Hlavice – Holice 6:1 (4:0).

Hosté začali bez respektu. Ve 4. si postavil míč k trestnému kopu z osmnácti metrů T. Jedlička a jeho střela se zastavila na spojnici břevna a tyče. O sedm minut později fauloval Kopa a Diviš zahrál standardku přesněji – 1:0. Vzápětí chyboval gólman Vašíček a Benda nabídkou nepohrdl – 2:0. Tento dvojitý direkt Holicemi otřásl a na větší odpor se už nezmohly. Ve 28. se vzájemně ve vápně drželi Skalický s Bendou a rozhodčí si vybral faul hostujícího hráče. Benda se z pokutového kopy nemýlil – 3:0. Čtvrtou ránu do vazu zasadil Východočechům Diviš, když se nedohodli hostující stopeři – 4:0. Horší vstup do druhé půle svěřence Jaroslava Míchala nemohl potkat. Po několika vteřinách Skalický přistoupil laxně k Bendovi, a ten se nemýlil – 5:0. Slabou náplastí byl Holickým čestný gól. V 68. vybojoval J. Velinský míč ve středu pole, naservíroval ho nabíhajícímu Bučkovi, který obešel protihráče a zavěsil – 5:1. Poslední slovo však měl největší adept na postup do třetí ligy. V 80. se před Vašíčkem vytvořil pořádný závar a holický gólman již nestačil zareagovat na střelu, která vylétla z chumlu – 6:1.