Pardubicko – Uf, uf, uf a ještě jednou uf… Holická rezerva to dokázala! Po podzimu beznadějně poslední tým tabulky se výhrou nad mužstvem z Nasavrk zachránil. Naopak definitiva sestupu platí pro přeloučskou juniorku. O druhém majiteli Černého Petra se rozhodne mezi Dobříkovem a Kameničkami.

Rohovl. Bělá – Sezemice 0:1
Jiří Novák, trenér R. Bělé: „Předehrávané utkání v pátek třináctého bylo pro oba týmy značně komplikované z hlediska počtu hráčů. Doslova smolný zápas odehrál náš hráče s číslem 13 Martin Braun. Těsně před přestávkou nešťastně přihrál soupeři na vítězný gól a po pauze vše dovršil neproměněním  vyložené šance na vyrovnání. Za výkon, především ve druhém poločase,  jsme si prohrát nezasloužili. Měli jsme další vyložené šance, nakonec ale šťastnější odjížděli hosté."
Petr Málek, trenér Sezemic: „Výhru beru všemi deseti. Přiznám se, že by zápasu spíše slušela remíza. První poločas nabídl vápnový fotbal. Drželi jsme sice více míč na kopačkách, ale moc vzruchu na hřišti nebylo. Až v jeho závěru. Domácí hráč naservíroval míč Brychtovi, který se musel trefit. Jenže, co se dělo po přestávce. Bělá nás zatlačila, ale co nedala… Stáli při nás všichni svatí a také nás podržel brankář Báča. Kdyby nám napadaly po šancích domácích do sítě všechny góly, tak odjedeme s krutou prohrou."

Řečany n. L. – Přelouč B 5:1
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Hosté z Přelouče, přijeli pouze v jedenácti hráčích, navíc s pěti dorostenci. V tomto složení se pak marně snažili o zázrak v podobě nějakého bodového zisku. Tato jednoznačná záležitost proti výrazně oslabenému soupeři se chvílemi podobala exhibici. Dosáhli jsme velmi jednoduchého vítězného rozloučení s domácím publikem."
Michal Strnad, trenér Přelouče B: „Nešlo to. Naše áčko hrálo ve stejný čas a jelikož hraje o vyhnutí se baráži, pustili jsme do Jelení několik hráčů z béčka. To pak doplnili dorostenci, kteří však dopoledne absolvovali mistrovský zápas ve své kategorii. Snažili se a já jim nemohu nic vytknout. Rozhodně se o budoucnost fotbalu v Přelouči bát nemusíme. Nepomohl nám ale fakt, že jsme po deseti minutách prohrávali o dva góly. Dělali jsme chyby, které zkušený sok dokázal potrestat. "

Holice B – Nasavrky 4:2
Václav Velinský, nový trenér Holic  B: „Zřejmě už se stalo tradicí, že musíme po hrozném výkonu v první půli prohrávat o dvě branky. Na druhou stranu je třeba říct, že je až obdivuhodné co kluci dokáží ve druhých poločasech. Stojí je to sice spoustu sil, ale vždy se jim zápas podařilo otočit. Asi za tím vězí dobrá fyzička (úsměv). Cíl, který byl před nás postaven, a to zachránit se, jsme splnili. Proto  můžeme být spokojeni."

Chroustovice – Mnětice 2:1
Jan Hodúl, vedoucí mužstva Mnětic: „V prvním poločase si oba týmy vypracovaly několik příležitostí na vstřelení branek. Nevyužily však ani jedinou, a tak rezultát stanovila sporná penalta, kterou domácí proměnili. Po přestávce jsme se zlepšili a snažili se vyrovnat. Bohužel jsme nepokryli Uhlíře, který unikl naší obraně a zvýšil. Ve zbytku zápasu jsme Chroustovice zatlačili, ovšem podařilo se nám jen snížit Tláskalem, který dorážel na brankové čáře. Na to jak nezkušený a mladý tým jsme tam přivezli, jsme uhráli solidní výsledek."

Kameničky – Rosice n. L. 3:0
Jiří Hofman, vedoucí mužstva Rosic: „Zachraňující se Kameničky si v první půli vytvořily několik šancí, ale nezakončily přesně nebo ztroskotaly na brankáři Nahálkovi. Po dvaceti minutách jsme se ozvali i my, ale ani únik M. Bartoše gólem neskončil. Když ve 37. minutě posoudil rozhodčí situaci v našem pokutovém území jako nedovolenou, tak šli domácí z penalty do vedení. Po přestávce Hamerský napálil míč z přímého kopu pouze do břevna. Další pokusy jsme nevyužili nebo nás ještě před zakončením zastavoval zdvižený praporek asistenta. V posledních deseti minutách domácí proměnili dva brejky."