VYBRAT REGION
Zavřít mapu

Fortuna liga - podzim 2010: Výsledky jedenáctého kola

Pardubicko - Královnou jedenáctého kola podzimní Fortuna ligy se stala Hana Králová z Padubic. Jako jediná uhodla devět zápasů.

20.10.2010
SDÍLEJ:

Ilustrační foto.Foto: Deník/ Petr Šilar

Dvě kola před koncem na špici chybějí hráči z Pardubic. Vítěz je ukryt v první stovce hráčů


Extraliga (1.–5. místa)


PA0274 Vladimír Mikan, H. Roveň 8 76
PA0177 Lukáš Novotný, Srch 11 73
PA0247 Radek Bidlo, Choteč 8 73
PA0269 Josef Zeman st., Holice 11 70
PA0082 Zbyněk Horčička, Holice 8 70


I. liga (6. – 50. místo)


PA0018 Luboš Jeřábek, Veselí 8 70
PA0362 David Zelený, Pce 8 70
PA0083 Aleš Horčička, Holice 5 70
PA0365 Ivana Ročková, Pce 5 70
PA0255 Miluše Půlpánová, H. Ředice 11 69
PA0231 Stanislav Barvíř, Pce 11 68
PA0290 Jan Šál ml., Veselí 8 68
PA0021 Martin Volejník, Veselí 14 67
PA0084 Miroslava Horčičková, Holice 11 67
PA0135 Iva Procházková, St. Hradiště 11 67
PA0334 Jana Buchtelová, Dašice 8 67
PA0009 Renata Horáková, Veselí 8 67
PA0272 Jana Mikanová, H. Roveň 8 67
PA0268 Marie Zemanová, Holice 8 67
PA0199 Markéta Komárková, Pce 5 67
PA0200 Hana Kužílková, Pce 5 67
PA0198 Milan Linha, Pce 5 67
PA0197 Petr Linha, Pce 5 67
PA0220 Marie Barvířová, Pce 5 65
PA0093 Karel Hampl, D. Roveň 11 64
PA0118 Jaroslav Pětioký, LB 8 64
PA0256 Mircek Voříšek, V. Chvojno 8 64
PA0037 Ladislav Bezdíček, Pce 5 64
PA0236 František Teplý, Pce 5 64
PA0329 Frant. Picko, Svítkov 2 64
PA0201 Karel Hamáček, Pce 11 61
PA0020 Kamil Pecival, Veselí 11 61
PA0117 Miloš Strnad, Rybitví 11 61
PA0349 Jiří Lejhanec, Pce 8 61
PA0137 Roman Makeš, Slatiňany 8 61
PA0273 Karolína Mikanová, H. Roveň 8 61
PA0134 Lubomír Bašta, St. Hradiště 5 61
PA0059 Lenka Durchánková, Pce 5 61
PA0085 Luděk Horčička, Holice 5 61
PA0375 Miroslav Mrkout, Pardubice 5 61
PA0368 Vladimír Slavík, Moravany 5 61
PA0210 Zdeněk Novotný, LB 2 61
PA0278 Jana Sedláková, Holice -1 61
PA0254 Martina Formanová, H. Ředice 8 60
PA0253 Václav Půlpán, H. Ředice 8 60
PA0345 Milan Popilka, Sedlišťka 11 59
PA0193 Alena Francová, Pečky u N. 5 59
PA0270 Miloš Pachovský, D. Roveň 0 59
PA0078 Oldřich Hlaváček, Pohránov 11 58
PA0183 Hana Hubená, Nemošice 8 58


