SK Holice – AFK Chrudim 0:2 (0:1)
Branky: 43. Vácha, 66. Vladyka
Rozhodčí Doležal
ŽK: 1:0
Diváků: 120.

HOLICE: Branda – Peřina, Kopřiva, Ručka, Skalický – Pištora, J. Velinský (78. Valenta), T. Jedlička, Jiroušek – Myšák, Vaculík (51. Udržal).

CHRUDIM: Lankaš – Luptovský, Linhart, Rahimič, Klíma – Hauf (46. Michalec), Holub, Zvára, Vágner (76. Merkl) – Vladyka, Vácha (85. Kopp).

Hosté byli důraznější na míč, zadní řady domácí útočníky před Lankaše nepouštěli, navíc Holice neměly přesnou finální přihrávku. Nejvážnější ohrožení chrudimské branky byl přetažený centr Skalického, který Lankaše protáhl víc, než původně předpokládal. V závěru první půle zahrával Vladyka roh a Vácha přesnou koncovkou vstřelil vedoucí branku favorita. Byl to dokonalý gól do šatny. Po změně stran se po rychlém protiútoku objevil ve vyložené šanci Klíma, ale gólman Branda míč skvěle vytáhl na roh. Holičtí ve středu pole zlepšili pohyb a v 53. minutě se skvěle před velkým čtvercem uvolnil Myšák, výtečně obstřelil Lankaše, ale míč se odrazil od spojnice břevna a tyče, o tři minuty později hlavou poslal centrovaný míč Kopřiva nad branku Lankaše. Hosté pak hru kontrolovali a když v 66. minutě dostal Zvára kolmici, v úniku sice Brandu neprostřelil, ale odraženého míče se zmocnil Vladyka a zblízka pojistil chrudimské vedení. V 83. min. Myšák vysunul Jirouška, ten se však osamocený před Lankašem neprosadil a tak tři body putují do Chrudimi.

· Hlasy po utkání * František Dvořák, trenér Holic: „Naše slabina byla v nevýrazné středové řadě, v útoku byl Myšák osamocený, opět zklamal Vaculík. Zlom v utkání mohl přijít v 55. minutě, kdy Myšák po pěkné individuální akci nastřelil spojnici tyče a břevna. Hosté tuto situaci přežili a stále časti se dostávali do brejkových situací. Vyloženou šanci měl ještě Jiroušek, ale to již bylo v podstatě rozhodnuto.“

· Pavel Jiroušek, trenér AFK Chrudim: „Do Holic jsme jeli vyhrát a to se nám povedlo, z tohoto hlediska jsem spokojen, méně již některými úseky naší hry. V některých momentech jsme se až příliš přizpůsobili hře soupeře. Budeme se snažit se nadále držet v popředí tabulky a našemu úsilí tak dávat smysl.“