Premiéru si Srch odbyl na horké půdě ve Svitavách. Po poločase 2:1 pro domácí vyhrál favorit 5:2, ale Titanic herně nezklamal. Jeho góly zaznamenali Dušek a mladičky M. Peterka.

Ve druhém kole se Srch poprvé v přeboru přestavil doma a jeho soupeřem byl opět silný soupeř – Moravská Třebová. Remízou 2:2 získal Srch první bod v soutěži, góly Popelka a Münzberger. Bod byl dobrý, ale domácí příznivci cítili, že reálně mohli být tři.

Další bod přivezl Srch z Vysokého Mýta opět jako v předchozích zápasech vstřelil dva góly. Stačilo to na remízu 2:2, oba góly vstřelil Dušek. Sympatický útočný herní projev se líbil, ale bylo zřejmé, že bude nutné věnovat větší pozornost defenzívě, protože mužstvo inkasuje příliš mnoho gólů.

První výhry v přeboru se Srch dočkal ve čtvrtém kole Nad štikou podzimu z Dobříkova zvítězil doma 2:1 (opět dva vstřelené góly), ale po výkonu, který neměl takové parametry, jako předchozí duely. Naštěstí i Dobříkov si tak trochu vybral svůj slabší den, nicméně tři body se počítají. Do dobříkovské sítě se trefil dvakrát Horyna.

Ve vloženém 15. kole Srch porazil doma Lanškroun 2:1 a udržel si tak střeleckou produktivitu dvou gólů na zápas. Oba góly vstřelil Popelka.
Ani v pátém kole nevyšel Srch střelecky naprázdno, ale v Poličce vstřelil jen jeden gól a ten na bodový zisk nestačil. Polička vyhrála 2:1, po poločase 2:0. Jediný gól vstřelil Klement.

Do Srchu přijela poslední Skuteč a Titanic si ve svém fotbalovém stánku otevřel střelnici. Výhra 6:0 diváky potěšila, o góly se rozdělili M. Peterka 3, Šmíd 2 a Münzberger. První výhra s nulou se cenila.

Opět přišla na řadu vložené středeční kolo – v pořadí čtrnácté. V České Třebové Titanic nebodoval, prohrál 0:2. Poprvé vyšel střelecky naprázdno.
Derby Pod Vinicí fanoušky Srchu moc nepotěšilo, Tesla B vyhrála 2:1, když jediný gól Titanicu vstřelil Horyna a druhý gól Tesly byl vlastní.

Třetí prohra v řadě za sebou přišla v osmém kole. Srch doma prohrál s Hlinskem, ketré se zvedla z herní krize 1:4. Jediný gól Srchu vstřelil Münzberger…

Zázrak se nekonal ani v devátém kole nekonal. Prohra 0:2 v Ústí se dala čekat, herní pokles, marodka a tak trochu i ztráta patřičného sebevědomí prodloužila černou sérii proher na čtyři zápasy.

Domácí derby s FK AS slibovalo zlom, soupeři se v posledních zápasech také nedařilo. Prohra 2:3, po poločase 1:1 – pátý zápas bez bodu. To již bylo alarmující. Góly stříleli Klement a Münzberger.

Šok přišel v Chocni. Nedávný divizionář chce držet s vedoucími celky krok, ale na Srch si nepřišel. Výbornému Mičjanovi gól nevstřelil a v nastaveném čase vstřelil Špryňar jediný gól zápasu. Po pěti prohrál za sebou, vítaná vzpruha.

Tohle hlava nebere. Další šok připravil Titanic příznivcům Letohradu. Zápas spěl k bezbrankové remíze, když opět v nastaveném čase Srch vstřelil vítězný gól. O zlatou trefu se postaral Klement.

Podzimní tečkou byl pak vítězný domácí duel s SK Stolany – o výhru 3:0 se střelecky postaral hatrickem Dušek. Třetí výhrou za sebou Titanic uzavřel podzimní část svého působení v Krajském přeboru Pardubického kraje.