ŽIVANICE – VYSOKÉ MÝTO 0:1
Hosté přijeli s vyčkávací taktikou, která se jim vyplatila. A když krátce po pauze udeřili, lídr i přes několik příležitostí už nedokázal odpovědět. Jeho náskok v čele právě na Mýto se smrskl na čtyři body.

Roman Oliva, trenér Živanic: ,,Jednalo se o vyrovnané utkání a jak čas ubíhal, bylo jasné, že rozhodne první vstřelený gól. My jsme si šance vytvořili, akorát jsme neproměnili.

Radim Fikejz, trenér Vysokého Mýta: ,,Tři body jsou až skoro nad původní plán. Připravili jsme se na soupeře dobře. Po taktické stránce jsme hráli výborně. Dle šancí jsme na tom byli i lépe. Myslím, že jsme vyhráli zaslouženě. Teď to bude na čele tabulky mela.“

Fakta – branka: 53. Benda. Rozhodčí: Čechlovský. ŽK: 0:1. Diváci: 190. Poločas: 0:0.
TJ Sokol Živanice: Ptáček – Buriánek, Zdeňka, Ferčák (22. Novotný), Motyčka – Polák, Gorol (76. D. Pánek), Herzán, T. Kakrda – Petrus, M. Ujec (76. Bukač).
SK Vysoké Mýto: Černík – Žák (63. V. Kakrda), Valášek, Dvořák, M. Fišer – Benda (70. Rezek), Wimmer (90. Fikejz), Trnka, Tomášek (85. Motl), Kopřiva – Štěpánek (77. Štanglica).

PARDUBICE B – ZBUZANY 0:1
Úvodní „zachrápnutí“ a poté už jen hra na jednu bránu. Tu hostující.

František Kovárník, trenér FK Pardubice: ,,Do utkání jsme vstoupili příšerně. Po rozehrání ze středového kruhu jsme zaspali a prohrávali. Přes naší značnou převahu už se stav nezměnil. Naše produktivita byla hrozná.“

Fakta – branka: 1. J. Hunáček. Rozhodčí: Průcha. ŽK: 0:3. Diváci: 100. Poločas: 0:1. FK Pardubice B: Letáček – Spěvák, Lněnička, Řehák, Březina (84. Jirásek) – Vašek, Jarosz, Látal (46. Barbarič), Jirka (60. Zelenka) – Kašiar, Šafařík.