St. Hradiště – Rosice n/L. 0:2
Fakta – branky: 11. Blažej, 53. Pavel. Rozhodčí: Bleša (Chrudim). ŽK: 3:3. Diváků: 250. Poločas: 0:1. Sokol Staré Hradiště: Habivský – Deutsch, Vencl, Habiger, Tamchyna – Urbanec, Klofanda (58. Bakule), Zavřel, Vykoukal – M. Pecháček, Hýsek (58. Tesner). Sokol Rosice nad Labem: Frinta – Šedivý, Hamerský, Pozdník (77. Řehák), Jarmar – Pavel, Uhlíř, Rousek, Fikejs (87. Bekavec) – Koukal, Blažej (92. R. Pecháček).

Valy – SK Chrudim 2:1
Fakta – branky: 21. V. Bažant, 52. Kubát – 42. Tesař z penalty. Rozhodčí: Slíž (Chotěboř). ŽK: 8:1. Diváků: 100. Poločas: 1:1. Valy: Poříz – Půlpán, Hajn, Petrlík (63. A. Doležal), Horák (73. Vašíček) – Kubát, Kačírek, V Bažant, Kolman (88. Procházka) Šrám – Kubík, Chudomel.

Litomyšl – Moravany 8:0
Fakta – góly: 2. Zeman, 5. Pavlák, 36. Zvěřina, 58. Zeman, 61. Novotný (pen), 75. Holec. 77. Košín, 83. Janoušek. Rozhodčí Vičar (Jaroměřice), ČK: 0:1 (44. Mazánek), ŽK: 1:4. Diváků: 100. Poločas 3:0. Sokol Moravany: Starý – Krpata, Kubík, Pitra, Mazánek – Houžvíček (46. Štěpánek), Imramovský, Fišer – Klička (65. Štěpánek), T. Kříž (46. Vaněk).

Králíky – Titanic Srch 0:3
Fakta – 1. Münzberger, 34. a 75. M. Šmíd. Rozhodčí: Adámek (Semanín), ŽK: 2:2. Diváků: 110. FC Titanic Srch: Mičjan – Těšitel (85. Tryner), T. Jedlička, J. Velinský, Mareš – Münzberger, Horyna, Šmíd, Urbanec (77. Kusý) – Šmeral, Pavlíček.