Rosice n. L – Luže 1:0
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Poprvé na jaře jsme podali kolektivní bojovný výkon, který byl podpořen návratem Hamerského do sestavy. I když jsme dali šťastný gól, tak si myslím, že naše vítězství je zasloužené. Padl po centru D. Rouska, kterým přehodil brankáře, ale i takové góly se počítají. Měli jsme tam další brankové příležitosti. Dvakrát jsme šli sami na brankáře, Hamerský z trestňáku trefil tyč. Hlavně mě potěšilo, že kluci opravdu bojovali. Byl to o sto procent jiný zápas než naposledy v Sezemicích. Ve středeční dohrávce nás doma čeká Jelení. Bude záležet na tom, jestli dokážeme zopakovat výkon ze sobotního zápasu."

Holice B – Řečany n. L. 4:3
Jiří Matlas, trenér Holic B: „Oboustranně otevřený zápas se musel divákům líbit. Méně už trenérům. Na jaře dostáváme hloupé góly, které nás stojí dobré výsledky. Sice jsme dokázali tentokrát dát více branek než soupeř, avšak inkasovat ve dvou zápasech sedm gólů je příliš i na hokej. Za výkon chválím Jakuba Englicha, který se rozvzpomněl na svoji produktivitu z minulých let a hattrickem zařídil výhru. Radost nám kalí zranění obou dvou levých záložníků. Navíc další zápas hrajeme už ve středu dopoledne."
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „V Holicích bylo k vidění utkání, ve kterém se oba týmy snažily u ofenzivní fotbal. Tento fakt se projevil v konečném skóre. V pěkné fotbalové přestřelce byli nakonec šťastnější domácí. Jak Holice tak my jsme si vytvořili další šance, kdyby se je podařilo proměnit, tak mohl být výsledek ještě zajímavější. Ve středu zajíždíme k dohrávce do Prosetína. Tomu se na jaře nedaří. Jenže přijedou Řečany a ty umějí týmům z neúspěšného období vždy pomoci. Zase budeme praktikovat útočné pojetí. Doufejme, že se nám nějaké góly podaří vstřelit a nebudeme moc inkasovat."

Horní Jelení – Prosetín 4:1
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „V prvním poločase jsme si s kolegou říkali, že nedáme gól do rána. Nebyli jsme schopni dotlačit míč do sítě. A pak dal po rohu branku nezvykle hlavou Velinský. Jenže jsme nechali soupeře vyrovnat, když jsme ztratili míč po autu. Do konce první půle jsme tápali. Po přestávce už jsme ale předváděli ten fotbal, který nás zdobil na podzim. Prosetín jsme rozebírali jednoduchou kombinací. Hráli jsme rychle a důrazně. Kdybychom jim dali pět šest gólů, nikdo by se nemohl divit. Soupeř se navíc likvidoval sám, když veškeré dění na hřišti komentoval po svém."

Krouna – Sezemice 0:1
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Jednalo se o zápas posledních dvou týmů. Proto jsme jeli do Krouny s obavami. A možná díky tomu kluci vtrhli  do utkání jako velká voda. Dvacet minut jsme soupeři nepůjčili míč. Dvě velké šance zahodil Kavka. Trochu nás rozhodilo zranění Valenty a  domácí nám do konce první půle slušně konkurovali. Nicméně druhý poločas se odehrál zcela v naší režii. Rozhodující gól jsme vstřelili po hodině hry. Lába si ze tří hráčů vylepil plakát a Knaute už měl práci usnadněnou. Pak jsme ještě Langrem orazítkovali břevno a Lába trefil tyč. Pochvalu zaslouží celý tým za přístup  a nasazení."