Extraliga (1. – 5. místo)


PA0083 Aleš Horčička, Holice 5 66
PA0365 Ivana Ročková, Pce 8 63
PA0082 Zbyněk Horčička, Holice 2 63
PA0274 Vladimír Mikan, H. Roveň 2 63
PA0177 Lukáš Novotný, Srch 2 63

I. liga (6. – 60. místo)


PA0329 Frant. Picko, Svítkov 2 63
PA0247 Radek Bidlo, Choteč 2 60
PA0018 Luboš Jeřábek, Veselí 2 60
PA0220 Marie Barvířová, Pce 8 58
PA0231 Stanislav Barvíř, Pce -1 58
PA0134 Lubomír Bašta, St. Hradiště 8 57
PA0210 Zdeněk Novotný, LB 5 57
PA0059 Lenka Durchánková, Pce 2 57
PA0085 Luděk Horčička, Holice 2 57
PA0118 Jaroslav Pětioký, LB 2 57
PA0366 Alena Valentová, Pce 2 57
PA0362 David Zelený, Pce 2 57
PA0268 Marie Zemanová, Holice 2 57
PA0199 Markéta Komárková, Pce -1 57
PA0200 Hana Kužílková, Pce -1 57
PA0197 Petr Linha, Pce -1 57
PA0198 Milan Linha, Pce -1 57
PA0255 Miluše Půlpánová, H. Ředice 8 56
PA0193 Alena Francová, Pečky u N. 2 55
PA0290 Jan Šál ml., Veselí 2 55
PA0037 Ladislav Bezdíček, Pce 2 54
PA0334 Jana Buchtelová, Dašice 2 54
PA0009 Renata Horáková, Veselí 2 54
PA0349 Jiří Lejhanec, Pce 2 54
PA0272 Jana Mikanová, H. Roveň 2 54
PA0270 Miloš Pachovský, D. Roveň 2 54
PA0135 Iva Procházková, St. Hradiště 2 54
PA0172 Helena Soudná, Ohrazenice 2 54
PA0236 František Teplý, Pce 2 54
PA0021 Martin Volejník, Veselí 2 54
PA0269 Josef Zeman st., Holice 2 54
PA0084 Miroslava Horčičková, Holice -1 54
PA0094 Václav Krupička, Bukovka -1 54
PA0315 Lucie Novotná, Přelouč -1 54
PA0316 Jana Novotná, Přelouč -1 54
PA0344 Stanislava Popílková, Sedlišťka -1 54
PA0318 Alois Wiesner, Přelouč -1 54
PA0319 Milan Wiesner, Přelouč -1 54
PA0317 Miloslava Wiesnerová, Přelouč -1 54
PA0208 Hana Jordánová, Pce 8 51
PA0201 Karel Hamáček, Pce 5 51
PA0375 Miroslav Mrkout, Pardubice 5 51
PA0376 Alena Mrkoutová, Pardubice 5 51
PA0339 Josef Slabý, Svítkov 5 51
PA0368 Vladimír Slavík, Moravany 5 51
PA0223 Martina Gőtzová, Pce 2 51
PA0093 Karel Hampl, D. Roveň 2 51
PA0157 Vladislav Imramovský, Ostřešany 2 51
PA0371 Miloš Krejčí, Pardubice 2 51
PA0278 Jana Sedláková, Holice 2 51
PA0117 Miloš Strnad, Rybitví 2 51
PA0256 Mircek Voříšek, V. Chvojno 2 51
PA0328 Čestmír Zámečník st., Popkovice 2 51
PA0282 Josef Hendrych, Chvojenec -1 51
PA0039 Tomáš Shejbal, Pce -1 51


