Holice - Týniště 2:2

Když ve 39. minutě za stavu 0:2 V. Englich stáhnul k zemi unikajícího Poděbradského a sudí Čížek nařídil penaltu, Holice byly v troskách. Jenže Svoboda penaltu Duchničovi zmařil a položil základ k posílení holického sebevědomí. Když v 54. min. Veis snížil na 1:2 domácí ožili. Svoboda držel svůj tým nad vodou a v 82. min. se Holičtí dočkali; Skalický zblízka vyrovnal a domácí získali zlatý bod.

Fakta – branky: 54. Veis, 82. Skalický – 30. Seifert, 32. Duchnič. Rozhodčí: Čížek. ŽK: 1:2. Diváků: 380. Poločas: 0:2. SK Holice: Svoboda – Kopa, M. Jedlička, Tošovský (46. Zeman, Skalický – V. Englich (71. Půlpán), Franc (46. Dostál), Jelínek, Machatý – Veis, J. Englich. SK Týniště nad Orlicí: Ottmar – Zdeňka, Plašil, Hrubý, Poděbradský – Tomášek, Seifert, Gorol (79. Winkler), Černý) – Duchnič (75. Olšák), Matějus (81. Hradecký).

Trutnov - Dvůr Králové 3:2

Derby začalo po brance Otradovského lépe pro Dvůr. Ve 27. min. však po dravém průniku do vápna přes tři hráče vyrovnal Šembera. Po přestávce se nejprve z dálky parádně trefil Syrovátka, poté byl vyloučen Kruliš a na 3:1 zvýšil Šembera. V 75. min. snížil Ježek, pak Tomek chytil penaltu . V závěru tři velké šance hostů na vyrovnání vyřešil Šťastný.

Fakta – branky: 27. a 59. Šembera, 53. Syrovátka – 6. Otradovský, 75. Ježek. Rozhodčí: Kembický. ŽK: 3:8. ČK: 0:2 (57. Kruliš, 83. Bělina). Diváků: 650. Poločas: 1:1. FK Trutnov: Šťastný – Chmelík, Syrovátka, V. Kozák, Mikeš – Kamitz, Pejchal (60. Horák), Marks, Mařas (79. J. Makovský) – Šembera, Hejna. TJ Dvůr Králové nad Labem: Tomek – Král, Kruliš, Haase, S. Ježek – Kilevník, Groh, Holub, Míl (22. Huňák, 60. Řežábek) – Brendl, M. Otradovský (70. Bělina).

Převýšov - Tesla 0:0

Utkání, ve kterém byli nejlepšími hráči obou mužstev gólmani, skončilo zaslouženou bezbrankovou remízou.

Fakta – rozhodčí: Paták (Horní Bříza). ŽK: 1:2. Diváků: 300. Poločas: 0:0. SK Převýšov: R. Petr - A. Petr, Klička (90. Puskás), Franc, Šmíd - P. Hrabík (68. Panýrek), Krejčí, T. Hrabík (38. Holý), Kopecký - Ujec, Fejfar. Tesla Pardubice: Shejbal - Cincibuch, Prorok, Klement, Voženílek - Škvrňák, Brož (85. Hlava), Vaňous, Jeřábek - Petrus, Hudec (78. Večerník).

Ovčáry - Choceň 2:0

Domácí byli v zápase lepší, řadu šancí ještě neproměnili.

Fakta – branky: 1. Hyka, 65. Maršner. Rozhodčí: Kučka. ŽK: 2:3. Diváků: 190. Poločas: 1:0. FK Agria Choceň: Gerčák - Kopecký, Michal, Lesák, Benák – V. Smejkal, Šulc, Frank (79. Dostál), Krejza (80. Baborák) – Nedvěd, Reichl (67. Hunal).

Hradec B - Turnov 1:3

Domácí doplatili na neproměňování šancí z prvního poločasu, ve druhém soupeř potrestal váhavost hradecké obrany a nečekanou výhru pečetil v nastaveném čase.

Fakta – branky: 35. Špidlen z pen. – 53. Košumberský, 70. Mrklas, 90. (+3) Louda. Rozhodčí: Váňa. ŽK: 1:2. Diváků: 280. Poločas: 1:0. FC Hradec Králové B: Frydrych – Veselka (57. J. Čech), Kašpar, Chleboun, Přibyl – Špidlen, Jelínek, Gavula, Uchytil (75. Belák) – J. Dvořák (67. Melek), Faltys.

Čelákovice - Předměřovice 5:0

Rozhodl již první poločas.

Fakta – branky: 5. a 14. Dalekorej, 10. Dozorec, 32. Jelínek, 35. Mulač. Rozhodčí: Košan (Plzeň) . ŽK: 2:1. Diváků: 170. Poločas: 5:0. Slavoj Předměřice: Cejnar – Vacek, Kotal, Hronek, Urban – Jaroš, Kout, Koblížek (65. Bergman), Pospíšil – Mlynář, Krejcar (70. Neppl).

Dobrovice - Chrudim 0:0

Vyrovnané utkání nabídlo několik příležitostí. Ani jeden ze soupeřů ovšem nedokázal šance proměnit.

Fakta – rozhodčí: Henych. ŽK: 3:0. Diváků: 200. Poločas: 0:0. AFK Chrudim: Lankaš – Luptovský, Linhart, Jirousek, Adámek – Hauf (90. Semerád), Rahimič, Holub, Vladyka – Kopecký (84. Dostálek), Vácha (81. Kubík).

Další výsledek: Velim – Hlavice 0:1.