Oba týmy chtěly prodloužit dlouhou sérii neporazitelnosti. Nakonec remíza 1:1 šňůry protáhla, ovšem blíže k výhře měla Tesla. Proto domácí trenér Ivan Kopecký nemohl být spokojen. „Utkání jsme měli dobře rozehrané, ale pak jsme soupeři nabídli gól na zlatém podnosu,“ láteřil kouč.

A proč k jeho hněvu vůbec došlo? Vyrovnanou první půli domácí zakončili brankou po nacvičeném signálu. Koblížek našel na zadní tyči Hlavu, který předložil Petrusovi. Gól do šatny, to se ve fotbalovém světě velmi cenní. Jenže… „Vylezeme z kabiny a za čtyři minuty je vyrovnáno. Přitom jsem kladl klukům na srdce, ať se vzadu vyvarují zbytečných chyb,“ poznamenal Kopecký.

Gól ze šatny domácí borce opařil a hosté měli dvacet minut více ze hry. „Nasledoval logický útlum, protože místo myšlenek na udržení vedení, či pojištění náskoku, přišel vlastní gól. Dál ho sice Lemfelt, ale já ho beru jako vlastní,“ ví své Kopecký.

Tesla se vrátila do tempa v poslední čtvrthodině a při její aktivitě hostující kouč Luboš Kubík krotil útočné snahy svých svěřenců se slovy „Teď už nebudeme hrát na vítězství.“ Jedinečnou šanci na zisk tří bodů zahodil bek Třešnák, který z malého vápna Ottmara nepřelstil. „Byl v těžké pozici, na druhou stranu z podobné vzdálenosti bychom měli skórovat. A to nám ještě asistent dvakrát zastavil sólo Hudce pro domnělý ofsajd,“ nezapomněl trenér, který dodal. „Týniště je kvalitní soupeř, při jeho úspěších z poslední doby, jsme měli zvýšenou motivaci a je velká škoda, že jsme mu takhle lehce pomohli k zisku bodu,“ uzavřel hodnocení Kopecký, který ani tentokrát neudělal výjimku a vyzdvihl jen výkon kolektivu.