I. A třída - Derby ve Valech, další ztráta Hradiště

PARDUBICKO - Událost kola: Rosice nad Labem dokázaly potřetí za sebou vyhrát, nováček v mužstvu František Ryba v premiéře skóroval. Staré Hradiště bez Zavřela a M. Pecháčka opět doma prohrálo. Nutno sportovně uznat – zaslouženě.

24.9.2007

Ilustrační fotoFoto: PROFIMEDIA

St. Hradiště – Litomyšl 0:2

Fakta – branky: 71. Zeman (Zvěřina), 82. Kroulík (Zeman). Rozhodčí: Zavřel (Luže). ŽK: 1:2. Diváků: 70. Poločas: 0:0. Sokol Staré Hradiště: Habivský – Klofanda (60. Hudec), Vencl, Habiger, Tamchyna (74. Smutný) – Deutsch, Urbanec, Bakule (74. Hejhal), Vykoukal – Tesner, Hýsek.

Choceň B – Rosice n/L. 0:2

Fakta – branky: 15. Bekavec, 40. Ryba. Domácí ve 20. minutě neproměnili penaltu. Rozhodčí: Dvořák (Březová nad Svitavou). ŽK: 3:0. Diváků: 60. Poločas: 0:2. Sokol Rosice nad Labem: Frinta – Pavel, Hamerský, Pozdník, Metelka – Fikejs, Uhlíř, Ryba, Rousek – Koukal (85. Ujec), Bekavec (70. Pecháček).

Králíky – Moravany 1:0

Fakta – gól: 44. Krejčí; Rozhodčí: Gála (Luže). ŽK: 5:4 Diváků: 250. Poločas 1:0. Sokol Moravany: Hrubeš – T. Krpata, Kubík, Kulhánek (82. Lukas), Fišer – Imramovský, Veselý, Hynek, J. Krpata – T. Kříž, Houžvíček (65. Vaněk).

Valy – FC Titanic Srch 0:1

Fakta – branka: 41. Münzberger. Rozhodčí: Volný (Kojice). ČK: 0:1 (83. Šmeral). ŽK: 1:2. Diváků: 100. Poločas: 0:1. Valy: Poříz – Půlpán, Petrlík, Hajn, Horák (74. Kubík) – Kačírek (78. Šrám), Kubát (68. Procházka), Budínský, Kolman – M. Bažant, Chudomel. FC Titanic Srch: Mičjan – Těšitel, T. Jedlička, J. Velinský, Novotný – Münzberger, Horyna (90. Popelka), Šmíd, Kusý – Šmeral, Pavlíček.

24.9.2007 VSTUP DO DISKUSE

Úderem páteční druhé hodiny odpoledne se otevřely volební místnosti pro volby do Poslanecké sněmovny.

Volby pokračují až do 14 hodin, výsledky budou večer

Z utkání hokejové extraligy Pardubice – Zlín (4:3 po prodloužení).
14

Treille trefil v prodloužení dva body pro Dynamo

Ve volebních místnostech v Pardubicích bylo v pátek odpoledne plno

Pardubice - Úderem druhé se otevřely volební místnosti v celé republice. Pardubický deník byl u toho, když se tak stalo na Základní škole Bratranců Veverkových v centru Pardubic.

Pardubická kapela Trdlo oslaví 35 let se stejně starými Kameloty

Pardubice – Nejen volbami jest člověk živ. Místo sledování volebních výsledků tak může v sobotu večer zajít například do pardubického hudebního klubu Žlutý pes na Cihelně, kde oslaví 35 let existence pardubická kapela Trdlo, mimo jiné vítězka Porty 1997.

V Pardubické nemocnici chtěla volit asi třicítka pacientů

Pardubice - Lidé, kteří jsou v den voleb hospitalizovaní v Pardubické nemocnici, o svou šanci nepřišli. Mohli totiž volit do přenosné urny. Zájem o volby projevilo zhruba třicet pacientů z jedenácti oddělení. Zástupci volební komise z okrsku Pardubičky přišli s přenosnou urnou dnes (pátek), ale mezi lůžka se vypraví i zítra, aby umožnili zájemcům vhodit do urny obálku s hlasem.