Extraliga (1. – 5. místo)

PA0211 Libor Šafář, Srch 12 29
PA0333 Jan Buchtele, Dašice 15 26
PA0137 Roman Makeš, Slatiňany 12 26
PA0362 David Zelený, Pce 9 26
PA0018 Luboš Jeřábek, Veselí 12 23

I.liga (6. – 57. místo)

PA0003 Michal Nejedlo, Veselí 12 23
PA0329 Frant. Picko, Svítkov 12 23
PA0207 Pavel Štěpánek, H. Jelení 12 23
PA0016 Oldřich Valenta, Veselí 12 23
PA0013 Pavel Danihelka, Veselí 9 23
PA0085 Luděk Horčička, Holice 9 23
PA0120 Marie Miklošková, Pce 9 23
PA0270 Miloš Pachovský, D. Roveň 9 23
PA0005 Josef Dvořák, Veselí 6 23
PA0226 Dominik Landsman, Pce 6 23
PA0344 Stanislava Popílková, Sedlišťka 6 23
PA0039 Tomáš Shejbal, Pce 6 23
PA0366 Alena Valentová, Pce 6 23
PA0255 Miluše Půlpánová, H. Ředice 3 23
PA0127 Karel Vojtěch, Pce 3 23
PA0330 Zdena Picková, Svítkov 12 20
PA0015 Milan Ais, Veselí 9 20
PA0037 Ladislav Bezdíček, Pce 9 20
PA0223 Martina Gőtzová, Pce 9 20
PA0225 Petra Malá, St. Máteřov 9 20
PA0160 Jiří Mládek, Pce 9 20
PA0302 Tomáš Pecka, Mělice 9 20
PA0251 Michal Pehanič, Pce 9 20
PA0090 František Pešek, Pce 9 20
PA0249 Lukáš Sádovský, Holice 9 20
PA0278 Jana Sedláková, Holice 9 20
PA0182 Jaroslav Švihovec, Pce 9 20
PA0087 Martin Topič, D. Ředice 9 20
PA0247 Radek Bidlo, Choteč 6 20
PA0109 Jiří Čihák, D. Roveň 6 20
PA0228 Jarmila Fantová, Pce 6 20
PA0193 Alena Francová, Pečky u N. 6 20
PA0083 Aleš Horčička, Holice 6 20
PA0082 Zbyněk Horčička, Holice 6 20
PA0084 Miroslava Horčičková, Holice 6 20
PA0243 Tomáš Hubička, Brloh 6 20
PA0199 Markéta Komárková, Pce 6 20
PA0299 Mir. Kořínek, Černá za B. 6 20
PA0200 Hana Kužílková, Pce 6 20
PA0198 Milan Linha, Pce 6 20
PA0197 Petr Linha, Pce 6 20
PA0067 Josef Matějka, Pce 6 20
PA0213 Aleš Mužík, Srch 6 20
PA0056 Jiří Pavlíček st., Chvojenec 6 20
PA0117 Miloš Strnad, Rybitví 6 20
PA0128 Miroslav Šafář, Srch 6 20
PA0006 Petr Vorel, Veselí 6 20
PA0055 Jiří Pavlíček ml., Chvojenec 3 20
PA0253 Václav Půlpán, H. Ředice 3 20
PA0341 Standa Školník, Pce 3 20
PA0328 Čestmír Zámečník st., Popkovice 3 20
PA0059 Lenka Durchánková, Pce 0 20

