FK Pardubice – 1. FC Slovácko 4:0 (1:0). Branky: 39. Batelka, 56. Jirásek, 84. Krištof, 86. Šafařík. Sestava domácích: Šmíd – Lněnička, Spěvák, Batelka, Bureš – Solil (37. Matuška), Víšek (87. Jirka), Šafařík – Krištof, Jirásek (77. Vávra), Nikodém (89. Rambousek).
„Úvod utkání byl z naší strany nervózní. Vyrobili jsme spoustu nepřesností, kazili jsme jednoduché přihrávky a získat zpátky míče nás stalo hodně sil. Důležité pro nás bylo, že jsme vstřelili první branku, která nás přeci jenom uklidnila. Při druhém gólu pak předvedl klid Kuba Jirásek a s chladnou hlavou zakončil. Jsem velice rád, že se kluci snažili hrát aktivně až do konce. Díky tomu jsme vstřelili ještě dvě branky," pochvaloval si nasazení Němeček.

FK Pardubice – FC Hlučín 5:0 (1:0). Branky: 82. a 84. Šafařík., 6. Jirásek, 58. Batelka, 63. Spěvák. Sestava: Šmíd – Lněnička (85. Suchochleb), Spěvák, Batelka, Bureš (77. Rambousek) – Matuška, Víšek, Šafařík – Krištof (83. Jirka), Jirásek (58. Vávra), Nikodém.
„Vysoká výhra se pro nás rodila z počátku velice těžce. Po úvodní brance paradoxně nepřišlo uklidnění, ale spíše nervozita. Nedařila se nám kombinace a kazili jsme spoustu míčů. Ve druhém poločase jsme ovšem zapnuli a na hřišti se pohyboval úplně jiný tým. Tým, který šel odhodlaně za vítězstvím. Byli jsme aktivnější a utkání jsme měli pod kontrolou. Jsme velmi rádi, že jsme se opět střelecky prosadili," liboval si Pavel Němeček.