II. liga (51. – 101. místo)


PA0184 Miloš Hubený, Nemošice 8 58
PA0185 Zdeněk Hubený, Nemošice 8 58
PA0186 Zdeněk Hubený, Nemošice 8 58
PA0208 Hana Jordánová, Pce 8 58
PA0313 Karolína Nováková, Přelouč 8 58
PA0207 Pavel Štěpánek, H. Jelení 8 58
PA0127 Karel Vojtěch, Pce 8 58
PA0314 Jaroslava Vorlíčková, Přelouč 8 58
PA0312 Lenka Vorlíčková, Přelouč 8 58
PA0328 Čestmír Zámečník st., Popkovice 8 58
PA0267 Josef Zeman ml., Holice 8 58
PA0376 Alena Mrkoutová, Pardubice 5 58
PA0316 Jana Novotná, Přelouč 5 58
PA0315 Lucie Novotná, Přelouč 5 58
PA0055 Jiří Pavlíček ml., Chvojenec 5 58
PA0172 Helena Soudná, Ohrazenice 5 58
PA0122 Bohuslav Šulc st., Pce 5 58
PA0311 Jakub Šutovec, Přelouč 5 58
PA0318 Alois Wiesner, Přelouč 5 58
PA0319 Milan Wiesner, Přelouč 5 58
PA0317 Miloslava Wiesnerová, Přelouč 5 58
PA0371 Miloš Krejčí, Pardubice 2 58
PA0094 Václav Krupička, Bukovka 2 58
PA0344 Stanislava Popílková, Sedlišťka 2 58
PA0405 Miroslav Bříza, Valy 5 56
PA0156 Petr Novotný, Pce 14 55
PA0206 Roman Štěpánek, H. Jelení 14 55
PA0309 Teodor Kurš, Přelouč 11 55
PA0050 Ant. Májek, Pce 11 55
PA0005 Josef Dvořák, Veselí 8 55
PA0102 Alena Knappeová, Pce 8 55
PA0003 Michal Nejedlo, Veselí 8 55
PA0249 Lukáš Sádovský, Holice 8 55
PA0239 Jan Voříšek, St. Hradiště 8 55
PA0223 Martina Gőtzová, Pce 5 55
PA0081 Lenka Naštická, Pce 5 55
PA0039 Tomáš Shejbal, Pce 5 55
PA0192 Jiřina Vančurová, Nemošice 5 55
PA0167 Roman Vencl, Svítkov 5 55
PA0188 Jaroslav Fridrich, Nemošice 2 55
PA0157 Vladislav Imramovský, Ostřešany 2 55
PA0151 Evžen Pospíšil ml., Srch 2 55
PA0238 Radek Voříšek, Pce 2 55
PA0240 Antonín Voříšek, St. Hradiště 2 55
PA0366 Alena Valentová, Pce -1 55
PA0074 Ant. Hanč, Popkovice 5 54
PA0218 Stanislav Valenta, Rosice n. L. 5 54
PA0133 Zdeněk Bulíček, Pce 8 53
PA0276 František Pýcha, D. Roveň 8 53
PA0141 Martin Mareček, Zminný 5 53
PA0229 Petr Ipser, Svítkov 2 53


III. liga ( 102. – 149. místo)


PA0169 Hana Králová, Pce 17 52
PA0106 Míša Knappeová, Pce 14 52
PA0057 M. Málek, Pce 11 52
PA0187 Petra Hovorková, Pce 8 52
PA0041 Laďka Chmelenská, Pce 8 52
PA0110 Jiří Kučera, Uhř. Lhota 8 52
PA0176 Jiří Novotný, Srch 8 52
PA0150 Evžen Pospíšil st., Srch 8 52
PA0204 Tomáš Štěpánek, Moravany 8 52
PA0052 Petr Volný, Pce 8 52
PA0304 Jiří Cuhorka, Přelouč 5 52
PA0058 Miroslav Durchánek, Pce 5 52
PA0027 Martin Joudal, Veselí 5 52
PA0049 Jiří Konečný, Trnová 5 52
PA0203 Hana Machová, Pce 5 52
PA0308 Josef Šutovec, Přelouč 5 52
PA0242 Květoslav Vykoukal, Přelouč 5 52
PA0159 František Zlatník, Pce 5 52
PA0033 Rudolf Novotný, Srch 2 52
PA0339 Josef Slabý, Svítkov 2 52
PA0257 Jaromír Voříšek, Holice 2 52
PA0282 Josef Hendrych, Chvojenec 0 51
PA0277 Eva Pýchová, D. Roveň 11 50
PA0013 Pavel Danihelka, Veselí 8 50
PA0194 Andrej Lukačišin, Svítkov 8 50
PA0285 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 2 50
PA0125 Vladimír Šimon, Pce 0 50
PA0384 Miloslava Michková, Pardubice -1 50
PA0299 Mir. Kořínek, Černá za B. 11 49
PA0154 Jaroslav Bauer, Pce 8 49
PA0075 Alena Dubcová, Máteřov 8 49
PA0330 Zdena Picková, Svítkov 8 49
PA0095 Monika Sejkorová, Pce 8 49
PA0015 Milan Ais, Veselí 5 49
PA0179 Marie Havránková, Jeníkovice 5 49
PA0036 Zdeněk Hyhlík, 53002 5 49
PA0335 Daniela Petrová, Pce 5 49
PA0038 Milan Shejbal st., Pce 5 49
PA0190 Václav Vančura, Nemošice 5 49
PA0298 Lukáš Vykoukal, Přelouč 5 49
PA0063 Miroslav Král, Labětín 2 49
PA0205 Pavel Štěpánek, Moravany 2 49
PA0228 Jarmila Fantová, Pce 0 49
PA0241 F. Marzak, Tupesy 0 49
PA0019 Martin Král, Veselí 11 48
PA0305 Aleš Cuhorka, Přelouč 5 47
PA0389 Jan Kouřil, Pardubice 5 47
PA0142 Miroslav Mareček, Zminný 5 47


