Našlapaná konkurence, atraktivní fotbal, spousta gólů, skvělé individuální výkony i pohledné akce. Nejen to by měl přinést páteční turnaj hvězd. Navíc půjde o charitativní akci. Výtěžek ze vstupného, z příspěvků jednotlivých mančaftů a z chystané turnajové aukce půjde na konto nadačního fondu Sport Hradec Cup, který dlouhodobě podporuje hendikepované děti a jejich rodiny.

„Věřím, že se už stalo tradicí, že pořádáme turnaj v malém fotbale, na kterém budou k vidění fotbalové celebrity od nejnižších soutěží až po tu nejvyšší. Na fanoušky čeká celodenní podívaná a krásné fotbalové zážitky. Výtěžek celé akce bude předán borcům, co mají na starost parádu jménem Sport Hradec Cup,“ zve na turnaj jeho hlavní organizátor Jiří Mašek.

Charitativní fotbalový turnaj v hale TJ Slavia Hradec Králové.
Fotbalisté se bavili hrou a mysleli i na dobrou věc: vybrali přes 33 tisíc korun

Ještě než se toto povánoční klání uskuteční, jedna z fotbalových legend v Královéhradeckém kraji by s předstihem ráda poděkovala všem sponzorům. „Bez nich by to nešlo uspořádat,“ říká na rovinu šéf pořadatelského týmu.

V loňském ročníku startovalo dvanáct týmů a z vítězství se radoval Undertaker team. Na palubovce se proháněly i hvězdy z FORTUNA:LIGY či dokonce reprezentace České republiky. To jen dokresluje kvalitní podívanou, která se dá očekávat i letos. „Myslím si, že před rokem byl k vidění kvalitní fotbal a všechno proběhlo tak, jak charitativní turnaje mají probíhat. Tak snad tomu tak bude i letos,“ přeje si Jiří Mašek, v regionu známý nestárnoucí brankář.

VÍTĚZNÝ TÝM TURNAJE - Mix FC Hradec Králové
V třebešské hale fotbalisté pomáhali. Na hendikepované děti se vybralo 65 tisíc

Charitativní fotbalový turnaj v Hradci KrálovéCharitativní fotbalový turnaj v Hradci KrálovéZdroj: pořadatelé