Po vyrovnané první půli, ve které mělly oba celky po dvou gólových příležitostech rozhodl po přestávce domácí Studený. Inkasovaný gól holický celek vzpružil, k větší aktivitě, ale před brankou Ovčár se dostával je sporadicky, mimo jiné i proto, že je tam arbitři prostě nepouštěli. Celou trojici sudích budeme nadále sledovat.

Ovčáry – Holice 1:0

Fakta – branka: 57. Studený. Rozhodčí: Grimm (Rokycany). ŽK: 0:3. Diváci: 120. Poločas: 0:0. SK Holice: Antošík – Peřina, Kopřiva, Ručka, Baldrych – Jiroušek (78. Kopa), J. Velinský, J. Jedlička, Vaculík – D. Velinský, Myšák

Holice musí bojovat dál. V sobotu mají doma sestupem ohrožený Kolín. Pokud se Středočeši chtějí po odpočtu deseti bodů zachránit, musí v Holicích vyhrát. Svěřenci trenéra Františka Dvořáka však mají asi poslední příležitost zvednout prapor a za každou cenu duel s Kolínem vyhrát. Přiďte do hlediště. Naděje umíra poslední.