Divizní Tesla a Živanice trénují od čtvrtka tohoto týdne, žádný přípravný zápas zatím na programu nemají. Živanice navíc v neděli odjíždí na soutředění do horského prostředí, kde budou pracovat na kondici a posilování. Oba celky první přípravný zápas sehrají až koncem příštího týdne, Živanice v Trutnově a FK Pardubice v Pelhřimově.

Fotbaloví příznivci neuvidí o víkendu žádný fotbal neboť plánovaný duel Slovanu s Ústím byl včera v podvečer zrušen, údajně proto, že v zimě padá sníh (!?).

Další účastník krajského přeboru FK Pardubice B zahájí přípravu ve ve čtvrtek 14. ledna 2009, stejně jako Titanic Srch. Ten se od 21. – 24. ledna chystá na kondiční soustředění na Seč.

SK Holice vstoupí do přípravy 14. ledna (18.30 hala), od 28. – 31. ledna absolvují pod vedením trenéra Míchala soustředění v Horním Jelenín a vyjíždět k přípravným zápasům budou do Chocně.

Všechny oddíly regionu žádáme, aby pozvánky, výsledky, střelce branek, další fakta (sestavy) zaslal údaje na e–mail: jaroslav.mach@denik.cz nebo telefonicky 724 792 227 nejlépe v neděli 9 – 16 hodin.

(jma)