Téměř nadlidský úkol. Dát gól Chocni, to je stejně těžké jako přeplavat rybník Hluboký se spoutanýma rukama… S nadsázkou se dá říci, že v letošní sezoně by se v něm už pět týmů utopilo. Ano, přesně tolikrát Agria udržela čisté konto. Zatím jí žádný protivník nedal více než jednu branku. Na druhou stranu dvakrát prohrála. Holice tak čeká především úkol neinkasovat.

Pardubičky při pokusu o návrat na vítěznou vlnu nemohl potkat těžší soupeř. V České Třebové se může hrát o první místo. Moravany posílené výhrou od Borku hostí oblíbeného soka.

Sobota 16.00: SK Holice (11., 8 b., 11:15) – FK Agria Choceň (4., 19 b., 19:4).
Jan Zirnsák, asistent trenéra Holic: „Máme před sebou velice těžké utkání s mužstvem, které obdrželo pouhé čtyři góly a oproti tomu jich skoro dvacet vstřelilo. I kvůli těmto faktům jsou hosté velkým favoritem. Naše pozice není nejlepší, ale jsme odhodlaní nedat body zadarmo. Velkou výhodou je to, že Choceň hraje fotbal a ne jen nějakou nakopávanou."
Tip Deníku: 0

Sobota 16.00: FK Česká Třebová (1., 22 b., 21:6) – SK Pardubičky (3., 21 b., 16:9).
Kamil Řezníček, trenér Pardubiček: „Do Třebové odjíždíme s torzem hráčů, neboť nás postihla velká marodka. Ale rozhodně nás předem nepostihla poraženecká nálada. Pokusíme se domácím co nejvíce ztrpčit a zkomplikovat život. Případný jakýkoliv bodový zisk by se pro náš tým rovnal malému zázraku. Hráči, kteří dnes dostanou příležitost, alespoň mohou ukázat své kvality a dokázat, že právem patří do mužstva. Rovněž se těšíme, že si zahrajeme na kvalitním pažitu a trochu si spravíme chuť. Naše hřiště totiž nemá s tím fotbalovým nic společného."
Tip Deníku: 1

Neděle 16.00: Sokol Moravany (8.,12 b., 17:19) – TJ Lanškroun (10., 9 b., 10:13).
Milan Bakeš, trenér Moravan: „Po výhře v Pardubičkách vládne v týmu dobrá nálada, ale musíme se mít na pozoru. Očekávám totiž kvalitnějšího protivníka, než tomu bylo minulý víkend. Soupeř má zkušený tým protřelý touto soutěží. Prezentuje se důraznou hrou a je nebezpečný především po krajích hřiště, kde má rychlostně i technicky velmi dobře vybavené hráče. Naše sestava asi mnoho změn nedozná. Zdravotní stav marodů se během tohoto týdne nezlepšil, takže budeme zase v okleštěné sestavě. Přesto chceme doma urvat tři body a potvrdit, že se nám na Lanškroun daří."  
Tip Deníku: 1