IV. liga (150. – 206. místo)


PA0029 Jana Dvořáková, Veselí 11 46
PA0026 Lenka Chudobová, Veselí 11 46
PA0367 Ventil Slavík, Moravany 11 46
PA0180 Marie Beranová, Jeníkovice 8 46
PA0076 František Dimmer, Čepí 8 46
PA0028 Michal Kamas, Veselí 8 46
PA0248 Milan Kouba, Pce 8 46
PA0348 Eva Lejhancová, Pce 8 46
PA0048 Jaroslav Novák ml., Pce 8 46
PA0070 Lenka Nykodýmová, Pce 8 46
PA0077 Olinka Pozdníková, Borek 8 46
PA0006 Petr Vorel, Veselí 8 46
PA0259 Patrik Voříšek, Holice 8 46
PA0324 Č. Zámečník ml., Pce 8 46
PA0032 Lenka Holubová, Ostřetín 5 46
PA0271 Petr Houdek, Pce 5 46
PA0072 Frant. Marek, Pce 5 46
PA0120 Marie Miklošková, Pce 5 46
PA0175 Jana Novotná, Srch 5 46
PA0056 Jiří Pavlíček st., Chvojenec 5 46
PA0364 Marek Valenta, Pce 5 46
PA0297 Karel Škopek, Čepí 2 46
PA0363 Jiří Valenta, Pce 2 46
PA0043 Roman Vondra, Němčice 2 46
PA0126 Olda Kalina, Vejvanovice -1 46
PA0108 Jan Šurc st., Pce -1 46
PA0211 Libor Šafář, Srch -4 46
PA0356 M. Zahaluk, Pce 5 45
PA0091 Josef Marek, Vyšehněvice -1 45
PA0195 Vojta Smíšek, Svítkov 11 44
PA0287 Jaromír Chmelík, Bezděkov 5 44
PA0292 Jan Šál, Veselí 5 44
PA0001 Jan Volejník, Veselí 14 43
PA0098 Jakub Svoboda, Pce 11 43
PA0016 Oldřich Valenta, Veselí 11 43
PA0252 Libuše Odehnalová, Pce 8 43
PA0355 Vladimír Paďour ml., Pce 8 43
PA0346 Zbyněk Popilka, Sedlišťka 8 43
PA0111 Ondra Sychra, Bělá 8 43
PA0178 Oldřiška Treichlová, Smidary 8 43
PA0119 Bartoloměj Mikloško, Pce 5 43
PA0347 Josef Pejcha, St. Jesenčany 5 43
PA0105 Jarmila Svobodová, Pce 5 43
PA0044 Josef Vondra, Němčice 5 43
PA0300 Ludvík Vorlíček, Přelouč 5 43
PA0035 Jiří Klofát, Moravany 2 43
PA0170 Josef Král, Pce 2 43
PA0067 Josef Matějka, Pce 2 43
PA0155 Dagmar Novotná, Pce 2 43
PA0147 Josef Novotný, Pce 2 43
PA0281 Anežka Sedláková, Holice 2 43
PA0341 Standa Školník, Pce 2 43
PA0226 Dominik Landsman, Pce 0 43
PA0303 Petr Hocke, Opočinek -1 43
PA0338 Stanislav Petr, Svítkov -1 43
PA0128 Miroslav Šafář, Srch -4 43


