Promarněná šance… Ostřešany si vyšláply na Srch, jenže ve stejnou dobu Bohdaneč pouze remizovala v Moravanech.

KŘIČEŇ – HOLICE B 13:3
Hosté přijeli v osmi lidech a tak domácím umožnili snadnou cestu ke třem bodům. Ti jim nasypali třináct branek a minimálně jednou tolik tutovek dokázali ještě zahodit. Holická rezerva působila sympaticky, když třikrát za rozhodnutého stavu dokázala skórovat.
Fakta – branky: 3., 6., 10., 12., 30., 39. 78., 85. Biath, 34. a 89. Koki, 41. a 59. Půlpán, 70. Šprync – 72. a 75. Vinař, 83. Flachs. Rozhodčí: Pavlas. Bez karet. Diváků: 80. Poločas: 8:0. Křičeň: Pleskot – Hanzl, Hackenberg, Malý – Ryšavý, Urbanec (46. Blažek), Pilc, Šprync – Koki, Půlpán, Biath. Holice B: Zirnsák – Vinař, Flachs, Bareš, Pitra, Heteš, Stehlík, Vaňásek.

ROSICE - DŘÍTEČ 2:0
Domácí se dlouho nemohli prosadit. Zakončovali buď mimo nebo Dříteč několikrát zachraňoval starý známý Frinta. Rosice se trefily až jedenáct minut před koncem zásluhou Jana Růžičky. Pojistku pak přidal v 87. minutě M. Bartoš.
Fakta – branky: 79. Lejsek, 87. M. Bartoš. Rozhodčí: Zeman. Bez karet. Diváků: 100. Poločas: 0:0. Rosice: Šutovec – Voleský (46. D. Rousek), Červenka (68. Pipek), Pozdník, Pešek – Jan Růžička, Prokůpek (76. Jiří Růžička), Rogovik, F. Bartoš (46. Lejsek) – Vratišovský (60. Šebek), M. Bartoš. . Dříteč: Frinta – Mužík, Vrážel, Pluhař, Pečinka – Voženílek, Voříšek, Bednář, Dávid – Klofanda (78. Mudroch), Musil (18. Vondrouš).

NEMOŠICE – ROVEŇ 1:1
Derby, ve kterém domácí pokračovali ve snaze udržet přebor, přilákalo početnou diváckou kulisu. Jenže úsilí Rovně tomu zpočátku neodpovídalo. Tedy do té doby, než Absolon proměnil Mikulášovu kolmici. Druhá půle byla kopií prvního dějství, jen na konci další gólové akce stál David Král.
Fakta – branky: 53. Michňák – 8. Pekárek. Rozhodčí: Májek. ŽK: 4:3. Diváků: 7O. Poločas: 0:1. Nemošice: Dufek – Dvořák, Vaculík, Vítek, Kreml – Mareček, Radiměřský, Večeřa, Granec – Michňák, Linha. Roveň: Baláš – Bartl, Madák, Král, Dušek – Mikuláš, Kaplan, Mile (81. Melc), Mládek – Pekárek, Absolon.

DAŠICE – ÚJEZD 2:1
Sobotní utkání nedodáno v předepsaném čase. Čerpáno z IS FAČR.
Fakta – branky: Branke 2 – Doležal. Rozhodčí: Klíma. ŽK: 0:4. ČK: 0:2 (69. Rambousek, 90. (+7) Doležal. Diváků: 50. Poločas: 1:1. Dašice: Černohubý – Šafář, Hora, Cabicar, L. Vajer – Branke, V. Englich (84. Křížek), Šibal, Morávek (72. Šafařík) – O. Vajer, J. Vajer. Újezd: Hývl – J. Rozsévač, Sobotka, Rambousek, Rusín – Koblížek, Vohralík, Petříček, M. Rozsévač – Huňáček, Doležal.

OSTŘEŠANY – SRCH 1:0
V první půli byli domácí aktivnější a jejich snaha vyústila v jediný gól zápasu. Do centru ze strany se položil L. Moravec a levačkou z voleje málem protrhl síť. Po změně stran Srch přidal, ovšem Ostřešany čisté konto a tím pádem velecennou výhru udržely.
Fakta – branka: 40. L. Moravec. Rozhodčí: Bednář. ŽK: 3:1. Diváků: 140. Poločas: 1:0.. Ostřešany: Jahelka – Havelka, Novák, Vilím Paštyka – Vácha, Doležal, M. Moravec, Drbohlav – Půlpán, L. Moravec. Střídali: Dufek, Tejnecký, Hrubeš. Srch: Mičjan – Kala, Doležal, Hurta, Beran, Zeman, Pešek, Kopecký, Víšek, Maivald, Bárta. Střídal: Novotný.

MORAVANY B – BOHDANEČ 0:0
Domácí byli lepší a na vyložené šance by si zasloužili vyhrát. Zklamala je koncovka a navíc hosty podržel výborný Vlček. Hosté zahrozili pouze v poslední minutě první půle, kdy se vyznamenal mladík Laksar.
Fakta – rozhodčí: Oulický. ŽK: 2:1. Diváků: 100. Moravany B: Laksar – Kulhánek, Půlpán, Kubík, Kopták – Veselý, Fišer, Bakeš, Hynek – J. Branda, Švadlenka Střídali: Král, Blajda. Bohdaneč: Vlček – Škopek, Kopřiva, Rössler Antonín, Kvapil – Klement, Flekr, Baldrych, Virt – Krejčí, Musí Střídali: Baudyš, Jezdinský.

PŘELOUČ B – OPATOVICE 0:2
Hosté udeřili v 5. minutě, když obraně pláchl Richter. Rezerva po zbytek utkání bušila do opatovických vrat, ovšem marně. Trefila spojnici, tyč a z malého vápna dvakrát Guldána. V poslední minutě se vydal na roh i Konvalina, jenže hosté ukořistili míč a Richter do prázdné jistil výhru.
Fakta – branky: 5. a 89. Richter. Rozhodčí: Rambousek. ŽK: 3:3. Diváků: 70. Poločas: 0:1. Přelouč B: Konvalina – Kmoníček, Dušek, Havlas, Musil – Pokorný, Machačný, Heřmánek, Martin Beránek – Kosek, Volejník. Střídali: Školník, Jedlička, Marek, Hajn. Opatovice: Guldán – Kovařík, Baloun, Křovák, Richter, Krsek, Hladík, Jičínský, Jozíf, Valenta.