KRAJSKÝ PŘEBOR: NE 17.00 Sokol Moravany – SK Holice. Na podzim 1:4. Domácí čeká těžký mač. Po nešťastných prohrách v Dobříkově a doma s Letohradem se mužstvo dostalo do nezáviděnihodné role: „Letohrad k nám přijel s několika hráči A týmu, přesto jsme vedli 2:0. Bohužel jsme inkasovali velmi laciné góly a to nás stálo body. S Holicemi se těchto chyb musíme vyvarovat, proto do branky půjde Petr Vávra z B týmu. Musíme se však obejít bez Tošovského, který proti mateřskému týmu nechce hrát a avizoval to již dříve. Jeho post zaujme Štěpánek,“ sdělil trenér Vladimír Kříž. Holický trenér Stanislav Šedivka očekává velkou bitvu: „My potřebujeme body stejně naléhavě jako domácí. Uzdravil se již J. Englich, otazník visí nad T. Jedličkou. Do mužstva se vrátil D. Velinský, omluven je jen na duel s Prachovicemi, kam jedeme hned v úterý. Potom doma přivítáme Živanice. Tyto tři duely jsou pro Holice asi klíčové. Bylo by pěkné, udržet si první příčku i po utkání se Živanicemi.

KRAJSKÝ PŘEBOR: NE 10.15 FK AS Pardubice – SK Vysoké Mýto. Na podzim 1:0. Vysoké Mýto se na jaře oproti podzimu zlepšilo, FK AS naopak utekl začátek jarních odvet: „Úvod nám nevyšel, vypadli jsme ze špice tabulky, ale třikrát jsme teď hráli na hřištích soupeřů a třikrát vyhráli. Na mužstvu je znát, že si víc věří a má chuť do dalších zápasů. Kádr se nám uzdravil, lze kombinovat složení mužstva. Nás teď musí zajímat jen náš výkon, rvát se o vítězství a pak se můžeme ohlížet po soupeřích, zda neklopýtnou,“ sdělil trenér Roman Oliva, který si je vědom síly soupeře ve středové řadě a v nebezpečném útočníku Matulovi. Zápas se hraje jako vždy na Slovanech v neděli dopoledne. .

I.A TŘÍDA - NE 17.00 Tesla Pardubice B – Dolní Újezd. Na podzim: 3:1. Tesla v minulém kole utrpěla první jarní prohru, ale první místo v tabulce si nadále drží: „V Heřmanově Městci jsme sice prohráli 0:1, ale byli jsme lepší a zápas měli ve své moci. Nevyužili jsme však spoustu šancí a standardních situací. Deset minut před koncem jsme z ojedinělého brejku inkasovali. Věřím, že jsme si v tomto zápase vybrali smůlu a zítra začneme novou sérii. Čekají nás teď tři těžké zápasy v anglickém týdnu – Dolní Újezd, Žamberk a Valy,“ sdělil hrající trenér Martin Svědík.