V. liga (206. – 266. místo)


PA0388 M. Sejkora, Pardubice 14 41
PA0286 Petra Matúšů, Sezemice 5 41
PA0291 Jana Šálová, Veselí 5 41
PA0307 Jana Bínová, Přelouč 2 41
PA0377 Ladislav Daněk, Pardubice 0 41
PA0359 Jana Kutinová, Pce 11 40
PA0412 Petr Fajman, Pardubice 8 40
PA0351 Bohuslav Zdeněk, St. Jesenčany 8 40
PA0071 František Boháč, Pce 5 40
PA0109 Jiří Čihák, D. Roveň 5 40
PA0340 Miroslav Horák, Chvojenec 5 40
PA0002 Petra Horáková, Veselí 5 40
PA0406 Jiří Novotný, Rokytno 5 40
PA0354 Vladimír Paďour st., Pce 5 40
PA0090 František Pešek, Pce 5 40
PA0045 Martin Vondra, Němčice 5 40
PA0320 Miroslav Dobrovský, Lhota p. Př. 2 40
PA0224 Radek Ipser, St. Máteřov 2 40
PA0301 Rostislav Koubek, Lohenice 2 40
PA0369 Bohumil Kvoch, Lány n. D. 2 40
PA0182 Jaroslav Švihovec, Pce 2 40
PA0243 Tomáš Hubička, Brloh 0 40
PA0213 Aleš Mužík, Srch 0 40
PA0251 Michal Pehanič, Pce -1 40
PA0034 J. Linhart, Pce 5 39
PA0323 Libor Brom, Moravany 2 39
PA0261 Martin Půlpán, H. Ředice 0 39
PA0373 Miloš Krejčí st,, Pardubice 5 38
PA0295 Petr Puhlovský, Kladruby n. L. 5 38
PA0138 Horymír Filip, Pce 2 38
PA0415 Tomáš Kopřiva, Holice 2 38
PA0212 Lukáš Mužík, Srch 0 38
PA0387 Jiří Michek, Pardubice -1 38
PA0012 Petra Hývlová, Veselí 8 37
PA0166 Mir. Novák, LB 8 37
PA0047 Jaroslav Novák, Pce 8 37
PA0165 Šárka Nováková, LB 8 37
PA0161 Karel Pobuda, Sezemice 8 37
PA0162 Jana Pobudová, Sezemice 8 37
PA0096 Hana Sejkorová, Pce 8 37
PA0163 Lukáš Schiller, Sezemice 8 37
PA0112 Radka Sychrová, Bělá 8 37
PA0139 Pavel Tetour, Doubravice 8 37
PA0144 Libor Fiala, Pce 5 37
PA0181 Vladimír Havránek, Jeníkovice 5 37
PA0054 Zdenka Kulhánková, Chvojenec 5 37
PA0121 Jiří Mikloško, Pce 5 37
PA0353 Marie Paďourová, Pce 5 37
PA0302 Tomáš Pecka, Mělice 5 37
PA0030 Miloš Jeřábek, Veselí 2 37
PA0214 Jiří Maštalíř, Pce 2 37
PA0352 Věra Trynerová, Pce 2 37
PA0310 Josef Kesner, Sezemice 0 37
PA0069 Jindřich Čapek, Rokytno -1 37
PA0160 Jiří Mládek, Pce -1 37
PA0053 Petr Novák, Pce -1 37
PA0333 Jan Buchtele, Dašice -4 37
PA0372 Radka Krejčová, Pardubice 8 36
PA0357 Vráťa Stýblo, Svítkov 8 35
PA0416 Jirka Stodola, Dvakačovice 2 35
PA0294 Šárka Hudcová, Přelouč -1 35


