I. A třída

Srch – Staré Hradiště 0:0 penalty 1:3
Začátek patřil hostům, kteří ale ze své převahy vytěžili jen rohové kopy. Domácí se do první vážnější akce propracovali ve 23. minutě, Maivaldovu opakovačku z malého vápna obránci zablokovali. Následně dvakrát opět zahrozilo Hradiště, domácí však nebezpečí stačili odvrátit. Závěr poločasu patřil Srchu, po centru Zemana hlavičkoval na zadní tyči Maivald vedle. Druhý poločas zahájili aktivněji domácí. Po hodině hry Hurtovu nabídku z trestného kopu poslal hlavou nad z pěti metrů Krejčí. Po protiútoku se dostali hosté k zahrávání rohu, Prokůpek našel volného Rybu, ale také on mířil hlavou nad. Poslední šance na změnu skóre přišla v 85. minutě, když Maivald narazil Třešňákovi, ovšem jeho ránu zastavil obranný val. V penaltovém rozstřelu byli přesnější hosté.
Fakta – rozhodčí: Obajdin. Bez karet. Diváků: 150. Srch: Skalický – Zeman, Doležal, Třešňák, Bříza – Kršák, Hurta (80. Sokol), Práchenský (88. Víšek), Tměj – Maivald, Krejčí. Staré Hradiště: Hlavatý – Hejhal, Hýsek, Oulický, Němec – Kučera, Ryba, Hajdari, Prokůpek – Götz, Šlégr.

Přelouč – Kunčina 3:0
One man show… Všechny branky do sítě nováčka nasázel Koch. Jinak se hrál v Přelouči průměrný a vcelku vyrovnaný fotbal. Domácí byli produktivnější a své šance proměnili. Hosté zlobili z brejků, ale jejich střely měly nepřesné parametry, nebo je zpacifikoval Konvalina. Skóre otevřel ve 33. minutě Koch, který umístil k tyči přesnou přihrávku Vančury. Druhý hřebíček do rakve Kunčiny zatloukl zkraje druhé půle po nechytatelné bombě z patnácti metrů. Hattrick dovršil v 78. minutě po samostatné akci.
Fakta – branky: 33., 47. a 78. Koch. Rozhodčí: Svoboda. ŽK: 3:0. Diváků: 130. Poločas: 1:0. Přelouč: Konvalina – Kačírek, Hladík, Ulrych, Rokyta – Pištora (85. Váša), Machačný, Novák, Kosek (57. Cichra) – Vančura (87. Pokorný), Koch (80. Volejník).

I. B třída

Libišany – Prosetín 3:1
První půle byla vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Do černého mířili pouze hosté. Ve 37. minutě odcentroval do šestnáctky Vodvárka a F. Šafránek se zavěsil do gólového větru. Gól zapůsobil na lídra jako hadr na červeného býka. Zvláště na kanonýra Brože. V 66. minutě se z trestného kopu ještě zastřeloval, když napálil míč do tyče. O třináct minut později už se ze stejné standardní situace nemýlil. Tlak domácích zesílil a také další trestný kop Brože, tentokráte téměř ze třiceti metrů, napnul síť za prosetínským gólmanem. Minutu před koncem Brož uzavřel hattrick střelou k tyči. Libišany tak natahují svojí skvostnou bilanci. Doma totiž neprohrály již tři roky. Ze 47 zápasů včetně těch pohárových jich 45 vyhrály.
Fakta – branky: 79., 82. a 89. Brož – 37. F. Šafránek. Rozhodčí: Ujec. ŽK: 1:2. Diváků: 100. Poločas: 0:1. Libišany: Šimon – Přikryl, Vích, Gottwald, Hron – Kuric (68. Hackenberg), Machala, Brož, Ročín – Svatoň (87. Lietavec), Vokáček.

Sezemice – Nasavrky 6:2
Domácím se povedl vstup do utkání, když po necelých dvou minutách se prosadil Ehl. Favorit převzal iniciativu, ale šance neproměnil. Naopak inkasoval z penalty T. Kašpara po hře rukou v šestnáctce. Ani to hosty nepoložilo a do konce první půle snížili. Také druhý poločas zahájil brankou v síti Nasavrk, a to zásluhou J. Kašpara. Na tříbrankový rozdíl posunul skóre v 52. minutě Hrdý. S chutí hrající Sezemice soupeře nešetřily. V 63. minutě potvrdil jejich zlepšenou koncovku Langr. Hosté sice korigovali brankou z pokutového kopu po faulu, nicméně stejnou výhodu dostal v nastavení také Knížek. Rovněž on jí nepohrdl. U Loučné v letošní sezoně góly padají ve velkém. A také do sítě soupeřů…
Fakta – branky: 2. Ehl, 26. T. Kašpar z penalty, 48. J. Kašpar, 52. Hrdý, 63. Langr, 90. (+2) Knížek z penalty – 31. M. Dostálek, 71. T. Michek z penalty.
3. Rozhodčí: Čapek. ŽK: 3:5. Diváků: 150. Poločas: 2:1. Sezemice: Levinský – Hrdý, Kolín, Süttö, Popilka – Valenta (81. Borovec), T. Kašpar, Langr, Lába – Ehl (67. Knížek), Jiří Kašpar.

Chroustovice – Řečany 3:2
Řečany vstoupily do utkání nátlakovou hrou, kterou se jim dařilo domácí přikovat na jejich vlastní polovinu. Šance, které si vytvořily, však obrana zlikvidovala, nebo je zradila střelba. Chroustovice vyrážely k rušovým protiútokům a jeden z nich ukončil faul brankáře. Tomášek penaltu proměnil a domácím se v kabině dýchalo lépe. To se promítlo v nástupu do druhé půle. V rozpětí od 56. do 59. minuty dvakrát rozvlnili síť. A to zásluhou Jana Uhlíře a znovu Tomáška. Hosté se sice nechtěli s výrazně nepříznivým stavem smířit, ovšem na více než dvě branky se nezmohli. Do střelecké listiny se zapsali Hostinský a Chára.
Fakta – branky: 43. z penalty a 59. Tomášek, 56. Jan Uhlíř – 66. Hostinský, 74. Chára. ŽK: 3:2. Poločas: 1:0. Řečany nad Labem: Hrubeš, Matoušek, Chára, Moravec, Bank, Stoklasa, Hostinský, Lupínek , Tichý, Mihovský, Rajnet. Střídali: Linhart, Hajn.

Dobříkov – St. Mateřov 0:7
Mateřov domácí zaskočil výborným nástupem, kdy po učebnicové akci překonal domácího gólmana zblízka Fenyk. Než se stihl Dobříkov vzpamatovat, Hlaváček přehodil brankáře a rychle stanovil výsledek první půle. Podobně hosté vlétli i do druhého poločasu. Po další pohledné kombinaci Zezula zvyšoval gólem do prázdné brány. Zbytek utkání se již dohrával v režii dua Fenyk – Hlaváček. Ti se předháněli v proměňování šancí, až se skóre zastavilo na číslech 7:0 pro Mateřov.
Fakta – branky: 13., 67., 77. a 83. Hlaváček, 2. a 54. Fenyk, 52. Zezula. Rozhodčí: Ziegler. Poločas: 0:2. St. Mateřov: Doležal – Janeček, T. Holek, Mynka, Suchánek – Hlaváček, Křížek, Zezula (61. Vašíček), Meduna (46. Žďára) – Klíma, Fenyk.

Roh. Bělá – Mnětice 10:0
Hosté dovolili domácím prakticky vše. Na hřišti to nebyl souboj kočky s myší, nýbrž tygra s myší. Celý zápas se hrálo na jednu branku a Bělá na jeden dotek. Z jejího baga narostlo skóre až na potupnou desítku. Hattrickem se blýskl Starý, který také zaznamenal nejhezčí gól utkání. Z dvaadvaceti metrů se opřel do míče a střelu klidil přesně za „klacek". Hned na pět branek přihrával Deutsch. Mnětice v jediné šanci orazítkovaly tyč.
Fakta – branky: 9., 22. a 35. Starý, 14. a 69. Strouhal, 44. Kotajny, 52. Deutsch, 54. Jelínek, 72. Semínko, 74. Tomič. Rozhodčí: Zita. ŽK: 1:3. Diváků: 40. Poločas: 5:0. Rohovládova Bělá: L. Zavřel – Strouhal, I. Morávek, Tamchyna, Chovanec – Semínko, Jelínek, Starý, Braun – Kotajny (67. Tomič), Deutsch (80. Kouba). Mnětice: Vafka – Pištínek, Neugebauer (78. Turek), Eliáš, Vilím – Doležal, Hodás, Lamberský, Tláskal – Křivka, Dávid.