378 Miroslav Kubálek, Pardubice 5 32
PA0153 Jiří Plecháček, Pce 5 32
PA0412 Petr Fajman, Pardubice 2 32
PA0140 Jan Heřmanský, Doubravice 2 32
PA0121 Jiří Mikloško, Pce 2 32
PA0098 Jakub Svoboda, Pce 2 32
PA0100 Jiří Zavřel, Pce 2 32
PA0351 Bohuslav Zdeněk, St. Jesenčany 2 32
PA0227 Ladislav Fanta, Pce -1 32
PA0144 Libor Fiala, Pce -1 32
PA0181 Vladimír Havránek, Jeníkovice -1 32
PA0054 Zdenka Kulhánková, Chvojenec -1 32
PA0225 Petra Malá, St. Máteřov -1 32
PA0353 Marie Paďourová, Pce -1 32
PA0302 Tomáš Pecka, Mělice -1 32
PA0016 Oldřich Valenta, Veselí -1 32
PA0079 Bohuslav Vančura, Pohránov -1 32
PA0385 Andrea Drábková, Pardubice 8 30
PA0275 Jaromír Pýcha, D. Roveň 5 30
PA0143 Eva Marečková, Zminný 2 30
PA0326 Vladislav Šejvl, Přelouč 0 30
PA0386 Dominika Drábková, Pardubice -1 30


VI. kolo (268. – 327. místo)


PA0066 František Kaplan, Moravany 5 29
PA0166 Mir. Novák, LB 5 29
PA0165 Šárka Nováková, LB 5 29
PA0161 Karel Pobuda, Sezemice 5 29
PA0162 Jana Pobudová, Sezemice 5 29
PA0163 Lukáš Schiller, Sezemice 5 29
PA0012 Petra Hývlová, Veselí 2 29
PA0047 Jaroslav Novák, Pce 2 29
PA0113 Jan Sychra, Bělá 2 29
PA0139 Pavel Tetour, Doubravice 2 29
PA0116 Monika Ujcová, LB 2 29
PA0321 Šárka Vamberská, Přelouč 2 29
PA0407 Vladimír Blažek, Choteč -1 29
PA0025 Jacek Chudoba, Veselí -1 29
PA0266 Jiří Konvičný, H. Ředice -1 29
PA0264 Miloslav Kopa, Poběžovice -1 29
PA0265 Hana Kopová, Poběžovice -1 29
PA0068 Jarmila Kořínková, Rokytno -1 29
PA0359 Jana Kutinová, Pce -1 29
PA0217 Václav Maštalíř, Pce -1 29
PA0096 Hana Sejkorová, Pce -1 29
PA0222 Radek Slavík, Svítkov -1 29
PA0132 Lumír Sokol st., Pce -1 29
PA0112 Radka Sychrová, Bělá -1 29
PA0080 Josef Štěrba, Pce -1 29
PA0322 Zdeněk Vamberský, Přelouč -1 29
PA0001 Jan Volejník, Veselí -4 29
PA0372 Radka Krejčová, Pardubice 5 28
PA0221 Pavel Barvíř, Zlín 11 27
PA0408 Radek Paďour, Pardubice 8 27
PA0148 Rudolf Tesař, Ráby 5 27
PA0149 J. Jaroš, Srch 2 27
PA0357 Vráťa Stýblo, Svítkov 2 27
PA0246 Karel Škopek, Pce 2 27
PA0260 Miroslav Půlpán, H. Ředice 0 27
PA0087 Martin Topič, D. Ředice 0 27
PA0388 M. Sejkora, Pardubice -1 27
PA0196 Mojmír Smíšek, Svítkov -1 27
PA0280 Miroslav Sedlák, Holice -4 27
PA0306 Jiří Cuhorka st., Přelouč 8 26
PA0092 Milan Jaroš, Pce 8 26
PA0237 Vladislava Horská, Pce 5 26
PA0164 Vlasta Nováková, LB 5 26
PA0040 Milan Shejbal ml., Pce 5 26
PA0046 Ladislav Synek, Pce 5 26
PA0023 Michal Hývl, Veselí 2 26
PA0327 Jarda Mikša, Pce 2 26
PA0336 Libor Petr, Svítkov 2 26
PA0342 Roman Provazník, Černá za B. 2 26
PA0423 Vladimír Řihánek, Zlín 2 26
PA0174 Zdeněk Soudný, Ohrazenice 2 26
PA0099 Josef Svoboda, Pce 2 26
PA0331 Jiří Špaček, Dašice 2 26
PA0103 Marek Balínek, Pce -1 26
PA0288 Miloslav Bažant, Přelouč -1 26
PA0358 Iva Doležalová, Pce -1 26
PA0232 Miloš Dospiva, Ostřešany -1 26
PA0107 Marek Tichý, Pce -1 26
PA0115 Pavel Ujec, LB -1 26
PA0031 Josef Kaválek, Pce 5 25