II. liga (61. – 120. místo)


PA0254 Martina Formanová, H. Ředice 11 50
PA0253 Václav Půlpán, H. Ředice 8 50
PA0218 Stanislav Valenta, Rosice n. L. -1 50
PA0405 Miroslav Bříza, Valy 5 49
PA0384 Miloslava Michková, Pardubice 5 49
PA0229 Petr Ipser, Svítkov 0 49
PA0241 F. Marzak, Tupesy -1 49
PA0188 Jaroslav Fridrich, Nemošice 5 48
PA0102 Alena Knappeová, Pce 5 48
PA0122 Bohuslav Šulc st., Pce 5 48
PA0167 Roman Vencl, Svítkov 5 48
PA0257 Jaromír Voříšek, Holice 5 48
PA0058 Miroslav Durchánek, Pce 2 48
PA0183 Hana Hubená, Nemošice 2 48
PA0186 Zdeněk Hubený, Nemošice 2 48
PA0184 Miloš Hubený, Nemošice 2 48
PA0185 Zdeněk Hubený, Nemošice 2 48
PA0049 Jiří Konečný, Trnová 2 48
PA0137 Roman Makeš, Slatiňany 2 48
PA0273 Karolína Mikanová, H. Roveň 2 48
PA0033 Rudolf Novotný, Srch 2 48
PA0211 Libor Šafář, Srch 2 48
PA0125 Vladimír Šimon, Pce 2 48
PA0205 Pavel Štěpánek, Moravany 2 48
PA0308 Josef Šutovec, Přelouč 2 48
PA0239 Jan Voříšek, St. Hradiště 2 48
PA0242 Květoslav Vykoukal, Přelouč 2 48
PA0267 Josef Zeman ml., Holice 2 48
PA0078 Oldřich Hlaváček, Pohránov -1 48
PA0063 Miroslav Král, Labětín -1 48
PA0313 Karolína Nováková, Přelouč -1 48
PA0249 Lukáš Sádovský, Holice -1 48
PA0207 Pavel Štěpánek, H. Jelení -1 48
PA0311 Jakub Šutovec, Přelouč -1 48
PA0312 Lenka Vorlíčková, Přelouč -1 48
PA0314 Jaroslava Vorlíčková, Přelouč -1 48
PA0226 Dominik Landsman, Pce -4 47
PA0345 Milan Popilka, Sedlišťka 2 46
PA0041 Laďka Chmelenská, Pce 8 45
PA0133 Zdeněk Bulíček, Pce 5 45
PA0052 Petr Volný, Pce 5 45
PA0240 Antonín Voříšek, St. Hradiště 5 45
PA0005 Josef Dvořák, Veselí 2 45
PA0203 Hana Machová, Pce 2 45
PA0081 Lenka Naštická, Pce 2 45
PA0003 Michal Nejedlo, Veselí 2 45
PA0176 Jiří Novotný, Srch 2 45
PA0055 Jiří Pavlíček ml., Chvojenec 2 45
PA0020 Kamil Pecival, Veselí 2 45
PA0151 Evžen Pospíšil ml., Srch 2 45
PA0281 Anežka Sedláková, Holice 2 45
PA0038 Milan Shejbal st., Pce 2 45
PA0297 Karel Škopek, Čepí 2 45
PA0192 Jiřina Vančurová, Nemošice 2 45
PA0127 Karel Vojtěch, Pce 2 45
PA0238 Radek Voříšek, Pce 2 45
PA0304 Jiří Cuhorka, Přelouč -1 45
PA0303 Petr Hocke, Opočinek -1 45
PA0110 Jiří Kučera, Uhř. Lhota -1 45
PA0159 František Zlatník, Pce -1 45


