Holice – Žamberk 4:0
Tomáš Chlumecký, trenér Holic: „Hráči přistoupili k utkání velmi zodpovědně a výsledek se dostavil. Jsem moc rád, že jsme napravili předešlé neúspěšné duely. Mužstvo opravdu zaslouží pochvalu za přístup k zápasu. Škoda dalších neproměněných šancí. Mohlo to skončit i vyšším rozdílem."

Libišany – Moravany 3:0
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „Musím říct, že mě Moravany svým výkonem mile překvapily. Na celek, který je na sestupových příčkách, hrály opravdu dobře. Bohužel pro ně jen do sedmdesáté minuty, kdy je zlomil gól Kaufmana. Jinak před tím jsme měli co do činění s otevřeným fotbalem. Soupeř byl aktivní, šel po gólu. My jsme hráli křečovitě, jako bychom se báli zodpovědnosti. Za to po druhé brance v hostující síti to z našich hráčů spadlo a nejednou jich bylo plné hřišti. Všichni chtěli hrát a derby si alespoň chvíli užít."
Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Chtěli jsme si z Libišan odvézt body a tomu jsme také podřídili taktiku. Ta se nám dařila do zbytečné penalty, kterou domácí proměnili na konci první půli. V té druhé, jsme chtěli pokračovat ve stejném stylu a eliminovat nakopávané míče za naší obrannou linii. Opět nám ale přestali pracovat středoví záložníci. Zbytečně jsme ztráceli balóny a nevypořádali jsme se s pohybem domácích. Díky těmto faktorům jsme se nedostali do hry a soupeř si pohodlně dokráčel pro vítězství. Přístup hráčů hlavně ve druhé polovině zápasu nebyl podle mých představ. Takto se nehraje o body!"

Třemošnice – Přelouč 4:0
Václav Sůra, trenér Přelouče: „Třemošnice se pohybuje na vlně euforie. Prezentuje se stylem, který je pro každý celek nepříjemný. Nedělají téměř chyby a hraje se proti nim strašně špatně. Notabene, když vám chybějí důležití hráči, nebo když nastoupí s handicapem. Jako v případě Řezníčka, který od třicáté minuty kulhal a v poločase musel střídat. Drželi jsme se přes půlhodiny. V obraně jsme hráli dobře a měli jsme nějakou mezihru. Jenže pak přišel gól v naší síti a naše plány se začaly bortit. Ještě více pak po změně stran když jsme hned v úvodu inkasovali druhou branku. Od té chvíle jsme už nedokázali nic vymyslet. Nehráli jsme fotbal, ale předváděli kopanou. Od ještě vyšší prohry nás zachránil gólman Marek."