VI. liga (267. – 317. místo)


PA0007 Jakub Klas, Veselí 11 34
PA0232 Miloš Dospiva, Ostřešany 8 34
PA0023 Michal Hývl, Veselí 8 34
PA0164 Vlasta Nováková, LB 8 34
PA0107 Marek Tichý, Pce 8 34
PA0025 Jacek Chudoba, Veselí 5 34
PA0266 Jiří Konvičný, H. Ředice 5 34
PA0264 Miloslav Kopa, Poběžovice 5 34
PA0265 Hana Kopová, Poběžovice 5 34
PA0217 Václav Maštalíř, Pce 5 34
PA0132 Lumír Sokol st., Pce 5 34
PA0113 Jan Sychra, Bělá 5 34
PA0080 Josef Štěrba, Pce 5 34
PA0321 Šárka Vamberská, Přelouč 5 34
PA0225 Petra Malá, St. Máteřov 2 34
PA0079 Bohuslav Vančura, Pohránov 2 34
PA0280 Miroslav Sedlák, Holice 5 32
PA0196 Mojmír Smíšek, Svítkov 5 32
PA0246 Karel Škopek, Pce 5 32
PA0148 Rudolf Tesař, Ráby 5 32
PA0386 Dominika Drábková, Pardubice 2 32
PA0275 Jaromír Pýcha, D. Roveň 2 32
PA0326 Vladislav Šejvl, Přelouč 2 32
PA0227 Ladislav Fanta, Pce 0 32
PA0396 Jiří Marek, Pardubice -1 32
PA0289 Ladislav Šejbl, Loděnice -1 32
PA0250 Jakub Březina, Pce 8 31
PA0024 Martin Doležal, Veselí 8 31
PA0189 Petr Fridrich, Nemošice 8 31
PA0191 David Vančura, Nemošice 8 31
PA0288 Miloslav Bažant, Přelouč 5 31
PA0092 Milan Jaroš, Pce 5 31
PA0040 Milan Shejbal ml., Pce 5 31
PA0046 Ladislav Synek, Pce 5 31
PA0331 Jiří Špaček, Dašice 5 31
PA0115 Pavel Ujec, LB 5 31
PA0407 Vladimír Blažek, Choteč 2 31
PA0066 František Kaplan, Moravany 2 31
PA0068 Jarmila Kořínková, Rokytno 2 31
PA0222 Radek Slavík, Svítkov 2 31
PA0322 Zdeněk Vamberský, Přelouč 2 31
PA0140 Jan Heřmanský, Doubravice -1 31
PA0153 Jiří Plecháček, Pce -1 31
PA0100 Jiří Zavřel, Pce -1 31
PA0124 Libuše Kalinová, Pce -4 31
PA0031 Josef Kaválek, Pce 5 30
PA0411 Jaroslava Houdková, Pardubice 8 29
PA0114 Libor Tuček, Bělá 5 29
PA0385 Andrea Drábková, Pardubice -1 29
PA0143 Eva Marečková, Zminný -1 29
PA0383 Jan Kalina, Zlín -4 29


VII. liga (318. – 378. místo)


PA0337 Libuše Petrová, Svítkov 11 28
PA0209 Jiří Jordán, Pce 8 28
PA0233 Martin Kmoníček, Pce 8 28
PA0008 Václav Horák, Veselí 5 28
PA0097 Josef Svoboda, Pce 5 28
PA0152 Miroslav Žáček, Pce 5 28
PA0103 Marek Balínek, Pce 2 28
PA0306 Jiří Cuhorka st., Přelouč 2 28
PA0358 Iva Doležalová, Pce 2 28
PA0342 Roman Provazník, Černá za B. 2 28
PA0174 Zdeněk Soudný, Ohrazenice 2 28
PA0099 Josef Svoboda, Pce 2 28
PA0116 Monika Ujcová, LB -1 28
PA0260 Miroslav Půlpán, H. Ředice 0 27
PA0087 Martin Topič, D. Ředice 0 27
PA0428 Josef Ježek, Pardubice 5 26
PA0410 Jan Kubát, Pardubice 2 26
PA0332 Michal Špaček, Dašice 2 26
PA0149 J. Jaroš, Srch -1 26
PA0408 Radek Paďour, Pardubice -1 26
PA0171 Ondřej Vosáhlo, Pce 11 25
PA0010 Martina Jeřábková, Veselí 5 25
PA0104 Mirek Balínek, Pce 2 25
PA0390 Tomáš Marný, Pardubice 2 25
PA0424 Michaela Šustrová, Pardubice 2 25
PA0378 Miroslav Kubálek, Pardubice -7 25
PA0130 Monika Koťarová, Praha 5 24
PA0431 Jiří Matúšů, Sezemice 2 24
PA0397 Josef Kroulík, Moravany 0 24
PA0089 František Topič, D. Ředice 0 24
PA0283 Ladislav Kubizňák st., Sezemice 5 23
PA0284 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 5 23
PA0131 Lumír Sokol, Pce 5 23
PA0404 Radek Vencl, Svítkov 5 23
PA0379 Martin Mareš, Pardubice 0 23
PA0293 Tomáš Hudec, Přelouč -1 23
PA0381 Andrea Kalinová, Pardubice -1 23
PA0221 Pavel Barvíř, Zlín -4 23
PA0064 Miloslava Králová, Labětín 8 22
PA0426 ŠDárka Kalinová, Zlín 5 22
PA0360 Jindřich Dubišar, Pce 2 22
PA0060 Jan Šurc ml., Pardubice 2 22
PA0237 Vladislava Horská, Pce -4 22
PA0327 Jarda Mikša, Pce -4 22
PA0336 Libor Petr, Svítkov -4 22
PA0423 Vladimír Řihánek, Zlín -4 22
PA0403 Jana Zámečníková, Břehy 2 21
PA0263 Milan Píša, Chvojenec 0 21
PA0086 Lucie Topičová, D. Ředice 0 21
PA0395 Radoslava Marková, Pardubice 2 20
PA0325 Jiří Šejvl, Svítkov 2 20
PA0230 Jaromír Hušina st., Pce 0 20
PA0402 Petr Hyvl, Chýšť 0 20
PA0382 Petr Kalina, Opatovice -1 20
PA0173 Katka Novotná, Srch 8 19
PA0011 Jirka Jeřábek, Veselí 5 19
PA0343 Josef Jiráň, Hrádek 5 19
PA0244 Ondra Škopek, Čepí 5 19
PA0073 Zdena Marková, Pce 2 19
PA0380 Alan Matějka, Pardubice 0 19
PA0391 J. Bouza, Pardubice -4 19


