Opatovice – Chvaletice 3:1

Domácí ve 12. minutě vedli po dvou slepených brankách, tu třetí přidal po půlhodině hry Práchenský. Opatovice byly po celý zápas lepším týmem, ale další vyložené šance již neproměnily. Jedinou branku hostů vstřelil po rychlé akci Mařata.

Fakta – branky: 11. a 33. Práchenský, 12. Bartoníček – 62. Mařata. Rozhodčí: Klíma. ŽK 1:1. Diváků: 60. Poločas: 3:0. Opatovice: Dufek – Jičínský, Voříšek, Moník, Valenta – Filipek, Kršák, Nosek, Vandas – Práchenský, P. Bartoníček. Střídali: Lejsek, Novotný. Chvaletice: Melicher – Kašička, Kredba, Brunclík, Kadeřábek – Sidor, Mařata, Sajdl, Herman – Wiesner, Šourek. Střídal: P. Kuch.

Přelovice – Dříteč 2:1

V pohledném utkání otevřel skóre domácí Doležal ve 25. minutě. Za hosty vyrovnal po přestávce Spěvák z trestného kopu. Vítězný gól Přelovic vstřelil v 58. minutě Vohralík po centru Balady.

Fakta – branky: 25. Doležal, 58. Vohralík – 51. Spěvák. Rozhodčí: Havlík, žluté karty 0:1. Diváků: 70. Poločas: 1:0. Přelovice: Rejduga – M. Hladík, Khun, Bidlo, V. Hladík – Balada, Řehák (84. Mádr), Vohralík, Blažek – Doležal (88. R. Šimák), Hochman. Dříteč: Křemenák – Hrůša, Bednář, Pluhař, Štěpán – Szanisló, Spěvák, Kroupa, Pečínka – Kušnír, Voříšek. Střídali: Mužík, Menšl, Dibelka.

Choltice – Mikulovice 2:3

Šance si vytvořily oba celky, ale ve druhé půli byli hosté úspěšnější v koncovce. O výhře rozhodli deset minut před koncem.

Fakta – branky: 28. Čáp, 77. Peml – 50. a 75. Kříž, 80. Vencl. Rozhodčí: Májek. Bez karet. Diváků: 50. Poločas: 1:0. Choltice: Zářecký – Čáp, Jiří Kohoutek, Bravenec, Peml – Mrkvička, Hlaváček, Korbel, Jan Kohoutek – Sadský, Kratochvíl. Mikulovice: Těšínský – Štěpán, Křivka, Vyskočil, Handlíř – Karlík, Vencl, Valský, Hyxa – Kříž, Soukup. Střídali: Hromek.

Chvojenec – Újezd 2:2

Domácí se po půlhodině hry dostali do vedení, když Čefelín využil přihrávku T. Velinského. Za dalších šest minut Spěšný našel Kvapila, jenž zvýšil vedení Chvojence. Újezd dokázal ve druhé půli vyrovnat, když se během šesti minut dvakrát prosadil Zima.

Fakta – branky: 30. Čefelín, 36. Kvapil – 60. a 65. Zima. Rozhodčí: Rambousek. Bez karet. Diváků: 60. Poločas: 2:0. Chvojenec: M. Pavlíček – Trnka, Čefelín, Burkovič, Moravec – Kvapil, Izák, T. Velinský, Spěšný – Štros (50. Píša), Kvapil. Újezd: Jandák – Firbas, M. Strnad, Rozsévač, Jiří Petříček – Bosman, Jakub Petříček, Bendžík, Rusín – Zima, P. Strnad (61. Černý).

Sezemice – Přelouč B 3:0

V bezstarostném utkání se do brankových příležitostí dostávaly oba týmy. Domácí prokázali větší důraz v koncovce a úspěšnou sezonu zakončili vítězstvím.

Fakta – branky: 35. a 75. Horák, 87. Michal Brychta. Rozhodčí: Čermák. ŽK 1:0. Diváků: 100. Poločas: 1:0. Sezemice: Michael Hrdý – Matěj Hrdý, T. Kašpar (80. Mezera), J. Kašpar, Martin Brychta (Němec) – Lába, Kříž, Plecháček, Báča – Horák, Kolín (Michal Brychta). Přelouč B: Záruba – Jiří Slabý, Březina, Školník, Štainer – Machačný (46. Bureš), Beránek, Marek (55. Jedlička), Jakub Slabý – Minařík (46. Slavík), Miřejovský.

Roveň – Dašice 3:2

Útočné utkání mělo vyrovnaný průběh. Větší chuť po vítězství měli domácí hráči, jejichž výhru zařídil svým druhým gólem Machatý deset minut před koncem.

Fakta – branky: 45. Mládek, 55. a 80. Machatý – 48. Cabicar, 57. P. Šmejda. Rozhodčí: Krejska. ŽK 1:0. Diváků: 100. Roveň: Baláš – D. Král, M. Koláček, Melc, O. Koláček – Kaplan, Vach, Mládek, Kašpar – Machatý, Mikuláš. Střídali: Šišán, Kučera, Roček. Dašice: Kučera – Horák, Šibal, Sládek, J. Šmejda – Šafář, O. Vajer, J. Vajer, Cabicar – P. Šmejda, Vomočil. Střídali: Zamastil, Buchtele.

Ostřešany – Lipoltice 4:0

Domácí byli od úvodu utkání aktivnější a ve 24. minutě je poslal Hodás do vedení střelou do šibenice. Druhý zásah přidal Hošek po trestném kopu Nováka. Kromě toho dvakrát zazvonila konstrukce lipoltické branky. Po změně stran se po samostatných akcích prosadili Moravec a Novák. Hosté si vytvořili dvě nadějné šance, které nevyužili.

Fakta – branky: 24. Hodás, 33. Hošek, 65. Moravec, 78. Novák. Rozhodčí: Chvojka. Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 2:0. Ostřešany: Pechmann – Krejčok, Kasal, Hošek, Drábek – Novák, Půlpán, Paštyka, Tejnecký – Bačina, Hodás. Střídali: Moravec, Hrubeš, Sekyrka. Lipoltice: Slavík – Hladík, Polanecký, Kožený, Černohous – Doležílek, Oliva, Flégr, Tamchyna – Plavec, Mzyk. Střídali: Schreiner, Svoboda, Machač.