Mikulovice – Přelouč B 2:3
Již ve 3. minutě byl nedovoleně zastaven J. Vencl a Carda z penalty otevřel skóre. O půl hodiny později utekl po pravé straně Hanuš a vybídl k vyrovnání Beránka. Z téměř totožné situace pak skóroval ve 35. minutě Školník po přihrávce od Minaříka. Po změně stran se trefil Hanuš k tyči a Carda opět proměnil penaltu.
Fakta – branky: 3. a 76. Carda (obě z penalty) – 33. Beránek, 35. Školník, 61. Hanuš. Rozhodčí: Májek. ŽK: 4:2. Diváků: 80. Poločas: 1:2. Mikulovice: Dufek – Hromek (46. Křivka), Handlíř, Vyskočil, P. Hyxa – Karlík ml. (56. P. Vencl), Carda, Karlík st., J. Hyxa – Soukup, J. Vencl. Přelouč B: Konvalina – L. Slabý (65. Slavík), Váša, Heřmánek, Beránek – Volejník, Štainer, J. Slabý, Školník – Hanuš (90. Březina), Minařík (75. Šolta).

Chvojenec – Dříteč 2:1
První branku vstřelil Chmela v 7. minutě po přihrávce D. Velinského. Po přestávce zakombinovali Kunart s Chmelou a Erber zvýšil na 2:0. Hosté snížili po hodině hry, kdy Šorfa využil přihrávku Pluhaře. Dříteč dohrávala v devíti, když v závěru viděli druhou žlutou kartu Šorfa a Haan.
Fakta – branky: 7. Chmela, 52. Erber – 63. Šorfa. Rozhodčí: Havlík. ČK 0:2 (87. Šorfa, 90. Haan), ŽK 3:4. Diváci: 60. Poločas: 1:0. Chvojenec: M. Pavlíček – Richter, Moravec, Burkovič, Izák – T. Velinský, Kunart, D. Velinský, J. Pavlíček (89. Kotfald, 90. Píša) – Erber, Chmela (78. Čefelín). Dříteč: Vávra (58. Zakopal) – Hruša, Morávek, Pluhař, Bednář – Mužík, Haan, Kroupa, Pečinka – Voříšek, Šorfa (78. Vosyka).

Sezemice – Dašice 4:0
Domácí měli po celý zápas proti nováčkovi soutěže jasnou převahu. V prvním poločase kromě jedné branky nastřelili ještě dvakrát tyč hostů. V 88. minutě zkompletoval Štěrovský hattrick, když přehodil brankáře Poláka.
Fakta – branky: 42., 52. z penalty a 88. Štěrovský, 85. Langr. Rozhodčí: Hamrník. Bez karet. Diváci: 110. Poločas: 1:0. Sezemice: Levínský – Süttö (76. Popilka), R. Plecháček, Kolín, Slezák – M. Brychta, Blažek, Z. Plecháček (55. Langr), Lába – Pleva (84. Knaute), Štěrovský. Dašice: Polák – J. Šmejda, Šibal, Sládek, Hora – P. Kučera, O. Vajer, Špaček, Cabicar – P. Šmejda, L. Kučera (46. J. Vajer).

Roveň – Chvaletice 3:4
Hosté vsadili na obrannou taktiku, přesto po ojedinělém výpadu skórovali. Po přestávce domácí přidali a podařil se jim rychlý obrat na 2:1. Pak ale zvolnili a Chvaletice dokázaly otočit.
Fakta – branky: 51. Kaplan, 52. a 84. z penalty Vach – 34. Fencl, 61. Brunclík, 78. Tříska, 79. Mařata. Rozhodčí: Rambousek. ŽK 1:1. Diváci: 100. Poločas: 0:1. Roveň: Baláš – O. Koláček, M. Koláček, Kašpar, Franc – Šišán, Vach, Madák, Kaplan – D. Král, Melc. Střídali: Pachovský, Dušek. Chvaletice: Vondrák – Hrbek, Brunclík, Hyhlík, Meško – Havrda, Roubíček, Tříska, Mařata – Saidl, Fencl. Střídali: Šlechta, Wiesner.

Opatovice – Lipoltice 8:0
Domácí si vytvořili převahu, kterou v první půli proměnili ve dvě vstřelené branky. Po změně stran domácí střelnice přinesla šest zásahů.
Fakta – branky: 24., 47. a 55. Voříšek, 58. a 68. Bartoníček, 26. Kršák, 70. Filipek, 82. Moník. Rozhodčí: Hamrník. ŽK: 0:2. Diváků: 80. Poločas: 2:0. Opatovice: Hampl – Nosek, Moník, Jičínský, Lejsek – Práchenský, Kršák, Dujsík, Voříšek – Bartoníček, Šťastný. Střídali: Filipek, Vandas, Novák. Lipoltice: Starý – P. Kotraš, Ročín, Doležílek, Tamchyna – Flégr, Vlasák, Kopa, Oliva – J. Kotraš, Tichý. Střídali: Kožený, Havlas.

Přelovice – Choltice 3:0
Přelovice měly více ze hry a svou výhru potvrdily v závěrečné čtvrthodině. V 87. přidal Bidlo pojistku třetí brankou v podobě rány do šibenice.
Fakta – branky: 44. Blažek, 75. Vohralík, 87. Bidlo. Rozhodčí: Jakoubek. ŽK: 1:1. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Přelovice: Rejduga – M. Hladík, Mádr, Khun, R. Šimák – Řehák, Bidlo, Vohralík, Blažek – Balada, Hochmann (83. O. Šimák). Choltice: Zářecký – Kohoutek, Kaluža, Peml, Korbel – Karlík (57. Cvejn), Večerník, Šmerda, Šturma (46. Salfický) – Horák (80. Sadský), Svoboda.

Ostřešany – Újezd 0:3
Domácí své šance v první půli nevyužili. Hráči Újezdu své vítězství definitivně potvrdili přesnými zásahy v rozmezí 75. a 80. minuty.
Fakta – branky: 53. a 75. Doležal, 80. Hataš. Rozhodčí: Skala. ŽK 0:2. Diváků: 110. Poločas: 0:0. Ostřešany: Pechmann – Sekyrka, Bobek, Havelka, Šimek – Jankovský, Červenka, Moravec, Hodás – Drbohlav, Hochman. Střídali: Hrubeš, Drábek. Újezd: Hyvl – Firbas, Jiří Petříček, M. Rozsévač, Rusín – Jakub Petříček, T. Bendžík, Doležal, Hataš – Hladík, Vohralík. Střídali: J. Rozsévač, M. Strnad. (Tomáš Rais)