II. liga (58. – 123. místo)

PA0074 Ant. Hanč, Popkovice 2 19
PA0113 Jan Sychra, Bělá 12 17
PA0125 Vladimír Šimon, Pce 12 17
PA0377 Ladislav Daněk, Pardubice 9 17
PA0011 Jirka Jeřábek, Veselí 9 17
PA0028 Michal Kamas, Veselí 9 17
PA0019 Martin Král, Veselí 9 17
PA0277 Eva Pýchová, D. Roveň 9 17
PA0244 Ondra Škopek, Čepí 9 17
PA0331 Jiří Špaček, Dašice 9 17
PA0300 Ludvík Vorlíček, Přelouč 9 17
PA0032 Lenka Holubová, Ostřetín 6 17
PA0002 Petra Horáková, Veselí 6 17
PA0237 Vladislava Horská, Pce 6 17
PA0012 Petra Hývlová, Veselí 6 17
PA0049 Jiří Konečný, Trnová 6 17
PA0285 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 6 17
PA0110 Jiří Kučera, Uhř. Lhota 6 17
PA0369 Bohumil Kvoch, Lány n. D. 6 17
PA0349 Jiří Lejhanec, Pce 6 17
PA0350 Jiří Lejhanec ml., Pce 6 17
PA0241 F. Marzak, Tupesy 6 17
PA0081 Lenka Naštická, Pce 6 17
PA0336 Libor Petr, Svítkov 6 17
PA0335 Daniela Petrová, Pce 6 17
PA0151 Evžen Pospíšil ml., Srch 6 17
PA0367 Ventil Slavík, Moravany 6 17
PA0122 Bohuslav Šulc st., Pce 6 17
PA0239 Jan Voříšek, St. Hradiště 6 17
PA0351 Bohuslav Zdeněk, St. Jesenčany 6 17
PA0269 Josef Zeman st., Holice 6 17
PA0103 Marek Balínek, Pce 3 17
PA0334 Jana Buchtelová, Dašice 3 17
PA0069 Jindřich Čapek, Rokytno 3 17
PA0058 Miroslav Durchánek, Pce 3 17
PA0093 Karel Hampl, D. Roveň 3 17
PA0282 Josef Hendrych, Chvojenec 3 17
PA0078 Oldřich Hlaváček, Pohránov 3 17
PA0009 Renata Horáková, Veselí 3 17
PA0183 Hana Hubená, Nemošice 3 17
PA0184 Miloš Hubený, Nemošice 3 17
PA0185 Zdeněk Hubený, Nemošice 3 17
PA0186 Zdeněk Hubený, Nemošice 3 17
PA0229 Petr Ipser, Svítkov 3 17
PA0208 Hana Jordánová, Pce 3 17
PA0035 Jiří Klofát, Moravany 3 17
PA0371 Miloš Krejčí, Pardubice 3 17
PA0316 Jana Novotná, Přelouč 3 17
PA0315 Lucie Novotná, Přelouč 3 17
PA0033 Rudolf Novotný, Srch 3 17
PA0276 František Pýcha, D. Roveň 3 17
PA0365 Ivana Ročková, Pce 3 17
PA0280 Miroslav Sedlák, Holice 3 17
PA0281 Anežka Sedláková, Holice 3 17
PA0290 Jan Šál ml., Veselí 3 17
PA0308 Josef Šutovec, Přelouč 3 17
PA0086 Lucie Topičová, D. Ředice 3 17
PA0322 Zdeněk Vamberský, Přelouč 3 17
PA0190 Václav Vančura, Nemošice 3 17
PA0192 Jiřina Vančurová, Nemošice 3 17
PA0242 Květoslav Vykoukal, Přelouč 3 17
PA0318 Alois Wiesner, Přelouč 3 17
PA0319 Milan Wiesner, Přelouč 3 17
PA0317 Miloslava Wiesnerová, Přelouč 3 17
PA0267 Josef Zeman ml., Holice 3 17
PA0268 Marie Zemanová, Holice 3 17

