KRAJSKÝ PŘEBOR:

SK Stolany – SK Holice 2:3 (2:2). Hosté bez šesti hráčů základní sestavy prohrávali od 12. minuty 0:1, když po standardce Noska skóroval Novotný – 0:1. Po čtvrthodině hry se začali probouzet, do dvou šancí se dostali Černý a Absolon. Ve 32. se však chytrým gólem zapsal do listiny střelců Eis a to bylo zlé. Hosté však nabrali kyslík, Černý nastřelil tyč a ve 37. se Zeman trefil do šibenice Kramaříkovy branky – 0:1. Ještě do poločasu domácí o slibný náskok přišli. To se po akci Kopa s Rösslerem šikovně obtočil kolem Kramaříka Absolon a byla vyrovnáno – 2:2. Po změně stran již byli Holičtí jasně lepší, v 60. nastřelil Černý břevno a nakonec vstřelil vítězný gól v 71. minutě, když po standardce M. Jedličky míč protlačil do stolanské branky.

Živanice – Skuteč 4:1 (2:0). Již v 11. minutě po přesném centru Podlipného patičkou skóroval Macháček, o pět minut si role vyměnili a po centru Macháčka se do černého trefil Podlipný – 2:0. Ve 26. se dostal do slibné střelecké pozice Meduna, ale míčil mimo branku Kopeckého. Po změně stran se dvakrát střelecky prezentoval Meduna, poprvé mířil vedle, ve druhém případě v 51. jeho ošemetnou střelu Králíček vyrazil k Macháčkoví, a ten přestřelil. V 58. se dostal do slibné šance skutečský Pečenka, bez efektu. Z protiútoku, po přesném pasu Vrážela, se technickou střelou od tyče trefil Meduna a domácí vedli 3:0. V 65. přišla asi nejkrásnější akce zápasu. To Meduna poslal míč do strany Macháčkovi, a na jeho ukázkový centr si naskočil Balog a hlavou poslal míč do skutečské sítě počtvrté. Hosté korigovali ve druhé minutě nastaveného času, kdy Dvořák střelou z dvaceti metrů překvapil Hlouše.

FK Česká Třebová – FK AS Pardubice 1:3 (0:1). Zpočátku se oba celky oťukávaly, domácí měli jednu standardku Petrem, Švec zblízka přestřelil. Potom však převzali otěže zápasu hosté, kteří převyšovali domácí v kombinaci i v pohybu. Skóre otevřel ve 23. Pavlíček, který prošel středem obrany a pohodlně zakončil. Také po změně stran byli hosté útočnější a během několika minut si připravili tři gólové šance, Koliáš dokonce nastřelil tyč. V 53. odpískal sudí faul Kopřivy na Macka a domácí kapitán Maco vyrovnal. Hosté šli však za vítězstvím, v 78. překonal gólmana Hejla šťastnou trefou J. Kopřiva a zasloužené vítězství v posledním minutě pojistil Pavlíček.

Sokol Moravany – Holcim Prachovice 0:4 (0:1). Domácí vstoupili do utkání aktivně, ale ve 14. minutě odstoupil ze hry zraněný Půlpán a domácí vyklidili střed pole. Navíc se dopouštěli velkých nepřesností v přihrávkách. Ve 44. vypálil z úhlu Dolejský do břevna, odražený míč po závaru poslal do sítě Klíma – 0:1. Po změně stran domácí soupeře zmáčkli, do šance se dostal Klička, ale neuspěl. Hosté v 75. po centru Kostky zvýšili Klímou (hlavou) na 0:2 a byli na koni. Domácí pak hru zcela otevřeli a Prachovičtí do otevřené obrany skórovali Samčenkem a Budinským, když na obou gólech měl zásluhu Kamerunec Motombi..