Krajský přebor
Choceň – Holice 2:3
Fakta – branky: 30. Myšák z pen., 42. Voborník – 40. Machatý, 51. z pen. a 79. J. Jedlička. Rozhodčí: Bleša (Chrudim). ŽK: 2:3. Diváci: 100. Poločas: 2:1. Choceň: Gerčák – Lebeda, Fogl, Holec, Kubový – Synek, Sršeň, Voborník (76. Baborák), Hanus (21. Prachař) – Myšák, Šafek (84. Sklenář). Holice: Kovařík – Tláskal, Chvála, Ručka, Bláha – Lát (46. Shejbal), J. Jedlička, Kopřiva (46. Černohorský), Machatý – Václavek (77. Fikejs), T. Jedlička.

Václav Velinský, trenér Holic: „V prvním poločase jsme hráli profesorský fotbal, který nikdy nevede k úspěchu. O přestávce jsme si to v šatně vysvětlili a do druhé půle vstoupili aktivně. Tedy s daleko větším pohybem a důrazem v osobních soubojích. A dík tomu se nám podařilo výsledek otočit. Solidní výkon podali dorostenci Černohorský a Shejbal, kteří naskočili do hry o poločase. Pochvala pro oba střelce J. Jedličku a R. Machatého."

Třemošnice – Libišany odlož.
Utkání se nehrálo z důvodu tragické smrti libišanského hráče Tomáše Kučery. Náhradní termín je v jednání.

Josef Kaufman st., trenér Libišan: „V mém dlouhém trenérském životě se mi nic podobného nestalo. Zažil jsem těžké úrazy, zranění, ale úmrtí v týmu… Tuto smutnou zprávu jsem se dozvěděl v sobotu o půl dvanácté, když jsem na Tesle sledoval utkání FNL. Stejně jako celý manšaft mě to velmi sebralo. Podle mého názoru měl Tomáš na vyšší soutěž. Jenže kvůli práci vsadil na krajskou úroveň. Aby si něco vydělal a zahrál si fotbal pro radost. No a nakonec se mu to stalo osudným. Co se týče fotbalových věcí, byl to elegantní hráč a hezky se na jeho hru dívalo. Všechno, co v životě dělal, tak dělal na maximum. Byl to vstřícný kluk, slušně vychovaný. S každým se bavil, s každým vycházel. Bohužel už není mezi námi…"

Přelouč – Moravany 2:2, penalty 4:2
Fakta – branky: 67. J. Novák, 90. Řezníček z penalty – 20. V. Novák, 35. Poláček. Rozhodčí: Klír (Pardubice). ŽK: 5:5. Diváci: 150. Poločas: 0:2. Přelouč: Konvalina – Kačírek, Ulrych, Koblížek (46. Rokyta), Bendžik – J. Novák, Řezníček, Vančura, Březina – Koch, Klouda. Moravany: B. Branda – J. Branda, Záleský, J. Lukas, Hurta – Veselý, Mach, Bakeš, V. Novák (85. M. Lukas) – Kříž, Poláček (78. Knotek).

Václav Sůra, trenér Přelouče: „Začali jsme sice dobře, ale pak jsme začali ztrácet ve středu hřiště a zkušený soupeř nás přehrával. První branka v naší síti byla hodně laciná, když nám propadl míč po autu. Druhou jsem dostali po ztrátě. V kabině jsem kluky nabádal k tomu, aby to nevzdávali. Po přestávce hosté ubrali na aktivitě a soustředil se na bránění. My jsme si vytvářeli tak dlouho šance až jsme jednu proměnili. Náš závěrečný tlak vyústil v penaltu, kterou Řezníček proměnil. V penaltách jsme získali velice důležitý bonusový bod."
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Slibně rozjetý zápas, kdy jsme v poločase vedli dvoubrankovým rozdílem, jsme si nechali sebrat pasivní hrou po změně stran. V tomto směru je to již po několikáté. Nejsme schopni hrát v nasazení po celé utkání. Proto mužů být spokojen s hráči pouze za prvních pětačtyřicet minut. Pokud bych měl hodnotit víc, stále bych se opakoval."