III. liga (121. – 189. místo)


PA0228 Jarmila Fantová, Pce 5 44
PA0074 Ant. Hanč, Popkovice 2 44
PA0305 Aleš Cuhorka, Přelouč 0 43
PA0285 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 0 43
PA0194 Andrej Lukačišin, Svítkov -1 43
PA0154 Jaroslav Bauer, Pce 5 42
PA0338 Stanislav Petr, Svítkov 5 42
PA0128 Miroslav Šafář, Srch 5 42
PA0206 Roman Štěpánek, H. Jelení 5 42
PA0298 Lukáš Vykoukal, Přelouč 5 42
PA0377 Ladislav Daněk, Pardubice 2 42
PA0032 Lenka Holubová, Ostřetín 2 42
PA0036 Zdeněk Hyhlík, 53002 2 42
PA0126 Olda Kalina, Vejvanovice 2 42
PA0309 Teodor Kurš, Přelouč 2 42
PA0156 Petr Novotný, Pce 2 42
PA0056 Jiří Pavlíček st., Chvojenec 2 42
PA0204 Tomáš Štěpánek, Moravany 2 42
PA0363 Jiří Valenta, Pce 2 42
PA0179 Marie Havránková, Jeníkovice -1 42
PA0067 Josef Matějka, Pce -1 42
PA0155 Dagmar Novotná, Pce -1 42
PA0147 Josef Novotný, Pce -1 42
PA0335 Daniela Petrová, Pce -1 42
PA0330 Zdena Picková, Svítkov -1 42
PA0095 Monika Sejkorová, Pce -1 42
PA0108 Jan Šurc st., Pce -1 42
PA0120 Marie Miklošková, Pce -4 42
PA0013 Pavel Danihelka, Veselí 8 40
PA0415 Tomáš Kopřiva, Holice 5 40
PA0286 Petra Matúšů, Sezemice 0 40
PA0276 František Pýcha, D. Roveň -1 40
PA0356 M. Zahaluk, Pce -1 40
PA0141 Martin Mareček, Zminný -4 40
PA0035 Jiří Klofát, Moravany 5 39
PA0170 Josef Král, Pce 5 39
PA0015 Milan Ais, Veselí 2 39
PA0180 Marie Beranová, Jeníkovice 2 39
PA0027 Martin Joudal, Veselí 2 39
PA0369 Bohumil Kvoch, Lány n. D. 2 39
PA0348 Eva Lejhancová, Pce 2 39
PA0070 Lenka Nykodýmová, Pce 2 39
PA0347 Josef Pejcha, St. Jesenčany 2 39
PA0105 Jarmila Svobodová, Pce 2 39
PA0182 Jaroslav Švihovec, Pce 2 39
PA0006 Petr Vorel, Veselí 2 39
PA0261 Martin Půlpán, H. Ředice 0 39
PA0069 Jindřich Čapek, Rokytno -1 39
PA0187 Petra Hovorková, Pce -1 39
PA0287 Jaromír Chmelík, Bezděkov -1 39
PA0028 Michal Kamas, Veselí -1 39
PA0212 Lukáš Mužík, Srch -1 39
PA0048 Jaroslav Novák ml., Pce -1 39
PA0251 Michal Pehanič, Pce -1 39
PA0150 Evžen Pospíšil st., Srch -1 39
PA0175 Jana Novotná, Srch -4 39
PA0341 Standa Školník, Pce -4 39
PA0243 Tomáš Hubička, Brloh 5 38
PA0323 Libor Brom, Moravany 2 38
PA0091 Josef Marek, Vyšehněvice 2 38
PA0213 Aleš Mužík, Srch -1 38
PA0389 Jan Kouřil, Pardubice 5 37
PA0195 Vojta Smíšek, Svítkov 5 37
PA0138 Horymír Filip, Pce 2 37
PA0310 Josef Kesner, Sezemice 2 37
PA0277 Eva Pýchová, D. Roveň 2 37
PA0387 Jiří Michek, Pardubice -1 37