VII. liga (328.– 376. místo)


PA0410 Jan Kubát, Pardubice 2 24
PA0114 Libor Tuček, Bělá 2 24
PA0089 František Topič, D. Ředice 0 24
PA0293 Tomáš Hudec, Přelouč -1 24
PA0397 Josef Kroulík, Moravany -1 24
PA0332 Michal Špaček, Dašice -1 24
PA0381 Andrea Kalinová, Pardubice -4 24
PA0391 J. Bouza, Pardubice 5 23
PA0191 David Vančura, Nemošice 5 23
PA0189 Petr Fridrich, Nemošice 2 23
PA0007 Jakub Klas, Veselí 2 23
PA0379 Martin Mareš, Pardubice 2 23
PA0097 Josef Svoboda, Pce 2 23
PA0424 Michaela Šustrová, Pardubice 2 23
PA0152 Miroslav Žáček, Pce 2 23
PA0104 Mirek Balínek, Pce -1 23
PA0250 Jakub Březina, Pce -1 23
PA0008 Václav Horák, Veselí -1 23
PA0390 Tomáš Marný, Pardubice -1 23
PA0024 Martin Doležal, Veselí -4 23
PA0431 Jiří Matúšů, Sezemice 2 22
PA0399 Kája Remeš, Pardubice -7 22
PA0428 Josef Ježek, Pardubice 8 21
PA0382 Petr Kalina, Opatovice 5 21
PA0263 Milan Píša, Chvojenec 0 21
PA0086 Lucie Topičová, D. Ředice 0 21
PA0411 Jaroslava Houdková, Pardubice -4 21
PA0402 Petr Hyvl, Chýšť 5 20
PA0230 Jaromír Hušina st., Pce 2 20
PA0060 Jan Šurc ml., Pardubice 2 20
PA0022 Jaroslav Volejník, Veselí 2 20
PA0360 Jindřich Dubišar, Pce -1 20
PA0010 Martina Jeřábková, Veselí -1 20
PA0209 Jiří Jordán, Pce -1 20
PA0233 Martin Kmoníček, Pce -1 20
PA0403 Jana Zámečníková, Břehy 5 19
PA0130 Monika Koťarová, Praha 0 19
PA0380 Alan Matějka, Pardubice 0 19
PA0395 Radoslava Marková, Pardubice 2 18
PA0325 Jiří Šejvl, Svítkov 0 18
PA0131 Lumír Sokol, Pce -1 18
PA0404 Radek Vencl, Svítkov -1 18
PA0283 Ladislav Kubizňák st., Sezemice -4 18
PA0284 Vlasta Kubizňáková, Sezemice -4 18


Před ligovou bránou (372. – 408.)


PA0337 Libuše Petrová, Svítkov 2 17
PA0234 Vít Maxa, St. Hradiště 0 17
PA0426 ŠDárka Kalinová, Zlín -1 17
PA0350 Jiří Lejhanec ml., Pce -1 17
PA0073 Zdena Marková, Pce -1 17
PA0136 Marie Baštová, St. Hradiště 0 16
PA0394 Aleš Kašpar, Litětiny 0 16
PA0202 David Hamáček, Pce 5 15
PA0158 Miroslav Drozen, Pce 0 15
PA0088 Miloslava Topičová, D. Ředice 0 15
PA0418 Oldřich Kalina, Pardubice -1 15
PA0129 Renata Koťarová, Pce -1 15
PA0361 Libor Doležal, Pce -4 15
PA0051 Karel Jiránek, Pce 5 14
PA0014 Milan Hubáček, Veselí 2 14
PA0343 Josef Jiráň, Hrádek 2 14
PA0065 Vladimír Provazník, Černá za B. 2 14
PA0171 Ondřej Vosáhlo, Pce 2 14
PA0011 Jirka Jeřábek, Veselí -1 14
PA0123 Bohuslav Šulc ml., Pce -1 14
PA0064 Miloslava Králová, Labětín -4 14
PA0244 Ondra Škopek, Čepí -4 14
PA0430 Stanislav Petr ml., Svítkov 5 13
PA0427 Zdeněk Vávra, Veská -1 13
PA0400 Karel Bělohlav, Pardubice -1 12
PA0173 Katka Novotná, Srch 8 11
PA0216 Jiří Maštalíř, Pce 5 11
PA0279 Lucie Andrésová, Holice 0 11
PA0235 Martin Maxa, St. Hradiště 0 11
PA0393 Bohuslav Svoboda, St. Hradiště 0 11
PA0370 Jiří Štěrba, Pce 0 11
PA0374 Rudolf Procházka, Pardubice -7 11
PA0042 Oldřich Felcman, Pce 0 9
PA0145 Soňa Fialová, Pce -1 9
PA0413 Petr Houska, Pce 0 8
PA0420 Miloslav Váša, Ostřešany 0 8
PA0004 Radka Rybyšarová, Veselí -1 8


