Holice B – Prosetín 4:1
Jako první udeřili hosté. Domácí gól soupeře nerozhodil, ba naopak. Vsadili na bojovnost a utkání otočili.  Zejména bomba Černého ze třiceti metrů brala dech. Šla od břevna do země, ze země do tyče a pak napnula síť.
Fakta – branky: 53. a 68. Togbe, 16. Černý, 23. Hrubý – 5. Remeš.
Rozhodčí: Bezdíček.
ŽK: 1:4.
ČK: 0:1 (63. Tichý).
Poločas: 2:1. Bačina – Kopa, Zběhlík, T. Jedlička st., Skalický – J. Englich, Machatý (58. Malý), Černý, Hrubý – Derka, Togbe (86. Tocháček).

Josef Jílek, trenér Holic B: „Ještě v pátek to vypadalo špatně a přiznám se, že jsem se obával debaklu. Několik hráčů máme zraněných, další jejeli vypomáhat áčku a další jsou po nemoci. Hrozila nám tedy značně kombinovaná sestava, pro kterou by byl zápas se třetím týmem tabulky byl oříškem. Nakonec se však potvrdilo staré přísloví, že když má člověk z něčeho strach, většinou to dopadne dobře. Prosetín se až na dva, tři okamžiky prakticky k ničemu nedostal, naopak mohl inkasovat gólů ještě více. Chválím celý tým, který podal zodpovědný výkon a přál bych si, abychom ho zopakovali o víkendu v Kameničkách, kde se nám příliš nedaří."

Rosice n. L. – Hlinsko B 1:3
První gól padl pět minut po přestávce, kdy se po standardní situaci nejlépe zorientoval Berger a prostřelil brankáře. O deset minut později bylo vyrovnáno po trestném kopu. V 75. minutě zakončil Slavík kombinaci hostů přesnou trefou. Následně střílel Berger po rohu nad bránu a v další šanci Záveský trefil gólmana. V 86. minutě přidal Netolický svou druhou branku a bylo rozhodnuto.
Fakta – branky: 50. Berger – 60. a 86. Netolický, 75. Slavík.
Rozhodčí: Krajčí.
ŽK 2:1.
Diváků: 90.
Poločas: 0:0. Rosice: Cincibus – Berger, Pavel, Münzberger (46. L. Rousek), Pešek – D. Rousek, Levínský, Vratišovský (75. J. Rogovik), Lejsek – Bartoš (70. Záveský), D. Rogovik.

Luboš Pilař, trenér Rosic: „Nebyl to pohledný fotbal, kombinovat se příliš nedalo. Potvrdilo se, že to bude hlavně bojovné utkání. V prvním poločase měli dvě velké šance Levínský a D. Rousek, ale prostě jsme to nevyřešili dobře. Bohužel se nám na konci první půle zranil do té doby nejlepší hráč na hřišti Münzberger. Pak jsme se šťastně ujali vedení, ale naopak nešťastně o něj přišli. Ze standardní situace šla střela hostů mimo, ale byla tečovaná do opačného rohu brány. A čtvrt hodiny před koncem se prosadili přes naši obranu podruhé. V závěru, kdy už se hrálo vabank, přidali třetí branku. Soupeř se s terénem vyrovnal lépe a musím přiznat, že byl i o něco bojovnější."

Slatiňany – Řečany n. L. 2:0
V první půli fotbal moc krásy nepobral.  Hosté měli dvě šance, ovšem bez gólového efektu.  Vedoucí tým se herně probral až po přestávce. V 61. minutě chtěl Koblasa původně vystřelit, jenže na poslední chvíli přihrál volnému Kořínkovi, který prostřelil Kaňuku. Za dalších osm minut D. Tesař prodloužil nákop z hloubi pole za sebe, rozběhnutý Vaculka přetlačil stopera a přesnou střelou pojistil domácí výhru.
Fakta – branky: 61. Kořínek, 69. Vaculka.
Rozhodčí: Halva.
ŽK: 1:1.
Diváků: 80.
Poločas: 0:0.
Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Linhart, Chára, Matoušek – Michael Moravec, Stoklasa (70. Hajn), Hostinský, Novotný, Miloš Moravec (70. M. Tichý) – Bank.

Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „V prvním poločase byla hra vyrovnaná a blíže ke vstřelení branky jsme byli my. Bohužel Miloš Moravec ani Hostinský gól vstřelit nedokázali. Po změně stran jsme začali chybovat ve středu pole a po dvou zbytečných ztrátách balonu nám domácí tým udělil lekci z produktivity."

Horní Jelení – Sezemice 1:1
Vyrovnané utkání, ve kterém se aktivita přelévala ze strany na stranu. Domácí se ujali vedení trochu kuriózním gólem, když Kaňkovského centr na vzdálenější tyč, se odrazil od konstrukce přes Báču do sítě. Sezemice vyrovnaly po změně stran. Do centru, který směřoval do šestnáctky, se položil Jelínek, přehodil sebe i Jozla a dobíhající J. Kašpar nemohl nedat.
Fakta – branky: 14. Kaňkovský – 62. J. Kašpar.
Rozhodčí: Vaněk.
ŽK: 3:3.
ČK: 1:1 (90. Šubrt – 77. Popílka).
Diváků: 270. Poločas: 1:0.
Horní Jelení: Jozl – Raich, Hendrych, Rejnuš, Houžvíček – Pinkas, Michálek (87. Šubrt), Štěpánek, Novák (70. Horáček) – Kaňkovský (88. Šmidberský), Cach (65. J. Velinský).
Sezemice: Báča – Blažek, T. Kašpar, Martin Brychta, Popilka – Langr, Lába, Jelínek, T. Kašpar – Kavka, Horák (23. Knaute)

Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „K zápasu jsme přistupovali s obavou, protože díky počasí jsme již po třetí přecházeli z umělého povrchu na trávu. Předešlé pokusy byly tragické. Je vidět, že máme velice mladý a nezkušený kádr, který se neumí rychle přeorientovat z povrchu na povrch. Celý zápas byl vyrovnaný. Když jsme dostávali soupeře podtlak, následovala přihrávka soupeři, nebo špatné vyhodnocení celé situace. Musím ale přiznat, že se fotbalový výkon Sezemic oproti podzimu hodně zlepšil. Jediným naším pozitivem byl výkon ještě dorostence Štěpánka, pro kterého to byl první zápas za dospělé v základu."
Petr Málek, nový vedoucí mužstva Sezemic: „Zápas na Jelení hodnotím po všech stránkách kladně. Jeli jsme tam s různými pocity. Mísily se v nás strach a zvědavost.  Jako první se trefili do černého domácí, ovšem na rozdíl od podzimní části nás gól soupeře nerozhodil. Chvíli po něm měl šanci Kanute a po přestávce jsme zaslouženě vyrovnali. Nakonec jsme si mohli odvézt všechny body, ale Knaute nedal sólo. I když je pravda, že  nás při šancích domácích podržel Báča. Jednalo se o vyrovnaný zápas, myslím si, že jsme domácí dokonce trochu zaskočili. "