Před ligovou bránou ((378. – 407.)


PA0429 Karel Vaníček, Chvaletice 11 18
PA0430 Stanislav Petr ml., Svítkov 5 18
PA0399 Kája Remeš, Pardubice -4 18
PA0234 Vít Maxa, St. Hradiště 0 17
PA0216 Jiří Maštalíř, Pce 5 16
PA0014 Milan Hubáček, Veselí 2 16
PA0051 Karel Jiránek, Pce 2 16
PA0065 Vladimír Provazník, Černá za B. 2 16
PA0123 Bohuslav Šulc ml., Pce 2 16
PA0136 Marie Baštová, St. Hradiště 0 16
PA0394 Aleš Kašpar, Litětiny 0 16
PA0350 Jiří Lejhanec ml., Pce -1 16
PA0022 Jaroslav Volejník, Veselí -4 16
PA0245 Pavel Suchánek, Svojšice 8 15
PA0158 Miroslav Drozen, Pce 0 15
PA0129 Renata Koťarová, Pce 0 15
PA0088 Miloslava Topičová, D. Ředice 0 15
PA0361 Libor Doležal, Pce -1 14
PA0202 David Hamáček, Pce -1 14
PA0101 Marta Zavřelová, Pce 8 13
PA0427 Zdeněk Vávra, Veská 0 13
PA0417 Toník Kalina, Zlín 5 11
PA0279 Lucie Andrésová, Holice 0 11
PA0235 Martin Maxa, St. Hradiště 0 11
PA0374 Rudolf Procházka, Pardubice 0 11
PA0393 Bohuslav Svoboda, St. Hradiště 0 11
PA0370 Jiří Štěrba, Pce 0 11
PA0400 Karel Bělohlav, Pardubice -1 11
PA0418 Oldřich Kalina, Pardubice -4 11


Nad propastí (408.– 426. místo)


PA0004 Radka Rybyšarová, Veselí 2 10
PA0042 Oldřich Felcman, Pce 0 9
PA0401 Václav Soukup, Pardubice 8 8
PA0413 Petr Houska, Pce 0 8
PA0420 Miloslav Váša, Ostřešany 0 8
PA0145 Soňa Fialová, Pce -1 8
PA0219 Jiří Zdeněk, Pce 2 6
PA0392 Lada Školníková, Pardubice 2 5
PA0061 Jaromír Hušina ml., Pce 0 5
PA0296 Helena Škopková, Třebosice 5 4
PA0262 Zdeněk Mládek, D. Ředice 0 4
PA0146 Ludmila Novotná, Pce 0 4
PA0215 Vilma Látová, Pce -1 4
PA0432 Milada Dubská, Pardubice 0 2
PA0062 Martina Horáková, Pce 0 2
PA0421 Jaroslav Jedlička, Staré Hradiště 0 2
PA0168 Pavel Kalhous, Pce 0 2
PA0433 Josef Novák, 0 2
PA0422 Aleš Píša, Staré Hradiště 0 2
PA0419 Luděk Tesák, Přelouč 0 1


Černý Petr (427. – 433. místo)


PA0409 Josef Chvojka, Staré Hradiště 0 -1
PA0414 Marcelo Bio, Svítkov 0 -2
PA0017 Luboš Kučera, Veselí -1 -4
PA0425 Vít Eliáš, Rousínov -1 -8
PA0258 Michal Voříšek, Holice -4 -9
PA0398 Petr Houska, Pardubice -1 -11

Výsledky 11. kola zpracovali: Miroslava Hlínová a Lukáš Kilián.