Nad propastí (409. – 426. místo)


PA0429 Karel Vaníček, Chvaletice 2 7
PA0245 Pavel Suchánek, Svojšice 0 7
PA0417 Toník Kalina, Zlín -1 6
PA0061 Jaromír Hušina ml., Pce 2 5
PA0215 Vilma Látová, Pce 2 5
PA0101 Marta Zavřelová, Pce -7 5
PA0219 Jiří Zdeněk, Pce 2 4
PA0262 Zdeněk Mládek, D. Ředice 0 4
PA0146 Ludmila Novotná, Pce 0 4
PA0392 Lada Školníková, Pardubice -1 3
PA0432 Milada Dubská, Pardubice 0 2
PA0062 Martina Horáková, Pce 0 2
PA0421 Jaroslav Jedlička, Staré Hradiště 0 2
PA0168 Pavel Kalhous, Pce 0 2
PA0433 Josef Novák, 0 2
PA0422 Aleš Píša, Staré Hradiště 0 2
A0419 Luděk Tesák, Přelouč 0 1
PA0401 Václav Soukup, Pardubice 2 0


Černý Petr (427. – 433. místo)


PA0296 Helena Škopková, Třebosice 2 -1
PA0409 Josef Chvojka, Staré Hradiště 0 -1
PA0414 Marcelo Bio, Svítkov -4 -2
PA0017 Luboš Kučera, Veselí -1 -3
PA0258 Michal Voříšek, Holice 0 -5
PA0425 Vít Eliáš, Rousínov 2 -7
PA0398 Petr Houska, Pardubice -1 -10

Výsledky 10. kola zpracovai: Miroslava Hlínová a Lukáš Kilián.

Vítězem kola se stal Václav Vančura z Nemošic na Správnou trefu (stejný počet bodů získala Jana Sedláková z Holic a Pavel Barvíř ze Zlína.

Žádáme vítěze, aby se nám ozval do redakce (723 356 821 begin_of_the_skype_highlighting 723 356 821 end_of_the_skype_highlighting).

(jma)

13.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Certifikát na podvodnou sbírku - ani strojově přeložený český text moc význam nedává.

Pardubice berou podvodníci útokem

Velká pardubická 2017.

Na závodišti bude síň slávy

Mistři světa! Zlato z Tuniska má i Rosůlek

Pardubice – Cesta českých reprezentantů na mistrovství světa v malém fotbale má zlatou tečku. Češi vyhráli na šampionátu všech sedm utkání a obdrželi pouze tři branky. Ve finále v tuniském Nabeulu zdolali Mexiko 3:0.

Proměnu z ruiny na národní památku připomene koncert

Pardubice - Dílo, které rod Pernštejnů vybudoval jako výkladní skříň a své mocenské centrum, doputovalo do druhé poloviny 20. století jako ruina.

Okresní přebor: Fotbalová Křičeň si nedělala velkou hlavu

Pardubice - Dalšími zápasy pokračovaly o víkendu okresní fotbalové soutěže. Ve šlágru kola vedoucí celek okresního přeboru druhé Ostřešany absolutně nešetřil.

Chystáme on-line: Kolovratník bude odpovídat čtenářům

Pardubice - Poslanec a lídr krajské kandidátky hnutí ANO pro volby do Poslanecké  sněmovny Parlamentu ČR Martin Kolovratník bude čtenářům Deníku ve středu od 10 hodin k dispozici v on-line rozhovoru.

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení