Extraliga (1. – 5. místo)

PA0083 Aleš Horčička, Holice 7 61
PA0274 Vladimír Mikan, H. Roveň 7 61
PA0082 Zbyněk Horčička, Holice 4 61
PA0177 Lukáš Novotný, Srch 1 61
PA0329 Frant. Picko, Svítkov 1 61

I. liga (6. – 47. místo)

PA0231 Stanislav Barvíř, Pce 1 59
PA0247 Radek Bidlo, Choteč 1 58
PA0018 Luboš Jeřábek, Veselí 1 58
PA0199 Markéta Komárková, Pce 1 58
PA0200 Hana Kužílková, Pce 1 58
PA0198 Milan Linha, Pce 1 58
PA0197 Petr Linha, Pce 1 58
PA0094 Václav Krupička, Bukovka 7 55
PA0059 Lenka Durchánková, Pce 4 55
PA0315 Lucie Novotná, Přelouč 4 55
PA0316 Jana Novotná, Přelouč 4 55
PA0118 Jaroslav Pětioký, LB 4 55
PA0365 Ivana Ročková, Pce 4 55
PA0319 Milan Wiesner, Přelouč 4 55
PA0318 Alois Wiesner, Přelouč 4 55
PA0317 Miloslava Wiesnerová, Přelouč 4 55
PA0268 Marie Zemanová, Holice 4 55
PA0085 Luděk Horčička, Holice 1 55
PA0084 Miroslava Horčičková, Holice 1 55
PA0344 Stanislava Popílková, Sedlišťka 1 55
PA0366 Alena Valentová, Pce 1 55
PA0362 David Zelený, Pce 1 55
PA0193 Alena Francová, Pečky u N. 10 53
PA0290 Jan Šál ml., Veselí -5 53
PA0272 Jana Mikanová, H. Roveň 7 52
PA0210 Zdeněk Novotný, LB 4 52
PA0039 Tomáš Shejbal, Pce 4 52
PA0269 Josef Zeman st., Holice 4 52
PA0037 Ladislav Bezdíček, Pce 1 52
PA0282 Josef Hendrych, Chvojenec 1 52
PA0349 Jiří Lejhanec, Pce 1 52
PA0135 Iva Procházková, St. Hradiště 1 52
PA0172 Helena Soudná, Ohrazenice 1 52
PA0021 Martin Volejník, Veselí 1 52
PA0270 Miloš Pachovský, D. Roveň 0 52
PA0334 Jana Buchtelová, Dašice -5 52
PA0009 Renata Horáková, Veselí -5 52
PA0236 František Teplý, Pce -5 52
PA0226 Dominik Landsman, Pce 0 51
PA0218 Stanislav Valenta, Rosice n. L. 0 51
PA0241 F. Marzak, Tupesy 7 50
PA0220 Marie Barvířová, Pce 4 50


II. liga (48. – 92. místo)

PA0278 Jana Sedláková, Holice 10 49
PA0063 Miroslav Král, Labětín 7 49
PA0313 Karolína Nováková, Přelouč 7 49
PA0207 Pavel Štěpánek, H. Jelení 7 49
PA0312 Lenka Vorlíčková, Přelouč 7 49
PA0314 Jaroslava Vorlíčková, Přelouč 7 49
PA0093 Karel Hampl, D. Roveň 4 49
PA0078 Oldřich Hlaváček, Pohránov 4 49
PA0157 Vladislav Imramovský, Ostřešany 4 49
PA0117 Miloš Strnad, Rybitví 4 49
PA0134 Lubomír Bašta, St. Hradiště 1 49
PA0223 Martina Gőtzová, Pce 1 49
PA0229 Petr Ipser, Svítkov 1 49
PA0249 Lukáš Sádovský, Holice 1 49
PA0328 Čestmír Zámečník st., Popkovice 1 49
PA0371 Miloš Krejčí, Pardubice -2 49
PA0311 Jakub Šutovec, Přelouč -2 49
PA0256 Mircek Voříšek, V. Chvojno -5 49
PA0255 Miluše Půlpánová, H. Ředice 0 48
PA0273 Karolína Mikanová, H. Roveň 7 46
PA0304 Jiří Cuhorka, Přelouč 4 46
PA0058 Miroslav Durchánek, Pce 4 46
PA0201 Karel Hamáček, Pce 4 46
PA0303 Petr Hocke, Opočinek 4 46
PA0183 Hana Hubená, Nemošice 4 46
PA0186 Zdeněk Hubený, Nemošice 4 46
PA0185 Zdeněk Hubený, Nemošice 4 46
PA0184 Miloš Hubený, Nemošice 4 46
PA0049 Jiří Konečný, Trnová 4 46
PA0368 Vladimír Slavík, Moravany 4 46
PA0125 Vladimír Šimon, Pce 4 46
PA0205 Pavel Štěpánek, Moravany 4 46
PA0242 Květoslav Vykoukal, Přelouč 4 46
PA0267 Josef Zeman ml., Holice 4 46
PA0110 Jiří Kučera, Uhř. Lhota 1 46
PA0137 Roman Makeš, Slatiňany 1 46
PA0120 Marie Miklošková, Pce 1 46
PA0339 Josef Slabý, Svítkov 1 46
PA0211 Libor Šafář, Srch 1 46
PA0308 Josef Šutovec, Přelouč 1 46
PA0159 František Zlatník, Pce 1 46
PA0375 Miroslav Mrkout, Pardubice -2 46
PA0376 Alena Mrkoutová, Pardubice -2 46
PA0033 Rudolf Novotný, Srch -2 46
PA0239 Jan Voříšek, St. Hradiště -2 46

III. liga (93.–157. místo)

PA0194 Andrej Lukačišin, Svítkov 7 44
PA0405 Miroslav Bříza, Valy 4 44
PA0384 Miloslava Michková, Pardubice 4 44
PA0345 Milan Popilka, Sedlišťka 4 44
PA0141 Martin Mareček, Zminný 1 44
PA0281 Anežka Sedláková, Holice 10 43
PA0179 Marie Havránková, Jeníkovice 7 43
PA0203 Hana Machová, Pce 7 43
PA0020 Kamil Pecival, Veselí 7 43
PA0102 Alena Knappeová, Pce 4 43
PA0067 Josef Matějka, Pce 4 43
PA0038 Milan Shejbal st., Pce 4 43
PA0341 Standa Školník, Pce 4 43
PA0108 Jan Šurc st., Pce 4 43
PA0167 Roman Vencl, Svítkov 4 43
PA0257 Jaromír Voříšek, Holice 4 43
PA0305 Aleš Cuhorka, Přelouč 1 43
PA0005 Josef Dvořák, Veselí 1 43
PA0188 Jaroslav Fridrich, Nemošice 1 43
PA0285 Ladislav Kubizňák ml., Sezemice 1 43
PA0081 Lenka Naštická, Pce 1 43
PA0003 Michal Nejedlo, Veselí 1 43
PA0155 Dagmar Novotná, Pce 1 43
PA0175 Jana Novotná, Srch 1 43
PA0147 Josef Novotný, Pce 1 43
PA0176 Jiří Novotný, Srch 1 43
PA0055 Jiří Pavlíček ml., Chvojenec 1 43
PA0330 Zdena Picková, Svítkov 1 43
PA0095 Monika Sejkorová, Pce 1 43
PA0297 Karel Škopek, Čepí 1 43
PA0208 Hana Jordánová, Pce -2 43
PA0335 Daniela Petrová, Pce -2 43
PA0151 Evžen Pospíšil ml., Srch -2 43
PA0122 Bohuslav Šulc st., Pce -2 43
PA0192 Jiřina Vančurová, Nemošice -2 43
PA0127 Karel Vojtěch, Pce -2 43
PA0238 Radek Voříšek, Pce -5 43
PA0074 Ant. Hanč, Popkovice 1 42
PA0253 Václav Půlpán, H. Ředice 0 42
PA0356 M. Zahaluk, Pce 7 41
PA0276 František Pýcha, D. Roveň 4 41
PA0050 Ant. Májek, Pce 7 40
PA0212 Lukáš Mužík, Srch 7 40
PA0133 Zdeněk Bulíček, Pce 4 40
PA0377 Ladislav Daněk, Pardubice 4 40
PA0187 Petra Hovorková, Pce 4 40
PA0036 Zdeněk Hyhlík, 53002 4 40
PA0287 Jaromír Chmelík, Bezděkov 4 40
PA0048 Jaroslav Novák ml., Pce 4 40
PA0056 Jiří Pavlíček st., Chvojenec 4 40
PA0251 Michal Pehanič, Pce 4 40
PA0204 Tomáš Štěpánek, Moravany 4 40
PA0069 Jindřich Čapek, Rokytno 1 40
PA0032 Lenka Holubová, Ostřetín 1 40
PA0126 Olda Kalina, Vejvanovice 1 40
PA0028 Michal Kamas, Veselí 1 40
PA0299 Mir. Kořínek, Černá za B. 1 40
PA0309 Teodor Kurš, Přelouč 1 40
PA0286 Petra Matúšů, Sezemice 1 40
PA0363 Jiří Valenta, Pce 1 40
PA0052 Petr Volný, Pce 1 40
PA0043 Roman Vondra, Němčice 1 40
PA0240 Antonín Voříšek, St. Hradiště 1 40
PA0156 Petr Novotný, Pce -2 40
PA0150 Evžen Pospíšil st., Srch -2 40

IV. liga (158.–195. místo)

PA0228 Jarmila Fantová, Pce 0 39
PA0254 Martina Formanová, H. Ředice 0 39
PA0213 Aleš Mužík, Srch 0 39
PA0261 Martin Půlpán, H. Ředice 0 39
PA0387 Jiří Michek, Pardubice 1 38
PA0057 M. Málek, Pce 7 37
PA0347 Josef Pejcha, St. Jesenčany 7 37
PA0338 Stanislav Petr, Svítkov 7 37
PA0180 Marie Beranová, Jeníkovice 4 37
PA0041 Laďka Chmelenská, Pce 4 37
PA0224 Radek Ipser, St. Máteřov 4 37
PA0106 Míša Knappeová, Pce 4 37
PA0054 Zdenka Kulhánková, Chvojenec 4 37
PA0369 Bohumil Kvoch, Lány n. D. 4 37
PA0367 Ventil Slavík, Moravany 4 37
PA0006 Petr Vorel, Veselí 4 37
PA0300 Ludvík Vorlíček, Přelouč 4 37
PA0298 Lukáš Vykoukal, Přelouč 4 37
PA0154 Jaroslav Bauer, Pce 1 37
PA0027 Martin Joudal, Veselí 1 37
PA0348 Eva Lejhancová, Pce 1 37
PA0160 Jiří Mládek, Pce 1 37
PA0070 Lenka Nykodýmová, Pce 1 37
PA0105 Jarmila Svobodová, Pce 1 37
PA0128 Miroslav Šafář, Srch 1 37
PA0206 Roman Štěpánek, H. Jelení 1 37
PA0182 Jaroslav Švihovec, Pce 1 37
PA0015 Milan Ais, Veselí -2 37
PA0248 Milan Kouba, Pce -2 37
PA0259 Patrik Voříšek, Holice -2 37
PA0323 Libor Brom, Moravany 1 36
PA0091 Josef Marek, Vyšehněvice 0 36
PA0277 Eva Pýchová, D. Roveň 4 35
PA0138 Horymír Filip, Pce 1 35
PA0310 Josef Kesner, Sezemice 1 35
PA0415 Tomáš Kopřiva, Holice 1 35
PA0416 Jirka Stodola, Dvakačovice 1 35
PA0289 Ladislav Šejbl, Loděnice -2 35

V. liga (196.– 230. místo)

PA0075 Alena Dubcová, Máteřov 7 34
PA0217 Václav Maštalíř, Pce 7 34
PA0053 Petr Novák, Pce 7 34
PA0080 Josef Štěrba, Pce 7 34
PA0109 Jiří Čihák, D. Roveň 4 34
PA0181 Vladimír Havránek, Jeníkovice 4 34
PA0340 Miroslav Horák, Chvojenec 4 34
PA0002 Petra Horáková, Veselí 4 34
PA0124 Libuše Kalinová, Pce 4 34
PA0170 Josef Král, Pce 4 34
PA0214 Jiří Maštalíř, Pce 4 34
PA0119 Bartoloměj Mikloško, Pce 4 34
PA0355 Vladimír Paďour ml., Pce 4 34
PA0364 Marek Valenta, Pce 4 34
PA0324 Č. Zámečník ml., Pce 4 34
PA0333 Jan Buchtele, Dašice 1 34
PA0178 Oldřiška Treichlová, Smidary 1 34
PA0016 Oldřich Valenta, Veselí 1 34
PA0029 Jana Dvořáková, Veselí -2 34
PA0035 Jiří Klofát, Moravany -2 34
PA0301 Rostislav Koubek, Lohenice -2 34
PA0302 Tomáš Pecka, Mělice -5 34
PA0243 Tomáš Hubička, Brloh 1 33
PA0019 Martin Král, Veselí 0 33
PA0143 Eva Marečková, Zminný 7 32
PA0195 Vojta Smíšek, Svítkov 7 32
PA0389 Jan Kouřil, Pardubice 4 32
PA0034 J. Linhart, Pce 4 32
PA0292 Jan Šál, Veselí 4 32
PA0307 Jana Bínová, Přelouč 1 32
PA0013 Pavel Danihelka, Veselí 1 32
PA0294 Šárka Hudcová, Přelouč 1 32
PA0383 Jan Kalina, Zlín 1 32
PA0142 Miroslav Mareček, Zminný 1 32
PA0295 Petr Puhlovský, Kladruby n. L. 1 32

VI. liga (231. – 260. místo)

PA0076 František Dimmer, Čepí 7 31
PA0072 Frant. Marek, Pce 7 31
PA0077 Olinka Pozdníková, Borek 7 31
PA0111 Ondra Sychra, Bělá 7 31
PA0144 Libor Fiala, Pce 4 31
PA0266 Jiří Konvičný, H. Ředice 4 31
PA0264 Miloslav Kopa, Poběžovice 4 31
PA0265 Hana Kopová, Poběžovice 4 31
PA0121 Jiří Mikloško, Pce 4 31
PA0406 Jiří Novotný, Rokytno 4 31
PA0353 Marie Paďourová, Pce 4 31
PA0079 Bohuslav Vančura, Pohránov 4 31
PA0320 Miroslav Dobrovský, Lhota p. Př. 1 31
PA0354 Vladimír Paďour st., Pce 1 31
PA0090 František Pešek, Pce 1 31
PA0280 Miroslav Sedlák, Holice 1 31
PA0222 Radek Slavík, Svítkov 1 31
PA0113 Jan Sychra, Bělá 1 31
PA0190 Václav Vančura, Nemošice 1 31
PA0044 Josef Vondra, Němčice 1 31
PA0100 Jiří Zavřel, Pce 1 31
PA0227 Ladislav Fanta, Pce -2 31
PA0030 Miloš Jeřábek, Veselí -2 31
PA0169 Hana Králová, Pce -2 31
PA0399 Kája Remeš, Pardubice 7 30
PA0412 Petr Fajman, Pardubice 0 30
PA0396 Jiří Marek, Pardubice 7 29
PA0246 Karel Škopek, Pce 4 29
PA0381 Andrea Kalinová, Pardubice 1 29
PA0373 Miloš Krejčí st,, Pardubice -5 29

VII. liga (261. – 319.)

PA0346 Zbyněk Popilka, Sedlišťka 10 28
PA0068 Jarmila Kořínková, Rokytno 7 28
PA0331 Jiří Špaček, Dašice 7 28
PA0071 František Boháč, Pce 4 28
PA0232 Miloš Dospiva, Ostřešany 4 28
PA0096 Hana Sejkorová, Pce 4 28
PA0115 Pavel Ujec, LB 4 28
PA0407 Vladimír Blažek, Choteč 1 28
PA0140 Jan Heřmanský, Doubravice 1 28
PA0026 Lenka Chudobová, Veselí 1 28
PA0359 Jana Kutinová, Pce 1 28
PA0225 Petra Malá, St. Máteřov 1 28
PA0047 Jaroslav Novák, Pce 1 28
PA0252 Libuše Odehnalová, Pce 1 28
PA0098 Jakub Svoboda, Pce 1 28
PA0352 Věra Trynerová, Pce 1 28
PA0322 Zdeněk Vamberský, Přelouč 1 28
PA0001 Jan Volejník, Veselí 1 28
PA0045 Martin Vondra, Němčice 1 28
PA0351 Bohuslav Zdeněk, St. Jesenčany 1 28
PA0271 Petr Houdek, Pce 0 28
PA0326 Vladislav Šejvl, Přelouč -2 28
PA0103 Marek Balínek, Pce -5 28
PA0260 Miroslav Půlpán, H. Ředice 0 27
PA0087 Martin Topič, D. Ředice 0 27
PA0332 Michal Špaček, Dašice 7 26
PA0293 Tomáš Hudec, Přelouč 4 26
PA0388 M. Sejkora, Pardubice 4 26
PA0291 Jana Šálová, Veselí 4 26
PA0411 Jaroslava Houdková, Pardubice 0 26
PA0024 Martin Doležal, Veselí 7 25
PA0025 Jacek Chudoba, Veselí 7 25
PA0342 Roman Provazník, Černá za B. 7 25
PA0244 Ondra Škopek, Čepí 7 25
PA0007 Jakub Klas, Veselí 4 25
PA0378 Miroslav Kubálek, Pardubice 4 25
PA0099 Josef Svoboda, Pce 4 25
PA0046 Ladislav Synek, Pce 4 25
PA0104 Mirek Balínek, Pce 1 25
PA0358 Iva Doležalová, Pce 1 25
PA0066 František Kaplan, Moravany 1 25
PA0379 Martin Mareš, Pardubice 1 25
PA0153 Jiří Plecháček, Pce 1 25
PA0040 Milan Shejbal ml., Pce 1 25
PA0357 Vráťa Stýblo, Svítkov 1 25
PA0112 Radka Sychrová, Bělá 1 25
PA0139 Pavel Tetour, Doubravice 1 25
PA0107 Marek Tichý, Pce 1 25
PA0390 Tomáš Marný, Pardubice 0 25
PA0288 Miloslav Bažant, Přelouč -2 25
PA0012 Petra Hývlová, Veselí -5 25
PA0116 Monika Ujcová, LB -5 25
PA0089 František Topič, D. Ředice 0 24
PA0196 Mojmír Smíšek, Svítkov 4 23
PA0386 Dominika Drábková, Pardubice 1 23
PA0275 Jaromír Pýcha, D. Roveň 1 23
PA0114 Libor Tuček, Bělá 1 23
PA0149 J. Jaroš, Srch -2 23
PA0372 Radka Krejčová, Pardubice -5 23