III. liga (124. – 188. místo)

PA0010 Martina Jeřábková, Veselí 9 14
PA0119 Bartoloměj Mikloško, Pce 9 14
PA0154 Jaroslav Bauer, Pce 6 14
PA0358 Iva Doležalová, Pce 6 14
PA0030 Miloš Jeřábek, Veselí 6 14
PA0209 Jiří Jordán, Pce 6 14
PA0126 Olda Kalina, Vejvanovice 6 14
PA0301 Rostislav Koubek, Lohenice 6 14
PA0169 Hana Králová, Pce 6 14
PA0050 Ant. Májek, Pce 6 14
PA0338 Stanislav Petr, Svítkov 6 14
PA0295 Petr Puhlovský, Kladruby n. L. 6 14
PA0260 Miroslav Půlpán, H. Ředice 6 14
PA0204 Tomáš Štěpánek, Moravany 6 14
PA0108 Jan Šurc st., Pce 6 14
PA0363 Jiří Valenta, Pce 6 14
PA0218 Stanislav Valenta, Rosice n. L. 6 14
PA0231 Stanislav Barvíř, Pce 3 14
PA0180 Marie Beranová, Jeníkovice 3 14
PA0320 Miroslav Dobrovský, Lhota p. Př. 3 14
PA0029 Jana Dvořáková, Veselí 3 14
PA0254 Martina Formanová, H. Ředice 3 14
PA0181 Vladimír Havránek, Jeníkovice 3 14
PA0036 Zdeněk Hyhlík, 53002 3 14
PA0023 Michal Hývl, Veselí 3 14
PA0157 Vladislav Imramovský, Ostřešany 3 14
PA0027 Martin Joudal, Veselí 3 14
PA0066 František Kaplan, Moravany 3 14
PA0102 Alena Knappeová, Pce 3 14
PA0057 M. Málek, Pce 3 14
PA0379 Martin Mareš, Pardubice 3 14
PA0073 Zdena Marková, Pce 3 14
PA0286 Petra Matúšů, Sezemice 3 14
PA0048 Jaroslav Novák ml., Pce 3 14
PA0347 Josef Pejcha, St. Jesenčany 3 14
PA0135 Iva Procházková, St. Hradiště 3 14
PA0275 Jaromír Pýcha, D. Roveň 3 14
PA0038 Milan Shejbal st., Pce 3 14
PA0339 Josef Slabý, Svítkov 3 14
PA0172 Helena Soudná, Ohrazenice 3 14
PA0205 Pavel Štěpánek, Moravany 3 14
PA0311 Jakub Šutovec, Přelouč 3 14
PA0139 Pavel Tetour, Doubravice 3 14
PA0089 František Topič, D. Ředice 3 14
PA0088 Miloslava Topičová, D. Ředice 3 14
PA0321 Šárka Vamberská, Přelouč 3 14
PA0298 Lukáš Vykoukal, Přelouč 3 14
PA0356 M. Zahaluk, Pce 3 14
PA0159 František Zlatník, Pce 3 14
PA0075 Alena Dubcová, Máteřov 0 14
PA0189 Petr Fridrich, Nemošice 0 14
PA0179 Marie Havránková, Jeníkovice 0 14
PA0274 Vladimír Mikan, H. Roveň 0 14
PA0155 Dagmar Novotná, Pce 0 14
PA0070 Lenka Nykodýmová, Pce 0 14
PA0263 Milan Píša, Chvojenec 0 14
PA0077 Olinka Pozdníková, Borek 0 14
PA0095 Monika Sejkorová, Pce 0 14
PA0297 Karel Škopek, Čepí 0 14
PA0206 Roman Štěpánek, H. Jelení 0 14
PA0236 František Teplý, Pce 0 14
PA0021 Martin Volejník, Veselí 0 14
PA0256 Mircek Voříšek, V. Chvojno 0 14
PA0257 Jaromír Voříšek, Holice 0 14
PA0240 Antonín Voříšek, St. Hradiště 0 14

IV. liga (189. – 255. místo)

PA0124 Libuše Kalinová, Pce 9 11
PA0121 jiří Mikloško, Pce 9 11
PA0167 Roman Vencl, Svítkov 9 11
PA0043 Roman Vondra, Němčice 9 11
PA0104 Mirek Balínek, Pce 6 11
PA0071 František Boháč, Pce 6 11
PA0294 Šárka Hudcová, Přelouč 6 11
PA0025 Jacek Chudoba, Veselí 6 11
PA0373 Miloš Krejčí st,, Pardubice 6 11
PA0378 Miroslav Kubálek, Pardubice 6 11
PA0212 Lukáš Mužík, Srch 6 11
PA0210 Zdeněk Novotný, LB 6 11
PA0222 Radek Slavík, Svítkov 6 11
PA0370 Jiří Štěrba, Pce 6 11
PA0107 Marek Tichý, Pce 6 11
PA0001 Jan Volejník, Veselí 6 11
PA0136 Marie Baštová, St. Hradiště 3 11
PA0323 Libor Brom, Moravany 3 11
PA0158 Miroslav Drozen, Pce 3 11
PA0360 Jindřich Dubišar, Pce 3 11
PA0201 Karel Hamáček, Pce 3 11
PA0271 Petr Houdek, Pce 3 11
PA0224 Radek Ipser, St. Máteřov 3 11
PA0051 Karel Jiránek, Pce 3 11
PA0106 Míša Knappeová, Pce 3 11
PA0063 Miroslav Král, Labětín 3 11
PA0054 Zdenka Kulhánková, Chvojenec 3 11
PA0034 J. Linhart, Pce 3 11
PA0194 Andrej Lukačišin, Svítkov 3 11
PA0217 Václav Maštalíř, Pce 3 11
PA0214 Jiří Maštalíř, Pce 3 11
PA0376 Alena Mrkoutová, Pardubice 3 11
PA0175 Jana Novotná, Srch 3 11
PA0252 Libuše Odehnalová, Pce 3 11
PA0337 Libuše Petrová, Svítkov 3 11
PA0345 Milan Popilka, Sedlišťka 3 11
PA0261 Martin Půlpán, H. Ředice 3 11
PA0368 Vladimír Slavík, Moravany 3 11
PA0105 Jarmila Svobodová, Pce 3 11
PA0292 Jan Šál, Veselí 3 11
PA0289 Ladislav Šejbl, Loděnice 3 11
PA0332 Michal Špaček, Dašice 3 11
PA0148 Rudolf Tesař, Ráby 3 11
PA0052 Petr Volný, Pce 3 11
PA0279 Lucie Andrésová, Holice 0 11
PA0134 Lubomír Bašta, St. Hradiště 0 11
PA0305 Aleš Cuhorka, Přelouč 0 11
PA0144 Libor Fiala, Pce 0 11
PA0303 Petr Hocke, Opočinek 0 11
PA0041 Laďka Chmelenská, Pce 0 11
PA0130 Monika Koťarová, Praha 0 11
PA0248 Milan Kouba, Pce 0 11
PA0170 Josef Král, Pce 0 11
PA0283 Ladislav Kubizňák st., Sezemice 0 11
PA0284 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 0 11
PA0203 Hana Machová, Pce 0 11
PA0142 Miroslav Mareček, Zminný 0 11
PA0072 Frant. Marek, Pce 0 11
PA0234 Vít Maxa, St. Hradiště 0 11
PA0375 Miroslav Mrkout, Pardubice 0 11
PA0177 Lukáš Novotný, Srch 0 11
PA0020 Kamil Pecival, Veselí 0 11
PA0118 Jaroslav Pětioký, LB 0 11
PA0291 Jana Šálová, Veselí 0 11
PA0178 Oldřiška Treichlová, Smidary 0 11
PA0259 Patrik Voříšek, Holice 0 11
PA0355 Vladimír Paďour ml., Pce -3 11

V.liga (256. – 329. místo)

PA0381 Andrea Kalinová, Pardubice 9 9
PA0389 Jan Kouřil, Pardubice 9 9
PA0140 Jan Heřmanský, Doubravice 6 8
PA0026 Lenka Chudobová, Veselí 6 8
PA0064 Miloslava Králová, Labětín 6 8
PA0215 Vilma Látová, Pce 6 8
PA0065 Vladimír Provazník, Černá za B. 6 8
PA0357 Vráťa Stýblo, Svítkov 6 8
PA0325 Jiří Šejvl, Svítkov 6 8
PA0326 Vladislav Šejvl, Přelouč 6 8
PA0080 Josef Štěrba, Pce 6 8
PA0116 Monika Ujcová, LB 6 8
PA0191 David Vančura, Nemošice 6 8
PA0221 Pavel Barvíř, Zlín 3 8
PA0220 Marie Barvířová, Pce 3 8
PA0133 Zdeněk Bulíček, Pce 3 8
PA0361 Libor Doležal, Pce 3 8
PA0227 Ladislav Fanta, Pce 3 8
PA0138 Horymír Filip, Pce 3 8
PA0310 Josef Kesner, Sezemice 3 8
PA0068 Jarmila Kořínková, Rokytno 3 8
PA0141 Martin Mareček, Zminný 3 8
PA0176 Jiří Novotný, Srch 3 8
PA0150 Evžen Pospíšil st., Srch 3 8
PA0342 Roman Provazník, Černá za B. 3 8
PA0040 Milan Shejbal ml., Pce 3 8
PA0132 Lumír Sokol st., Pce 3 8
PA0097 Josef Svoboda, Pce 3 8
PA0046 Ladislav Synek, Pce 3 8
PA0246 Karel Škopek, Pce 3 8
PA0296 Helena Škopková, Třebosice 3 8
PA0352 Věra Trynerová, Pce 3 8
PA0364 Marek Valenta, Pce 3 8
PA0044 Josef Vondra, Němčice 3 8
PA0238 Radek Voříšek, Pce 3 8
PA0171 Ondřej Vosáhlo, Pce 3 8
PA0076 František Dimmer, Čepí 0 8
PA0232 Miloš Dospiva, Ostřešany 0 8
PA0042 Oldřich Felcman, Pce 0 8
PA0145 Soňa Fialová, Pce 0 8
PA0340 Miroslav Horák, Chvojenec 0 8
PA0187 Petra Hovorková, Pce 0 8
PA0287 Jaromír Chmelík, Bezděkov 0 8
PA0031 Josef Kaválek, Pce 0 8
PA0266 Jiří Konvičný, H. Ředice 0 8
PA0264 Miloslav Kopa, Poběžovice 0 8
PA0265 Hana Kopová, Poběžovice 0 8
PA0129 Renata Koťarová, Pce 0 8
PA0094 Václav Krupička, Bukovka 0 8
PA0309 Teodor Kurš, Přelouč 0 8
PA0359 Jana Kutinová, Pce 0 8
PA0380 Alan Matějka, Pardubice 0 8
PA0166 Mir. Novák, LB 0 8
PA0165 Šárka Nováková, LB 0 8
PA0164 Vlasta Nováková, LB 0 8
PA0313 Karolína Nováková, Přelouč 0 8
PA0156 Petr Novotný, Pce 0 8
PA0147 Josef Novotný, Pce 0 8
PA0354 Vladimír Paďour st., Pce 0 8
PA0353 Marie Paďourová, Pce 0 8
PA0153 Jiří Plecháček, Pce 0 8
PA0161 Karel Pobuda, Sezemice 0 8
PA0162 Jana Pobudová, Sezemice 0 8
PA0346 Zbyněk Popilka, Sedlišťka 0 8
PA0374 Rudolf Procházka, Pardubice 0 8
PA0163 Lukáš Schiller, Sezemice 0 8
PA0098 Jakub Svoboda, Pce 0 8
PA0045 Martin Vondra, Němčice 0 8
PA0312 Lenka Vorlíčková, Přelouč 0 8
PA0314 Jaroslava Vorlíčková, Přelouč 0 8
PA0100 Jiří Zavřel, Pce 0 8
PA0288 Miloslav Bažant, Přelouč -3 8
PA0343 Josef Jiráň, Hrádek -3 8
PA0143 Eva Marečková, Zminný -3 8

VI. liga (330. – 369. místo)

PA0307 Jana Bínová, Přelouč 6 6
PA0407 Vladimír Blažek, Choteč 6 6
PA0405 Miroslav Bříza, Valy 6 6
PA0386 Dominika Drábková, Pardubice 6 6
PA0398 Petr Houska, Pardubice 6 6
PA0402 Petr Hyvl, Chýšť 6 6
PA0383 Jan Kalina, Zlín 6 6
PA0382 Petr Kalina, Opatovice 6 6
PA0397 Josef Kroulík, Moravany 6 6
PA0387 Jiří Michek, Pardubice 6 6
PA0384 Miloslava Michková, Pardubice 6 6
PA0007 Jakub Klas, Veselí 9 5
PA0017 Luboš Kučera, Veselí 9 5
PA0250 Jakub Březina, Pce 3 5
PA0293 Tomáš Hudec, Přelouč 3 5
PA0372 Radka Krejčová, Pardubice 3 5
PA0262 Zdeněk Mládek, D. Ředice 3 5
PA0174 Zdeněk Soudný, Ohrazenice 3 5
PA0112 Radka Sychrová, Bělá 3 5
PA0079 Bohuslav Vančura, Pohránov 3 5
PA0306 Jiří Cuhorka st., Přelouč 0 5
PA0188 Jaroslav Fridrich, Nemošice 0 5
PA0008 Václav Horák, Veselí 0 5
PA0233 Martin Kmoníček, Pce 0 5
PA0348 Eva Lejhancová, Pce 0 5
PA0235 Martin Maxa, St. Hradiště 0 5
PA0272 Jana Mikanová, H. Roveň 0 5
PA0053 Petr Novák, Pce 0 5
PA0047 Jaroslav Novák, Pce 0 5
PA0146 Ludmila Novotná, Pce 0 5
PA0111 Ondra Sychra, Bělá 0 5
PA0060 Jan Šurc ml., Pardubice 0 5
PA0114 Libor Tuček, Bělá 0 5
PA0022 Jaroslav Volejník, Veselí 0 5
PA0152 Miroslav Žáček, Pce 0 5
PA0230 Jaromír Hušina st., Pce -3 5
PA0196 Mojmír Smíšek, Svítkov -3 5
PA0131 Lumír Sokol, Pce -3 5
PA0245 Pavel Suchánek, Svojšice -3 5
PA0101 Marta Zavřelová, Pce -3 5

Před ligovou bránou (370. – 391. místo)

PA0400 Karel Bělohlav, Pardubice 3 3
PA0391 J. Bouza, Pardubice 3 3
PA0385 Andrea Drábková, Pardubice 3 3
PA0412 Petr Fajman, Pardubice 3 3
PA0396 Jiří Marek, Pardubice 3 3
PA0390 Tomáš Marný, Pardubice 3 3
PA0388 M. Sejkora, Pardubice 3 3
PA0014 Milan Hubáček, Veselí 3 2
PA0394 Aleš Kašpar, Litětiny 2 2
PA0304 Jiří Cuhorka, Přelouč 0 2
PA0062 Martina Horáková, Pce 0 2
PA0149 J. Jaroš, Srch 0 2
PA0091 Josef Macek, Vyšehněvice 0 2
PA0216 Jiří Maštalíř, Pce 0 2
PA0195 Vojta Smíšek, Svítkov 0 2
PA0219 Jiří Zdeněk, Pce 0 2
PA0168 Pavel Kalhous, Pce -3 2
PA0123 Bohuslav Šulc ml., Pce -3 2
PA0324 Č. Zámečník ml., Pce -3 2
PA0202 David Hamáček, Pce -6 2
PA0115 Pavel Ujec, LB -6 2
PA0096 Hana Sejkorová, Pce -9 2

Černý Petr (392. – 412. místo)

PA0410 Jan Kubát, Pardubice 0 0
PA0406 Jiří Novotný, Rokytno 0 0
PA0408 Radek Paďour, Pardubice 0 0
PA0399 Kája Remeš, Pardubice 0 0
PA0392 Lada Školníková, Pardubice 0 0
PA0404 Radek Vencl, Svítkov 0 0
PA0403 Jana Zámečníková, Břehy 0 0
PA0004 Radka Rybyšarová, Veselí 6 -1
PA0092 Milan Jaroš, Pce 3 -1
PA0273 Karolína Mikanová, H. Roveň 0 -1
PA0173 Katka Novotná, Srch 0 -1
PA0327 Jarda Mikša, Pce -3 -1
PA0099 Josef Svoboda, Pce -3 -1
PA0061 Jaromír Hušina ml., Pce -6 -1
PA0411 Jaroslava Houdková, Pardubice -3 -3
PA0409 Josef Chvojka, Staré Hradiště -3 -3
PA0395 Radoslava Marková, Pardubice -3 -3
PA0401 Václav Soukup, Pardubice -3 -3
PA0024 Martin Doležal, Veselí 6 -4
PA0393 Bohuslav Svoboda, St. Hradiště -6 -6
PA0258 Michal Voříšek, Holice 0 -7

Výsledky 2. kola zpracovali: Miroslava Hlínová a Lukáš Kilián.

Vítězem druhého kola se stal Jan Buchtele z Dašic, vítězkou prvního kola se stala Miluše Půlpánová z Ředic. Oba žádáme, aby se nám ozvali do redakce Deníku 724 792 227).

Všichni zaregistrovaní hráči již mohou hlasovat přes internet, pokud si zadali čtyřmístné číselné heslo. Hlasování po internetu na www.fortunaliga.cz nebo www.denik.cz

Bodový přírůstek 0 se při tipování všech deseti zápasů vyskytuje jen v případě, že hráč v uplynulém kole nehrál. Tentokrát se však hodnotilo pouze devět zápasů (duel Opatovice– Roveň se pro nezpůsobilý terén nehrál) a tak tentokrát O v bodovém zisku kola mohla nastat. Stalo se tak hráčům, kteří uhodla tři zápasy (=6 bodů) a za šest chybných tipů mají hráči – 6 bodů, celkem O.

Případné reklamace z 1. či 2. kola uplatněte na e–mailu jaroslav. mach@denik.cz nebo na tel. 724 792 227 ve středu či ve čtvrtek (8–11 hod.).

Celkem máme zaregistrováno 412 hráčů..

Odkud hráči tipují?
1. Pardubice 159, 2. Veselí 33, 3. Přelouč 24, 4. – 5. Holice a Svítkov oba po 15, 6. Srch 12, 7. Ředice 11, 8. – 9. Nemošice a Roveň, 10. –11. Sezemice a Staré Hradiště oba po 8, 12. Lázně Bohdaneč 7 hráčů..

Uzávěrka 3. kola ve čtvrtek v 17 hodin na všech sběrných místech mimo redakci, v Pardubickémdeníku a přes internet v pátek do 16 hodin.