Valy – Letohrad B 5:1
Pohodový průběh první půle, kdy skórovali Budinský a Michek, domácím zkazil její samotný závěr. Z kontaktního gólu se ale rezerva neradovala dlouho. Po přestávce se rychle dvakrát trefil obrozený kanonýr M. Bažant a Letohrad odjel domů s nepořízenou. Číslici pět přikreslil na valskou stranu Gazdík, který s noblesou zakončil své sólo.
Fakta – branky: 50. a 77. z penalty M. Bažant, 25. Budinský, 32. Michek, 72. Gazdík – 45. Lorenc. Rozhodčí: Svoboda. Bez karet. Diváků: 60. Poločas: 2:1. Valy:  Černík – Veselý (55. Klas), Jeřábek (78. Pecháček), Mašek, Plosza – Kubánek (78. Pleskot), Budinský, Adam (65. Gazdík), Kolman – Michek, M. Bažant.

Hradiště – Chrudim C 4:2
Zápas nezačal pro Hradiště nejlépe. Jako klíčová se ukázala vyrovnávací branka Götze po hlavičkovém biliáru. Po změně stran už domácí ovládli nejen hru, ale také světelnou tabuli. Stefanov přehodil gólmana,  Götz proměnil penaltu a Tesner se prosadil hlavou na zadní tyči.
Fakta – branky: 37. a 81. z penalty Götz, 54. Stefanov, 85. Tesner – 13. Zita, 88. Stoklasa. Rozhodčí: Sůra. ŽK: 0:1. Diváků: 110. Poločas: 1:1. Staré Hradiště: Kamitz – Těšitel (15. Hýsek), Münzberger, Kostka, Mocanu – Stefanov, Lexman (63. Nedelka), Hudec, Vykoukal – Tesner, Götz.

Svitavy B – Pardubičky 2:2
Hosty poslal do vedení už v 6. minutě povedenou střelou Poláček. Jejich vedení navýšil po rohovém kopu hlavou Kopřiva. Rezerva snížila ještě do přestávky z penalty. Vyrovnání ji zajistil dobře provedený trestný kop.
Fakta – branky: 35. Ovad z penalty, 70. Kyncl – 6. Poláček, 28. Kopřiva. Rozhodčí: Kolbaba. ŽK: 1:1. Diváků: 50. Poločas: 1:2. Pardubičky: Vlček – Sokol, Kopřiva, Škopek, Rössler – Froš, Hála, Zemek, Kutílek – Poláček, Derka (21. Putnar, 85. Šedivka).

Zámrsk – Srch 1:6
Hosté se na zápas dobře vyspali a od první do poslední minuty byli pány na hřišti. Srch si s chutí zastřílel, když nejvíce měl nabito Daněk.
Fakta – branky: 89. Baďour – 26., 60. a 64. Daněk, 15. Maivald, 47. Hurta, 84. Hocque. Rozhodčí: Heger. ŽK: 3:2. Diváků: 60. Poločas: 0:2. Srch: Hála – Zeman (14. Hurta), Kršák, Brož, Bříza – Maivald (85. Víšek), Daněk, Kavka (75. Hocque), Tměj – Horyna, Práchenský (80. Doležal).