Před ligovou bránou (320. – 364. místo)

PA0166 Mir. Novák, LB 7 22
PA0165 Šárka Nováková, LB 7 22
PA0161 Karel Pobuda, Sezemice 7 22
PA0162 Jana Pobudová, Sezemice 7 22
PA0163 Lukáš Schiller, Sezemice 7 22
PA0064 Miloslava Králová, Labětín 4 22
PA0097 Josef Svoboda, Pce 4 22
PA0360 Jindřich Dubišar, Pce 1 22
PA0008 Václav Horák, Veselí 1 22
PA0237 Vladislava Horská, Pce 1 22
PA0023 Michal Hývl, Veselí 1 22
PA0209 Jiří Jordán, Pce 1 22
PA0283 Ladislav Kubizňák st., Sezemice 1 22
PA0284 Vlasta Kubizňáková, Sezemice 1 22
PA0423 Vladimír Řihánek, Zlín 1 22
PA0336 Libor Petr, Svítkov -2 22
PA0132 Lumír Sokol st., Pce -2 22
PA0321 Šárka Vamberská, Přelouč -2 22
PA0233 Martin Kmoníček, Pce -5 22
PA0031 Josef Kaválek, Pce 0 21
PA0263 Milan Píša, Chvojenec 0 21
PA0086 Lucie Topičová, D. Ředice 0 21
PA0431 Jiří Matúšů, Sezemice 7 20
PA0385 Andrea Drábková, Pardubice 1 20
PA0131 Lumír Sokol, Pce 1 20
PA0148 Rudolf Tesař, Ráby 1 20
PA0397 Josef Kroulík, Moravany 0 20
PA0164 Vlasta Nováková, LB 7 19
PA0250 Jakub Březina, Pce 4 19
PA0189 Petr Fridrich, Nemošice 4 19
PA0174 Zdeněk Soudný, Ohrazenice 4 19
PA0424 Michaela Šustrová, Pardubice 4 19
PA0022 Jaroslav Volejník, Veselí 4 19
PA0010 Martina Jeřábková, Veselí 1 19
PA0426 ŠDárka Kalinová, Zlín 1 19
PA0060 Jan Šurc ml., Pardubice 1 19
PA0327 Jarda Mikša, Pce 0 19
PA0361 Libor Doležal, Pce 4 17
PA0382 Petr Kalina, Opatovice 4 17
PA0410 Jan Kubát, Pardubice 4 17
PA0404 Radek Vencl, Svítkov 4 17
PA0408 Radek Paďour, Pardubice 1 17
PA0130 Monika Koťarová, Praha 0 17
PA0234 Vít Maxa, St. Hradiště 0 17
PA0221 Pavel Barvíř, Zlín -5 17

Nad propastí (365.–412.)

