FOTBAL: I. B třída: Senzace Holic v Prosetíně

Pardubický kraj - Výsledky I.B třídy.

10.10.2010 0

Holice BFoto: DENÍK/Luboš Jeníček

Rozhovice – Rosice n. L.  1:2

Fakta – branky: 76. Michek – 10. Pavlíček, 75. Remeš Rozhodčí: Vaněk. ŽK: 2:2. Diváků: 80. Poločas: 0:1.

Rosice:
Vlček – Pavel, R. Peterka, Vacek, Rössler – D. Rousek, Pavlíček, Záveský, Skokan (66. L. Rousek) – Koukal (69. Remeš), Mráz (89. Stehno).

První poločas se nesl ve vyrovnaném duchu. Rosice se ujaly vedení po první vážnější šanci v 10. minutě, a to střelou Pavlíčka z dvaceti metrů. Ve druhé půli začali domácí velkým tlakem, ale ani jednu ze svých příležitostí nevyužily. Hosté hrozili z brejků do otevřené obrany, jeden takový dokázali využít a Remeš v 75. minutě zvýšil jejich vedení na 2:0. Hned po rozehrávce sice snížil Michek, ovšem ze závěrečného náporu Rozhovic se vyrovnání neurodilo.

Hor. Jelení – FK Pardubice C  0:1

Fakta – branka: 30. J. Uhlíř. Rozhodčí: Kylar. ŽK: 2:2. Diváků: 40. Poločas 0:1.

Horní Jelení:
Jozl – Komárek, Rejnuš, Pinkas, Zeman (26. Čermák) – Šmidberský (64. Cach), Pecivál, Michálek, Mazánek – Kaňkovský, Dědič. Pardubice C: Žák – Tměj, Polák, Komárek, Dvořák – Lejsek (66. Novotný), Šimek, Chovanec, Beran – Rydval (71. Konvalina), J. Uhlíř.

Vyrovnané utkání rozhodl kuriózní gól. Jelení poprvé v sezoně doma prohrálo. Pardubický „Celtic“ ale přežil klinickou smrt. Ve 21. minutě napřáhl z dvaceti metrů Kaňkovský a míč zatřásl břevnem. Horní konstrukce brány se ještě ani nedokmitala a Michálek orazítkoval tyč. Šanci mu vypracovali Kaňkovský s Dědičem. A přišel „protiúder“. Jakub Uhlíř netrefil pořádně v rohu velkého vápna míč a ten přeplachtil udiveného Jozla. Po přestávce hosté svého protivníka nepustili do jediné šance a hubené vedení udrželi až do konce.

Prosetín – Holice B 0:1

Fakta – branka: 36. Starý. Rozhodčí: Pavlas. ŽK: 1:3. Diváků: 140. Poločas: 0:1.

Holice B:
Ondráček – Solil (82. Uhlíř), Ručka, Zběhlík, Kopa – Betlach, Horyna, Šedivka, Louženský – Hrubý, Starý.

Senzace kola, o kterou se postaraly do té doby venku nevýrazné Holice. Domácím fotbalistům se o posvícenské neděli zápas vůbec nevydařil a podali velmi špatný výkon. Hosté přijeli pouze bránit a tato taktika jim dokonale vyšla. Jediná branka padla po samostatné akci Starého.

10.10.2010 VSTUP DO DISKUSE 0
Velká pardubická 2017.

Na závodišti bude síň slávy

Mistři světa! Zlato z Tuniska má i Rosůlek

Proměnu z ruiny na národní památku připomene koncert

Pardubice - Dílo, které rod Pernštejnů vybudoval jako výkladní skříň a své mocenské centrum, doputovalo do druhé poloviny 20. století jako ruina.

Okresní přebor: Fotbalová Křičeň si nedělala velkou hlavu

Pardubice - Dalšími zápasy pokračovaly o víkendu okresní fotbalové soutěže. Ve šlágru kola vedoucí celek okresního přeboru druhé Ostřešany absolutně nešetřil.

Chystáme on-line: Kolovratník bude odpovídat čtenářům

Pardubice - Poslanec a lídr krajské kandidátky hnutí ANO pro volby do Poslanecké  sněmovny Parlamentu ČR Martin Kolovratník bude čtenářům Deníku ve středu od 10 hodin k dispozici v on-line rozhovoru.