SK Holice – SK Chrudim 2:0 (1:0).

Branky: 30. Englich, 78. Udržal. Již ve 14. minutě vstřelil po úniku D. Velinského gól Ručka, ale pro odmáváný ofsajd neplatil. O minutu později byl gólmanem Lankem faulován Englich, ale nařízenou penaltu Kopřiva neproměnil. Míč se odrazil od tyče. Poté měl střeleckou příležitost Veverka, ale mířil těsně vedle. Ve 30. min. J. Englich ukázkovou střelou napálil míč napříž brankou do sítě a domácí vedli 1:0.

Ve druhé půli domácí spálili několik šancí, se ve vápně uvolnil D. Velinský, ale jeho koncovka byla neškodná. po brejku Ručky a vítězství si pojistili až v 78. min. Udržalem – 2:0. Hosté se však nevzdávali, velkou šanci neproměnil Štursa, poté úřadoval Hauf. Nejprve jeho střelu mířící do šibenice zmařil výtečným zákrokem Branda, o chvíli později orazítkoval břevno holické branky. Hosté na body opět nedosáhli a ještě se jim zranil stopér D. Lankaš.