PA0092 Milan Jaroš, Pce 4 16
PA0350 Jiří Lejhanec ml., Pce 4 16
PA0337 Libuše Petrová, Svítkov 4 16
PA0191 David Vančura, Nemošice 4 16
PA0129 Renata Koťarová, Pce 1 16
PA0073 Zdena Marková, Pce 1 16
PA0325 Jiří Šejvl, Svítkov 1 16
PA0136 Marie Baštová, St. Hradiště 0 16
PA0391 J. Bouza, Pardubice 0 16
PA0394 Aleš Kašpar, Litětiny 0 16
PA0306 Jiří Cuhorka st., Přelouč -2 16
PA0123 Bohuslav Šulc ml., Pce -2 16
PA0403 Jana Zámečníková, Břehy 1 15
PA0158 Miroslav Drozen, Pce 0 15
PA0088 Miloslava Topičová, D. Ředice 0 15
PA0402 Petr Hyvl, Chýšť -2 15
PA0395 Radoslava Marková, Pardubice 4 14
PA0418 Oldřich Kalina, Pardubice 1 14
PA0065 Vladimír Provazník, Černá za B. 7 13
PA0101 Marta Zavřelová, Pce 4 13
PA0014 Milan Hubáček, Veselí 1 13
PA0374 Rudolf Procházka, Pardubice 1 13
PA0152 Miroslav Žáček, Pce 1 13
PA0230 Jaromír Hušina st., Pce -2 13
PA0011 Jirka Jeřábek, Veselí -2 13
PA0429 Karel Vaníček, Chvaletice 7 12
PA0427 Zdeněk Vávra, Veská 7 12
PA0400 Karel Bělohlav, Pardubice 1 11
PA0279 Lucie Andrésová, Holice 0 11
PA0235 Martin Maxa, St. Hradiště 0 11
PA0370 Jiří Štěrba, Pce 0 11
PA0145 Soňa Fialová, Pce 1 10
PA0202 David Hamáček, Pce 1 10
PA0343 Josef Jiráň, Hrádek 1 10
PA0051 Karel Jiránek, Pce 1 10
PA0004 Radka Rybyšarová, Veselí 1 10
PA0171 Ondřej Vosáhlo, Pce -2 10
PA0042 Oldřich Felcman, Pce 0 9
PA0393 Bohuslav Svoboda, St. Hradiště 0 9
PA0428 Josef Ježek, Pardubice 4 8
PA0392 Lada Školníková, Pardubice 4 8
PA0417 Toník Kalina, Zlín 1 8
PA0413 Petr Houska, Pce 0 8
PA0380 Alan Matějka, Pardubice 0 8
PA0420 Miloslav Váša, Ostřešany 0 8
PA0061 Jaromír Hušina ml., Pce 1 7
PA0245 Pavel Suchánek, Svojšice 0 7
PA0430 Stanislav Petr ml., Svítkov 7 6

Černý Petr (413. – 433.)

PA0215 Vilma Látová, Pce 1 4
PA0296 Helena Škopková, Třebosice 1 4
PA0262 Zdeněk Mládek, D. Ředice 0 4
PA0146 Ludmila Novotná, Pce 0 4
PA0173 Katka Novotná, Srch -2 4
PA0219 Jiří Zdeněk, Pce 0 3
PA0432 Milada Dubská, Pardubice 1 2
PA0414 Marcelo Bio, Svítkov 0 2
PA0062 Martina Horáková, Pce 0 2
PA0421 Jaroslav Jedlička, Staré Hradiště 0 2
PA0168 Pavel Kalhous, Pce 0 2
PA0433 Josef Novák, 0 2
PA0422 Aleš Píša, Staré Hradiště 0 2
PA0216 Jiří Maštalíř, Pce 4 1
PA0419 Luděk Tesák, Přelouč 0 1
PA0401 Václav Soukup, Pardubice 4 -1
PA0409 Josef Chvojka, Staré Hradiště 0 -1
PA0017 Luboš Kučera, Veselí -2 -2
PA0258 Michal Voříšek, Holice 0 -7
PA0425 Vít Eliáš, Rousínov -5 -8
PA0398 Petr Houska, Pardubice 1 -11

Výsledky 8. kola zpracovali: Likáš Kilián, Miroslava Hlínová a František Vlček.

Vítězem 8. kola se stala Jana Sedláková z Holic. Rozhodla Supertrefa (přesný počet gólů ze všech tipovaných zápasů). Žádáme ji, aby se nám ozvala do redakce 723 356 821, 723 356 821

V tomto týdnu byl v úterý státní svátek, tudíž hráči naší soutěže mají o kupón méně. Využívejte hlasování přes internet.

Uzávěrka 9. kola je ve čtvrtek v 17 hodin, do redakce Pardubického deníku lze kupóny přinést ještě v pátek do 16 hodin, hlasování přes internet rovněž do pátku 16 hodin.