IV. liga (190. – 255. místo)


PA0271 Petr Houdek, Pce 8 36
PA0320 Miroslav Dobrovský, Lhota p. Př. 5 36
PA0169 Hana Králová, Pce 5 36
PA0354 Vladimír Paďour st., Pce 5 36
PA0090 František Pešek, Pce 5 36
PA0333 Jan Buchtele, Dašice 2 36
PA0075 Alena Dubcová, Máteřov 2 36
PA0029 Jana Dvořáková, Veselí 2 36
PA0340 Miroslav Horák, Chvojenec 2 36
PA0002 Petra Horáková, Veselí 2 36
PA0301 Rostislav Koubek, Lohenice 2 36
PA0053 Petr Novák, Pce 2 36
PA0355 Vladimír Paďour ml., Pce 2 36
PA0364 Marek Valenta, Pce 2 36
PA0324 Č. Zámečník ml., Pce 2 36
PA0224 Radek Ipser, St. Máteřov -1 36
PA0106 Míša Knappeová, Pce -1 36
PA0248 Milan Kouba, Pce -1 36
PA0057 M. Málek, Pce -1 36
PA0160 Jiří Mládek, Pce -1 36
PA0300 Ludvík Vorlíček, Přelouč -1 36
PA0259 Patrik Voříšek, Holice -1 36
PA0299 Mir. Kořínek, Černá za B. -4 36
PA0050 Ant. Májek, Pce -4 36
PA0043 Roman Vondra, Němčice -4 36
PA0019 Martin Král, Veselí 2 35
PA0307 Jana Bínová, Přelouč 2 34
PA0294 Šárka Hudcová, Přelouč 2 34
PA0383 Jan Kalina, Zlín 2 34
PA0142 Miroslav Mareček, Zminný 2 34
PA0292 Jan Šál, Veselí 2 34
PA0416 Jirka Stodola, Dvakačovice -1 34
PA0289 Ladislav Šejbl, Loděnice -1 34
PA0071 František Boháč, Pce 5 33
PA0026 Lenka Chudobová, Veselí 5 33
PA0225 Petra Malá, St. Máteřov 5 33
PA0352 Věra Trynerová, Pce 5 33
PA0001 Jan Volejník, Veselí 5 33
PA0076 František Dimmer, Čepí 2 33
PA0227 Ladislav Fanta, Pce 2 33
PA0144 Libor Fiala, Pce 2 33
PA0030 Miloš Jeřábek, Veselí 2 33
PA0072 Frant. Marek, Pce 2 33
PA0353 Marie Paďourová, Pce 2 33
PA0077 Olinka Pozdníková, Borek 2 33
PA0079 Bohuslav Vančura, Pohránov 2 33
PA0190 Václav Vančura, Nemošice 2 33
PA0044 Josef Vondra, Němčice 2 33
PA0109 Jiří Čihák, D. Roveň -1 33
PA0181 Vladimír Havránek, Jeníkovice -1 33
PA0124 Libuše Kalinová, Pce -1 33
PA0214 Jiří Maštalíř, Pce -1 33
PA0119 Bartoloměj Mikloško, Pce -1 33
PA0302 Tomáš Pecka, Mělice -1 33
PA0178 Oldřiška Treichlová, Smidary -1 33
PA0016 Oldřich Valenta, Veselí -1 33
PA0054 Zdenka Kulhánková, Chvojenec -4 33
PA0367 Ventil Slavík, Moravany -4 33
PA0034 J. Linhart, Pce 0 32
PA0386 Dominika Drábková, Pardubice 8 31
PA0291 Jana Šálová, Veselí 5 31
PA0373 Miloš Krejčí st,, Pardubice 2 31
PA0396 Jiří Marek, Pardubice 2 31
PA0280 Miroslav Sedlák, Holice 0 31
PA0295 Petr Puhlovský, Kladruby n. L. -1 31
PA0132 Lumír Sokol st., Pce 8 30
PA0025 Jacek Chudoba, Veselí 5 30
PA0112 Radka Sychrová, Bělá 5 30


