SK Holice (16. místo, 9 bodů) – AFK Chrudim ((4. místo, 34 bodů). Sobota v 17 hodin. Na podzim po zápasu s Novým Bydžovem měly Holice pouhý bod za remízu s Horními Měcholupy. Jarní bilance je naprosto shodná. Bod v Měcholupech a pak samé prohry. Na podzim po Bydžovu přišel trenér František Dvořák. Tentokrát ke střídání stráží však nedochází. Situace Holic je beznadějná. Máme problémy s kádrem, jen se sebezapřením může hrat Kopřiva, problémy má Baldrych, mimo hru je Dvořák, Jakub Jedlička. David Velinský má třízápasovou stopku. „Kalkulujeme jenom nad tím, že futsalisté v chrudimském týmu mohou být z předchozího dne unaveni,“ míní trenér František Dvořák.
Převýšov (11. místo, 28 bodů) – Tesla Pardubice (12. místo, 25 bodů). Neděle v 10.15 hodin. Pro Teslu to je existeční zápas. Svého soupeře si nesmí nechat utéct. Naopak ho potřebuje dostat pod sebe. Na podzim 1:3. Tesla, ako jediná v této sezoně, venku ještě nevyhrála, jen pětkrát remizovala a vstřelila jen tři branky.

FC Velim (15. místo, 21 bodů) – Sokol Živanice (8. místo, 30 bodů). Neděle v 17 hodin. Velim je pro týmy z Pardubicka v této sezoně velmi nepříjemným soupeřem. Před týdnem vyhrála na Tesle 2:1 a stejný výsledek se jí povedl na podzim i v Živanicích.