Slatiňany – Hor. Jelení 2:1
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „Hrálo se o první místo a přestože jsme klukům vštěpovali, že je to normální zápas, z hlav to nevyhnali. Slatiňany byly ve všech směrech lepší. My jsme podali nejhorší výkon v jarní části. Na druhou stranu jsme hráli prakticky bez útoku. Kaňkovský byl v trestu, pro Cacha sezona skončila a Dědičovi, který nastoupil  se sebezapřením, došly síly. Přes naší špatnou hru jsme se ujali trochu šťastného vedení. Drželi jsme ho až do 82. minuty. Přežili jsme několik šancí. Také proto, že se na domácí kopačky usadila nervozita. Závěr jsme ale absolutně nezvládli."

Řečany – Rosice 1:2
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Byli jsme slabším týmem a vítězství hostů je asi zasloužené. V průběhu utkání jsme si nedokázali vytvořit pořádnou příležitost. A když jsme byli na hřišti už pouze v devíti hráčích po dvou vyloučeních, tak se s výsledkem moc zázraků udělat nedá."
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Spokojeni jsme se ziskem šesti bodů, které jsme během víkendu získali. Navíc na hřištích soupeře. V páteční dohrávce v Krouně jsme nezachytili začátek. Sice jsme měli územní převahu, ale po dvou chybách jsme inkasovali. Po bouřce v kabině jsme hned v úvodu druhé půle snížili a nakonec jsme zvládli zápas otočit, když se trefili oba střídající hráči. Získali jsme povinné body, ale s posledním týmem jsme se na můj vkus zbytečně trápili.
V Řečanech jsme v prvním poločase předváděli solidní fotbal, měli jsme více ze hry i více šancí. Jenže hned v úvodní minutě nám nebyl uznán regulérní gól. Do vedení jsme šli až na konci poločasu, kdy po faulu brankáře proměnil Pozdník penaltu. Ve druhé půli už jsme na naši hru nenavázali. Naopak nám ještě uškodilo vyloučení dvou domácích hráčů. Jako bychom přestali hrát a umožnili jsme soupeři vyrovnat. Až v závěru nám zajistil Münzberger výhru opět z penalty po jasném faulu."

Luže – Sezemice 3:2
Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Sám to nechápu. Do patnácté minuty nám vycházelo, vše na co jsme sáhli. Nakopla nás proměněná penalta. Jenže pak domácí vyrovnali a tím odstartovali naše trápení. My jsme se neuvěřitelně nadřeli na každou šanci, na každou kloudnou přihrávku. A pak jsme tu šanci na rozdíl od Luže neproměnili. Domácí postavili hru na Kopeckém, který ji dirigoval a Dvořákovi. Ten zkušeně operoval na hrotu. A ostatní borci za ně běhali. Tentokráte nám vyhořeli beci i útok. Kluci jsou buďto přemotivovaní, nebo po inkasované brance zcela dole. Bojí se něco vymyslet, aby to nezkazili. Také proto, že když se někomu něco nepovede,  začnou se na hřišti vinit."

Miřetice – Holice B 2:3
Josef Jílek, trenér Holic B: „V prvním poločase utkání připomínalo hru kočku s myší. Dali jsme tři góly, ale šancí jsme měli minimálně na dvojnásobek. Vynikal zejména s chutí hrající Hrubý, který prakticky sám rozhodl zápas. Bohužel na hru z první půle jsme v té druhé nenavázali. Kluci si mysleli, že to již půjde samo. Přizpůsobili jsme se hře domácích a z toho pramenilo ještě zdramatizování utkání. Měli bychom se poučit a příště podobné zápasy nepodcenit a dohrát je až do konce."  (zz, tra)