Vítězem 11. kola se stala Hana Králová z Pardubic, která uhodla devět zápasů. Žádáme ji, aby se nám ozvala do redakce na telefon 723 356 821 begin_of_the_skype_highlighting 723 356 821 end_of_the_skype_highlighting, abycho dohodli způsob předání ceny kola.
Připomínáme, že nepředány jsou dvě ceny předchozích kol a to Filipa Landsmana a Aleny Valentové. Žádáme je, aby cenu kola si vyzvedli nejpozději v pátek.

Dvě kola před koncem je v sázce 40 bodů,které je možné získat, ale na druhé straně lze 20 bodů ztratit.
Vítěze lze hledat mezi první stovkou hráčů, do elitní pětky se však mohou ještě propracovat hráči z druhé stovky celkového umístění.
Vedoucím hráčem celkového pořadí je Vladislav Mikan z Horní Rovně, v patách mu jsou Lukáš Novotný ze Srchu a Radek Bidlo z Chotče.

V první dvacítce je několik hráčů z Veselí, je pravděpodobné, že v restauračním zařízení MASH vymyslí taktiku, jak se ve finiši prodrat do elitní pětky.
V příštím týdnu budeme tipovat naposledy. Pozor na uzávěrku posledního kola, ve čtvrtek 28. října je státní svátek, nevychází denní tisk a tudíž ani náš čtvrteční kupón. Tradiční čtvrteční a páteční uzávěrky platí, stejně jako internetové hlasování…

Autor: Jaroslav Mach

20.10.2010 VSTUP DO DISKUSE
SDÍLEJ:
Místopředseda volební komise číslo 1006 v Pardubicích porušil volební zákon. Do komise zasedl v tričku propagujícím znak kandidující strany Blok proti islamizaci.
VÍME PRVNÍ / AKTUALIZOVÁNO
10

VIDEO: Člen komise agitoval ve volební místnosti za Blok proti islamizaci

Pohřešovaný Jaroslav Malimánek.

Policie pátrá po seniorovi. Nevrátil se z tancovačky

AKTUALIZUJEME / AKTUALIZOVÁNO

Z třináctého patra v Chrudimi vyskočil muž

Chrudim - Nešťastné úmrtí šetří v sobotu dopoledne chrudimská policie.

Jdou k volbám poprvé. Důraz kladou na ekologii, digitalizaci a vzdělání

Pardubice - V České republice je až 400 tisíc prvovoličů, kteří mohou výrazně ovlivnit výsledky právě probíhajících voleb do Poslanecké sněmovny Parlamentu České republiky. Čtyři sta tisíc to je pro srovnání čtyřikrát více hlasů, než kolik byl v parlamentních volbách v roce 2013 rozdíl mezi první a druhou stranou.

Rušení ordinací praktických lékařů ve velkém prý nehrozí

Pardubicko – V souvislosti se stávkou praktických lékařů, ke které došlo tento týden, se mluví o úplném skončení některých praxí. Zejména starší lékaři se prý nechtějí zařizovat k vydávání elektronických receptů, které mají být od ledna povinné.

AKTUALIZUJEME

Volební místnosti se zavřely. Začíná sčítání hlasů

Pardubický kraj - Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR skončily. Ve 14 hodin se uzavřely volební místnosti a nyní se budo sčítat odevzdané hlasy. Výsledky mají být známé ještě dnes večer. 

Copyright © VLTAVA LABE MEDIA a.s., 2005 - 2017, všechna práva vyhrazena.
Používáme informační servis ČTK. Kontakt na redakci.
Publikování nebo šíření obsahu Denik.cz je bez písemného souhlasu
VLTAVA LABE MEDIA a.s., zakázáno.
Marketingové podmínky. Cookies. Zrušit oznámení