I. A třída
Hor. Jelení – Pardubičky 1:3
Pavel Kaplan, vedoucí mužstva Horního Jelení: „Prohráli jsme zápas, ve kterém jsme byli lepším mužstvem. Neproměnili jsme však několik hodně dobrých šanci. Na výsledku se svým výkonem podílel rozhodčí, který místy nevěděl, kde je. Kluci zaslouží pochvalu za bojovnost a nasazení."
Stanislav Procházka, vedoucí mužstva Pardubiček: „První poločas začal bojovně a domácí se ujali vedení. My jsme od patnácté minuty přidali a výsledek otočili. Až do konce poločasu jsme pak byli lepším týmem. Míč jsme drželi na svých kopačkách a soupeře do ničeho nepustili. Druhý poločas domácí začali dobře a dostávali se do šancí, které však nevyužili. My jsme kromě dvou situací pozorně bránili a v samém závěru potvrdili výhru. Musím však konstatovat, že domácí chtěli výsledek zvrátit, ale nevyužili ani ty nejvyloženější příležitosti. A fotbal se hraje na góly."

Pomezí – Roh. Bělá 1:1, penalty 3:4
Jaroslav Novák, trenér Rohovládovy Bělé: „Před zápasem se strhla průtrž mračen, doprovázena hromy a blesky. Začátek tak byl dvakrát posunut. Nic to však neubralo na kvalitě. Ve 23. minutě jsme se ujali vedení po krásné střele Kotajneho z trestného kopu. Bohužel takřka z protiútoku po naší individuální chybě domácí také pohledně skórovali, tentokrát nůžkami. Druhá půle přinesla šance na obou stranách: domácí trefili břevno, my z rohu po hlavičce Deutsche tyč.. A pak jsme poprvé letos vyhráli na penalty."

I. B třída
St. Hradiště – Srch 0:5
Lubomír Bašta, vedoucí mužstva Starého Hradiště: „Za krásného ideálního počasí na perfektním pažitu potvrdili hosté roli jasného favorita. Nastoupili jsme bez hrajícího trenéra Semeráda a neměli jsme pražádnou šanci na úspěch. Favorita jsme dostali do sedla chybou v páté minutě. Navíc v průběhu utkání odstoupili zraněný špílmachr Oulický a střelec Shejbal. Sousední Srch si tak dokráčel v pohodě pro tři body do tabulky. Jinak to bylo velice slušné utkání bez emocí a před dobrou návštěvou."

Michal Šmíd, hrající trenér Srchu: „Na zápase jsem nebyl, ale asistentům jsem zadal pokyn, jak mají postavit mužstvo. Jenže oni totálně překopali sestavu a takhle báječně to dopadlo (směje se). Utkání bylo od začátku v režii Srchu. Bylo jen otázkou, kolik nastřílíme branek. Nakonec jich mohlo být i dvakrát tolik, ale soupeř po přestávce totálně zalezl do obranné ulity. Na naší hře se projevuje velké dobíjení baterek v posledních týdnech."

St. Mateřov – Stolany 2:3
Jiří Hruška, vedoucí mužstva Starého Mateřova: „Nepříjemný soupeř, který nám dal ničeho tři góly. Fotbal, na který se nedá chvílemi koukat, přihrávka po zemi jako by neexistovala. A vysoké balony posbírali hostující čahouni. Prostě hrůza."

Řečany – Choltice 2:1
Ladislav Chára, hrající trenér Řečan nad Labem: „Jednalo se o derby, které může vždycky skončit jakkoliv. Z naší strany to nebyla tentokrát žádná sláva a nejspíš proto se jednalo a vyrovnanou partii s šancemi na obou stranách. A dokonce i se zraněními u obou týmů. U nás jich však bylo o jedno více a proto se možná na nás obrátila štěstěna v podobě vítězné branky. Tu vsítila nestárnoucí motorová myš jménem Kobera…"
Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „Jsem hrozně zklamaný, ani jsem po utkání pořádně nespal. Potvrdila se skutečnost, že se nám na Řečany nedaří. Ale můžeme si za to sami. Přitom se jednalo o vyrovnaný zápas. Soupeři jsme oba dva góly darovali, když se pod ně výrazně podepsal gólman. Navíc se nám zranil stoper Korbeľ, který měl po srážce v souboji rozpáranou hlavu a musel do nemocnice. Vyhrál šťastnější."

Tuněchody – H. Ředice 2:4
Ondřej Šedivka, hrající asistent Horních Ředic: „První poločas to nebylo z naší strany úplně ono. Celkově obraz hry neukazoval na to, že hraje třetí s prvním. Domácí byli trošku aktivnější a dali dvě branky. My hrozili jen po výborně zahraných standardkách, které kopal Englich. Ve druhé půli naši hru oživili Vach s Hrubým. Začali jsme hrát kombinačně, soupeře jsme přehrávali, přeběhali a zápas zaslouženě otočili. Ještě jedna věc, Tuněchody udělaly velkou chybu, fotily se už před zápasem (směje se)."

Proseč – Sezemice 3:2
Ondřej Kumpan, trenér Sezemic: „Vinou zranění několika hráčů nám museli výrazně pomoci kluci z béčka, za což jim děkuji. Asi pět z nich nastoupilo v základu, přesto nás domácí nedokázali výrazněji přehrát. Prohrát gólem chvíli před koncem hodně mrzí, protože jsme podali dobrý výkon a nezasloužili jsme si to. Chválím všechny kluky za to, jak zápas odjezdili, vyzdvihl bych Filipa Knížka, který to měl vepředu sám hodně těžké, ale popral se s tím výborně."