V. liga (255. – 308. místo)


PA0407 Vladimír Blažek, Choteč 2 30
PA0140 Jan Heřmanský, Doubravice 2 30
PA0068 Jarmila Kořínková, Rokytno 2 30
PA0359 Jana Kutinová, Pce 2 30
PA0096 Hana Sejkorová, Pce 2 30
PA0098 Jakub Svoboda, Pce 2 30
PA0326 Vladislav Šejvl, Přelouč 2 30
PA0322 Zdeněk Vamberský, Přelouč 2 30
PA0045 Martin Vondra, Němčice 2 30
PA0351 Bohuslav Zdeněk, St. Jesenčany 2 30
PA0412 Petr Fajman, Pardubice 0 30
PA0266 Jiří Konvičný, H. Ředice -1 30
PA0264 Miloslav Kopa, Poběžovice -1 30
PA0265 Hana Kopová, Poběžovice -1 30
PA0121 Jiří Mikloško, Pce -1 30
PA0406 Jiří Novotný, Rokytno -1 30
PA0222 Radek Slavík, Svítkov -1 30
PA0111 Ondra Sychra, Bělá -1 30
PA0100 Jiří Zavřel, Pce -1 30
PA0217 Václav Maštalíř, Pce -4 30
PA0080 Josef Štěrba, Pce -4 30
PA0399 Kája Remeš, Pardubice -1 29
PA0196 Mojmír Smíšek, Svítkov 5 28
PA0388 M. Sejkora, Pardubice 2 28
PA0381 Andrea Kalinová, Pardubice -1 28
PA0143 Eva Marečková, Zminný -4 28
PA0321 Šárka Vamberská, Přelouč 5 27
PA0288 Miloslav Bažant, Přelouč 2 27
PA0024 Martin Doležal, Veselí 2 27
PA0358 Iva Doležalová, Pce 2 27
PA0012 Petra Hývlová, Veselí 2 27
PA0378 Miroslav Kubálek, Pardubice 2 27
PA0153 Jiří Plecháček, Pce 2 27
PA0139 Pavel Tetour, Doubravice 2 27
PA0107 Marek Tichý, Pce 2 27
PA0116 Monika Ujcová, LB 2 27
PA0260 Miroslav Půlpán, H. Ředice 0 27
PA0087 Martin Topič, D. Ředice 0 27
PA0103 Marek Balínek, Pce -1 27
PA0232 Miloš Dospiva, Ostřešany -1 27
PA0047 Jaroslav Novák, Pce -1 27
PA0252 Libuše Odehnalová, Pce -1 27
PA0346 Zbyněk Popilka, Sedlišťka -1 27
PA0115 Pavel Ujec, LB -1 27
PA0113 Jan Sychra, Bělá -4 27
PA0397 Josef Kroulík, Moravany 5 25
PA0149 J. Jaroš, Srch 2 25
PA0275 Jaromír Pýcha, D. Roveň 2 25
PA0357 Vráťa Stýblo, Svítkov 0 25
PA0411 Jaroslava Houdková, Pardubice -1 25
PA0293 Tomáš Hudec, Přelouč -1 25
PA0332 Michal Špaček, Dašice -1 25
PA0246 Karel Škopek, Pce -4 25


Před ligovou bránou (309. – 380.)


