FC Hradec Králové B – Sokol Živanice 3:0 (0:0).

Branky Hubička 2, Konl. Sestava – Živanice: V. Černík – Mocanu, Vrba, Ferčák, Michal – Daněk (Šebek), Vrážel, Balog, Černohubý – J. Černík (46. Jůn), Kaciáň.

Souboj divizionářů vyzněl jednoznačně pro hradecké béčko. Živanice zaostávaly zejména v pohybu a koncovce. „Byl to první zápasový test v počátku přípravného období, který naznačil, že nás čeká hodně práce,“ sdělil nový živanický kouč Zbyněk Dujsík. Premiéru v živanickém dresu měl Jiří Šebek (SK Třemošnice, I.B třída).

FK Slovan (FK AS) Pardubice – Lhota pod Libčany 6:3 (2:1).

Branky: Jan Kovařík 2, Jakub Kovařík, Pecivál, Konečný, Hačko – Jansa, L. Jedlička, Bednář. Sestava FK Slovan: Báča (46. Kašpar) – Trupl (64. Hála), Šmeral, Pitterle, Moravec – J. Kopřiva (Rychtera), L. Kopřiva, Jan Kovařík, Jakub Kovařík (46. Konečný) – Pecivál, Pavlíček (46. Hačko).

Celek hostí vede Milan Šmarda a v poli hraje M. Šmarda, Barbarič a další známé fotbalové postavy. Hosté se ujali vedení, do poločasu Slovan nejen vyrovnal, ale otočil skóre na 2:1. Po změně stran domácí prostřídali a než se na hrací ploše srovnali hosté skóre během pěti minut obrátili – 2:3. Pak však Slovan čtyřmi góly za sebou strhl vítězství na svou stranu a soupeře vyprovodil šestigólovým přídělem.

PŘIPRAVUJEME FOTOGALERII

Polepy – TJ Valy 8:1 (3:0).

Gól hostí: Budinský. Sestava Valů: Skalický –  Půlpán – Černý, Horák, Vašíček – Kubát, Betlach, Budinský, Kolman – Fencl, V. Bažant. Střídali: Zelinka, Petrlík, Kačírek, Veselý, Holek.

Hosté v první půli neproměnili tři tutovky, v utkání dvakrát orazítkovali tyč. Domácí hrající stejnou soutěž na Kolínsku se ujali slepenými 2:0, do poločasu zvýšili na 3:0 a po prostřídánípro­kázali svoji palebnou sílu. V utkání byli rozhodně lepším celkem.

Znojmo – Fotbal Pardubice, lig. dorost 1:1 (1:0).

Gól: Sklenář po ideální přihrávce Růžičky. Sestava: Žák – Živný, Polák, Chvála, Konvalina – Beran, Melechovský, Řezníček, Růžička – Sklenář, Kakrda. Střídali: Petráň, Hovorka.

Energie AG Bohemia Cup 2009:

Úvodními zápasy byl zahájen tento zimní turnaj v Chrudimi:

AFK Chrudim – SK Chrudim 0:2 (0:0). Branky: 65. Veverka, 88. Koreček. Sestavy – AFK Chrudim: R. Lankaš – Linhart, Luptovský, Rahimič, Klíma, Zvára, Hýsek, Zdražil, Hauf, Holub, Vladyka. Střídali Kučera, Čechlovský, Sivac. SK Chrudim: Kramařík – Koreček, Šebek, D. Lankaš. Starý – Holec, Pudil, Lištván, Štursa – Zavřel, Veverka. Střídali Jonáš, Kusý, Kozel, Škaryd.

SK Stolany – SK Holcim Prachovice 3:1 (1:1). Branky: 29. V. Kučera, 79. Zavřel, 81. Pavlík – 11. Kříž. Sestavy – SK Stolany: Dvořák (46. Tomáš) – Chvojka, Eis, Motyčka, R. Kučera, Černý, Malý, Zavřel, Vácha, Pavlík, Kuchta. Střídali Vávra, V. Kučera. SK Holcim Prachovice: Ondráček – Kmoníček, Těšitel, Ptáčník, Brodnan – Klouda, Kořínek, Vojáček, Schneiderwind – Budinský, Kříž. Střídali Čep, Ešner, Hrdlička, Fišer.

Sumo Cup – turnaj v halové kopané ve Chvaleticích:

1. FK Přelouč, 2. Čáslav B, 3. Staré Hradiště, 4. SK Řečany nad Labem, 5. Chvaletice, 6. Živanice B, 7. Choltice, 8. Přelovice. Finále: Přelouč – Čáslav B 2:0.

Pozvánky na zápasy, výsledky s fakty na e–mail: jaroslav.mach@denik.cz nebo tel. 724 792 227.