Jako první zahrozili dvakrát domácí. Nejprve se do koncovky dostal Jandík a v 9. minutě Simon, ale obě akce zlikvidoval brankář Zavřel. Ve 20. minutě se do další šance z pravé strany probil Jandík a vystřelil, Zavřel míč jen srazil nad sebe a ten mířící do branky vykopl na čáře s pomocí tyče Buriánek. Ve 25. minutě zahrával trestný kop z ideální vzdálenosti Simon, ale Zavřel jeho pokus mířící k tyči vytlačil na roh. Hosté si toho v první půli mnoho nevypracovali a spoustu míčů zadarmo odevzdávali soupeři.

První šanci druhé půle a to hned tu největší v zápase měla rezerva v 55. minutě. T. Kakrda se dostal  přes dva hráče, přihrávkou pod sebe vyzval ke skórování Poláka, který ale ani na dvakrát  míč do brány nepropasíroval. Po hodině hry přišel trest. Vzdušný souboj T. Kakrdy s Hubkou posoudil sudí jako penaltový a následný pokutový kop proměnil Jandík – 1:0. Za šest minut Zavřel zlikvidoval další šanci Jandíka. V 70. minutě zahrávali hosté Sklenářem trestný kop, míč doletěl ke Zdeňkovi, který pohotově z voleje dělovkou pod břevno vyrovnal. Navíc si připsal  první gól v dresu Pardubic – 1:1. V závěru měly oba týmy dvě pološance. Na změnu skóre ale vliv neměly.

Náchod - Pardubice 1:1

Fakta – branky: 60. Jandík z pen. – 70. Zdeňka. Rozhodčí: Klupák (Litoměřice). ŽK: 2:3. Diváci: 250. Poločas: 0:0.
FK Náchod: Baláž – Škoda, Kuneš, Rompotl, Punar – Simon (57. Malý), Hubka, Vlček (86. Gross), Hubička, Srkal – Jandík (81. Moravec).