PA0250 Jakub Březina, Pce 5 24
PA0327 Jarda Mikša, Pce 5 24
PA0174 Zdeněk Soudný, Ohrazenice 5 24
PA0008 Václav Horák, Veselí 2 24
PA0023 Michal Hývl, Veselí 2 24
PA0166 Mir. Novák, LB 2 24
PA0165 Šárka Nováková, LB 2 24
PA0336 Libor Petr, Svítkov 2 24
PA0161 Karel Pobuda, Sezemice 2 24
PA0162 Jana Pobudová, Sezemice 2 24
PA0423 Vladimír Řihánek, Zlín 2 24
PA0163 Lukáš Schiller, Sezemice 2 24
PA0089 František Topič, D. Ředice 0 24
PA0104 Mirek Balínek, Pce -1 24
PA0066 František Kaplan, Moravany -1 24
PA0390 Tomáš Marný, Pardubice -1 24
PA0342 Roman Provazník, Černá za B. -1 24
PA0099 Josef Svoboda, Pce -1 24
PA0331 Jiří Špaček, Dašice -4 24
PA0372 Radka Krejčová, Pardubice 0 23
PA0410 Jan Kubát, Pardubice 5 22
PA0385 Andrea Drábková, Pardubice 2 22
PA0148 Rudolf Tesař, Ráby 2 22
PA0283 Ladislav Kubizňák st., Sezemice 0 22
PA0284 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 0 22
PA0114 Libor Tuček, Bělá -1 22
PA0152 Miroslav Žáček, Pce 8 21
PA0189 Petr Fridrich, Nemošice 2 21
PA0010 Martina Jeřábková, Veselí 2 21
PA0164 Vlasta Nováková, LB 2 21
PA0424 Michaela Šustrová, Pardubice 2 21
PA0263 Milan Píša, Chvojenec 0 21
PA0086 Lucie Topičová, D. Ředice 0 21
PA0360 Jindřich Dubišar, Pce -1 21
PA0237 Vladislava Horská, Pce -1 21
PA0209 Jiří Jordán, Pce -1 21
PA0233 Martin Kmoníček, Pce -1 21
PA0097 Josef Svoboda, Pce -1 21
PA0007 Jakub Klas, Veselí -4 21
PA0379 Martin Mareš, Pardubice -4 21
PA0040 Milan Shejbal ml., Pce -4 21
PA0046 Ladislav Synek, Pce -4 21
PA0431 Jiří Matúšů, Sezemice 0 20
PA0031 Josef Kaválek, Pce -1 20
PA0380 Alan Matějka, Pardubice 8 19
PA0361 Libor Doležal, Pce 2 19
PA0130 Monika Koťarová, Praha 2 19
PA0408 Radek Paďour, Pardubice 2 19
PA0404 Radek Vencl, Svítkov 2 19
PA0131 Lumír Sokol, Pce -1 19
PA0230 Jaromír Hušina st., Pce 5 18
PA0374 Rudolf Procházka, Pardubice 5 18
PA0391 J. Bouza, Pardubice 2 18
PA0306 Jiří Cuhorka st., Přelouč 2 18
PA0092 Milan Jaroš, Pce 2 18
PA0350 Jiří Lejhanec ml., Pce 2 18
PA0073 Zdena Marková, Pce 2 18
PA0325 Jiří Šejvl, Svítkov 2 18
PA0191 David Vančura, Nemošice 2 18
PA0426 ŠDárka Kalinová, Zlín -1 18
PA0060 Jan Šurc ml., Pardubice -1 18
PA0022 Jaroslav Volejník, Veselí -1 18
PA0064 Miloslava Králová, Labětín -4 18
PA0244 Ondra Škopek, Čepí -7 18
PA0234 Vít Maxa, St. Hradiště 0 17
P0418 Oldřich Kalina, Pardubice 2 16
PA0395 Radoslava Marková, Pardubice 2 16
PA0136 Marie Baštová, St. Hradiště 0 16
PA0394 Aleš Kašpar, Litětiny 0 16
PA0129 Renata Koťarová, Pce 0 16
PA0221 Pavel Barvíř, Zlín -1 16
PA0382 Petr Kalina, Opatovice -1 16


