O šest bodů, zápas pravdy, zkrátka jde o hodně… Holičtí fotbalisté po sestupu z divize nepředpokládali, že se budou nacházet ve spodních patrech tabulky. Realita je však taková, že v nedělním dopoledni budou usilovat o úprk z nebezpečného pásma. Nastoupí sice na půdě v loňské sezoně průměrného týmu I. A třídy, nicméně na umělce a proti soupeři, který se může posílit o hráče áčka. Zajímavý souboj bude na dalším nepřírodním povrchu. V Lánech se střetnou celky, které nemilují remízy.

Sobota 15.30: TJ Svitavy B (8., 15 b., 13:15) – TJ Sokol Moravany (7.,15 b., 20:19). Hřiště UMT Lány.
Milan Bakeš, trenér Moravan: „Je to už nějaká doba, co jsme se naposledy střetli se svitavským béčkem. Opět se hraje na hřišti v Lánech. Tentokrát ale místo přírodní trávy nás čeká malá umělka, na které se rezerva jako ryba ve vodě. Ostatně o tom nejlépe vypovídají její domácí výsledky. Více toho o soupeři nevíme. Náš cíl pro tento duel je ale jasně daný. Rádi bychom pokračovali v importu bodů na naše konto a protáhli sérii bez proher. Okleštěný kádr se v posledních dvou zápasech semkl a byl za to odměněn. I pro tento duel se nedal nikdo z marodů do pořádku, takže důvěru dostane podobná sestava jako proti Lanškrounu. Věřím, že z naší strany nepřijde uspokojení a do utkání půjdeme hladoví s cílem urvat tři body." 
Tip Deníku: 0

Neděle 15.30: SK Pardubičky (4., 21 b., 17:11) – FK Jiskra Heřmanův Městec (10., 11 b., 12:16).
Kamil Řezníček, trenér Pardubiček: „Přivítáme na našem hřišti soupeře, se kterým jsme potkávali v loňské  sezoně v I. A třídě. Nutno poznamenat, že v obou případech se jednalo o velice náročné a vyrovnané duely. My jsme v posledních třech zápasech prohráli. A proto nemáme a vlastně ani nemůžeme mít jiný úkol, než se pokusit doma zvítězit."
Tip Deníku: 1

Neděle 10.15: FK OEZ Letohrad B (15., 8 b., 13:28) – SK Holice (13., 8 b., 14:19). Hřiště UMT Mistrovice.
Jan Zirnsák, asistent trenéra Holic: „Vzhledem k prohře v minulém kole doma s Chocní máme jediný cíl, i když nelehký, a tím je vítězství. Chceme navázat na hru která platila i na soupeře z horních pater tabulky. Nicméně musíme si lépe rozložit síly, abychom byli schopni hrát plně soustředění po celou dobu utkání. Nesmíme rezervě zbytečnými chybami zjednodušit cestu za třemi body. Svému týmu stále věříme, že se o dobrý výsledek na hřišti popere."
Tip Deníku: 0