„Kromě prvních dvaceti minut v prvním poločase, kde jsme zbytečně ztráceli jednoduché míče a tím soupeři dali možnost herní převahy bylo naše vítězství zcela zasloužené. Po první brance jsme ovládli hru a podali výborný výkon. Dokázali jsme se střelecky prosadit po pěkných kombinačních akcích,“ sdělil trenér Martin Svědík, který pochválil Jeřábka, Hudce a hlavně Večerníka, nejen za jeho tři góly, ale za celkový v zápase.

Valy přibrzdily velkého soka Tesly B v boji o postup SK Chrudim 1:0. „Podali jsme na jaře asi vůbec nejlepší výkon.“ pochvaloval si trenér Tomáš Bolek a dodal: Soupeř sice nebyl kompletní, ale já jsem spokejen s výsledkem i s tím co jsme na hřišti předvedli.“ Valy se dělí se Žamberkem o čtvrté místo a stále mají šanci postoupit na medailové příčky.

Titanic Srch dokázal vyhrát v Semaníně 3:2 a vrátil dopostupové hry I.A třídy. Trenér Srchu Jaroslav Míchal se nechal slyšet, že by všechny zbývající zápasy I.A třídy chtěl vyhrát. Takže uvidíme. Podívejme se na postupové šance:

1. Tesla Pardubice B 49 b.: Choceň B (d), SK Chrudim (v), Hrochův Týnec (d).

2. FC Titanic Srch 45 b.: Heřmanův Městec (d), Valy (v), Ústí nad Orlicí B (d).

3. SK Chrudim 45 b. : Ústí nad Orlicí B (d), Tesla Pardubice B (d), Žamberk (v).

Opačné starosti mají Rosice nad Labem. Další prohra v domácícm prostředí je již hodně nepříjemná. „Šance jsme si vytvořili, ale nedokázali je proměnit. Soupeř z ojedinělých protiútoků se jednou prosadil a to mu stačilo ke tříbodovému zisku. Teď jedeme do Dolního Újezda, nezbývá nám nic jiného, než tuto ztrátu vykompezovat právě na Svitavsku. Naše situace je již hodně nepříjemná,“ sdělil rosický trenér Milan Ujec. Do Rosic pak přijedou Libchavy a poslední zápas jedou do nedaleké Chocně.