Diváci viděli zápas rozdílných poločasů. Hosté se z první akce ujali vedení díky Brendlovi. Domácí měli šanci na vyrovnání v 19. min. J. Jedličkou, který šel sám na Tomka, ale neuspěl. Hosté se pak dostávali do řady slibných situací a dokázali se prosadit střelecky.Holická obrana byla zejména po stranách dost průchodná V 21. min. po rohu hlavou zvýšil Rejl. Domácí poté dvakrát špatně sehráli standardku a hosté po rychlých brejcích trestali Klazarem. Oba góly si byly hodně podobné.

Druhý poločas měl jiný obraz hry. Holice byly aktivnější. V 72. min. byl již stav 3:4 a domácí byli znovu ve hře o body. Nejprve po standardce se nejlépe zorientoval před brankou Dvora Kopřiva – 1:4, V 62. po pěkné akci Pištora, Jiroušek se střelecky prosadil Skalický a v 72. přiťukl D. Velinský do šance J. Jedličkovi a rázem to bylo již 3:4. Mnoho nechybělo, aby zápas skončil remízou. V 90. min. totiž střídající Baldrych z přímého kopu orazítkoval břevno dvorské svatyně.

Fakta – branky: 54. Kopřiva, 62. Skalický, 72. J. Jedlička – 2. Brendl, 21. Rejl, 30. a 43. Klazar. Rozhodčí: Melichar (Velký Osek). ŽK: 3:1. Diváci: 70. Poločas: 0:4. SK Holice: Antošík – Pištora, Kopřiva (64. Baldrych), Ručka, Peřina – Jiroušek, J. Velinský, Dvořák, Skalický – D. Velinský, J. Jedlička. TJ Dvůr Králové: Tomek – Bělina (67. Volf), Kruliš, Novák, Rejl – Kilevník, Holub, Míl (89. Jurík), Urban – Brendl, Klazar (74. Otradovský).