Nad propastí (381. – 425.)
PA0011 Jirka Jeřábek, Veselí 2 15
PA0158 Miroslav Drozen, Pce 0 15
PA0402 Petr Hyvl, Chýšť 0 15
PA0088 Miloslava Topičová, D. Ředice 0 15
PA0337 Libuše Petrová, Svítkov -1 15
PA0123 Bohuslav Šulc ml., Pce -1 15
PA0427 Zdeněk Vávra, Veská 2 14
PA0403 Jana Zámečníková, Břehy -1 14
PA0428 Josef Ježek, Pardubice 5 13
PA0400 Karel Bělohlav, Pardubice 2 13
PA0343 Josef Jiráň, Hrádek 2 12
PA0171 Ondřej Vosáhlo, Pce 2 12
PA0014 Milan Hubáček, Veselí -1 12
PA0065 Vladimír Provazník, Černá za B. -1 12
PA0101 Marta Zavřelová, Pce -1 12
PA0393 Bohuslav Svoboda, St. Hradiště 2 11
PA0279 Lucie Andrésová, Holice 0 11
PA0235 Martin Maxa, St. Hradiště 0 11
PA0370 Jiří Štěrba, Pce 0 11
PA0145 Soňa Fialová, Pce 0 10
PA0202 David Hamáček, Pce 0 10
PA0042 Oldřich Felcman, Pce 0 9
PA0051 Karel Jiránek, Pce -1 9
PA0004 Radka Rybyšarová, Veselí -1 9
PA0430 Stanislav Petr ml., Svítkov 2 8
PA0413 Petr Houska, Pce 0 8
PA0420 Miloslav Váša, Ostřešany 0 8
PA0245 Pavel Suchánek, Svojšice 0 7
PA0417 Toník Kalina, Zlín -1 7
PA0216 Jiří Maštalíř, Pce 5 6
PA0429 Karel Vaníček, Chvaletice -7 5
PA0262 Zdeněk Mládek, D. Ředice 0 4
PA0146 Ludmila Novotná, Pce 0 4
PA0392 Lada Školníková, Pardubice -4 4
PA0215 Vilma Látová, Pce -1 3
PA0173 Katka Novotná, Srch -1 3
PA0061 Jaromír Hušina ml., Pce -4 3
PA0414 Marcelo Bio, Svítkov 0 2
PA0432 Milada Dubská, Pardubice 0 2
PA0062 Martina Horáková, Pce 0 2
PA0421 Jaroslav Jedlička, Staré Hradiště 0 2
PA0168 Pavel Kalhous, Pce 0 2
PA0433 Josef Novák, 0 2
PA0422 Aleš Píša, Staré Hradiště 0 2
PA0219 Jiří Zdeněk, Pce -1 2


Černý Petr (425. – 434.)


PA0419 Luděk Tesák, Přelouč 0 1
PA0409 Josef Chvojka, Staré Hradiště 0 -1
PA0017 Luboš Kučera, Veselí 0 -2
PA0401 Václav Soukup, Pardubice -1 -2
PA0296 Helena Škopková, Třebosice -7 -3
PA0258 Michal Voříšek, Holice 2 -5
PA0398 Petr Houska, Pardubice 2 -9
PA0425 Vít Eliáš, Rousínov -1 -9

Výsledky IX. kola zpracovali: Miroslava Hlínová, Lukáš Kilián.

Vítězem 8. kola se stala Jana Sedláková z Holic. Rozhodla Supertrefa (přesný počet gólů ze všech tipovaných zápasů). Žádáme ji, aby se nám ozvala do redakce 723 356 821 begin_of_the_skype_highlighting 723 356 821 end_of_the_skype_highlighting..

Vítězem 9. kola se stala Martina Formanová z Horních Ředic. Jako jediná získala 11 bodů, když většina hráčů se jen ztěží udržela na plusových bodech. Žádáme ji, aby se nám ozvala do redakce na tel:723 356 821 begin_of_the_skype_highlighting 723 356 821 end_of_the_skype_highlighting

Uzávěrka 10. kola je ve čtvrtek v 17 hodin, do redakce Pardubického deníku lze kupóny přinést ještě v pátek do 16 hodin, hlasování přes internet rovněž do pátku –16 hodin.

Případné reklamace na výsledky 9. kola lze uplanit na výše uvedené číslo.