Zase rošáda. Pardubické béčko vystřídalo na první příčce Holice, které sice v České Třebové vyhrály, ale „jen" za dva body. Na opačném konci se řítí do neštěstí Přelouč, která dostala během pěti dnů pořádný výprask. Nevyznamenaly se ani Moravany, které bez střelce Poláčka obdarovaly poslední Letohrad.

Č. TŘEBOVÁ – HOLICE 2:2
penalty 3:5
Václav Velinský, trenér Holic: „Odehráli jsme zápas dvou rozdílných poločasu. V prvním jsme byli mírně lepší a ujali se vedení. Po změně stran jsme hráli bídně, domácí byli lepší a zaslouženě výsledek otočili. Nakonec jsme byli rádi za vyrovnání v úplném závěru. Ale je potřeba dodat, že ve druhé půli, zápas hodně ovlivnil silný vítr, který měli domácí v zádech. A také kvalita hrací plochy. Po tomto utkání mohu říci, že spousta týmů v nejnižších třídách má parádní pažit!"

PARDUBICE B – ŽAMBERK 3:0

František Kovárník, trenér Pardubic B: „Zápas se pro nás začal vyvíjet příznivě a již v šesté minutě jsme šli do vedení Prokopcem z penalty. Poté jsme ale zase umřeli na krásu, kdy jsme sice soupeři prakticky nepůjčovali míč, ale když jsme se dostali do šance, tak jsme ji trestuhodně zahodili, nebo trefili tyč. Do druhé půle jsme vstoupili aktivně, zrychlili hru a vstřelili další dva góly, které znamenaly naše vítězství. Nutno však podotknout, že Žamberk hrál velmi organizovaně a dobře bránil."

MORAVANY – LETOHRAD B 0:2

Miroslav Kaluža, trenér Moravan: „Musím pouze konstatovat, že hosté vybrali zaslouženě. Kritizovat tým nebudu, abych se někoho nedotkl. Už takhle slabší povahy z něho odcházejí. Doufám, že ti co zůstanou, vytvoří nový týmový duch pro následné zápasy i další sezonu…

LANŠKROUN – PŘELOUČ 5:0

Přeloučská frustrace patrně nabyla vrcholu. O utkání na půdě nepříjemného soupeře se naši čtenáři nedozví ani řádku…