Slatiňany – Holice B 4:1
Josef Jílek, trenér Holic B: „V tomto utkání se ukázal favorit soutěže. Nám se zápas vinou mnoha zraněních nepovedl a zaslouženě jsme prohráli. Pokud si domácí hráči udrží současnou formu, jsou pro mne jasným adeptem na postup do I. A třídy. Náš tým se sice snažil, avšak své šance jsme nedali a soupeř nás potrestal. Za výkon ve Slatiňanech chválím jen brankáře Bačinu, který mezi třemi tyčemi čaroval. Nebýt jeho, odvezli jsme si gólů více."

Řečany n. L. – Načešice 1:0
Jaroslav Křivka, trenér Řečan: „Ve vyrovnaném utkání jsme dokázali jednu branku vstřelit a žádnou neinkasovat, což nám zajistilo výhru. Po obdržení gólu se hosté snažili o změnu skóre, ale pozorně hrající obrana v čele s brankařem Kaňukou jim vyrovnání nedovolila. Bohužel jsme nedokázali využít rychlých brejků ke vstřelení uklidňující branky. A proto byl zápas otevřený až do závěrečného hvizdu."

Sezemice – Hlinsko B 2:1

Petr Málek, vedoucí mužstva Sezemic: „Úvodních dvacet minut bylo z naší strany luxusních. Zaslouženě jsme vsítili dva góly. Soupeř nestíhal, pohrávali jsme si s ním jako kočka s myší. A to se prakticky do konce první půle nezměnilo. Jenže jsme lehkovážně zahazovali šance, což se nám málem nevyplatilo. Místo toho, abychom vedli tak 4:0, nechali jsme v Hlinsko v kontaktu. A v kabině patrně přišlo uspokojení z toho, že se soupeř porazí sám. Po přestávce jsme trefili tyč a z protiútoku hosté snížili. Od té doby už byla rezerva ve všech směrech lepší. My jsme přestali běhat, naší hru ovládly nepřesnosti. Nakonec jsme zuby nehty výhru udrželi. Také díky gólmanovi Báčovi."

Hor. Jelení – Kameničky 2:2
Jaroslav Frydrych, trenér Jelení: „V úvodu utkání jsme dostali soupeře pod tlak. Vstřelili jsme vedoucí gól, když Kaňkovskému ukopl míč domácí obránce do své sítě. Jenže  v nastoleném trendu jsme nevydrželi a Kameničky vyrovnaly. Ještě jednou jsme v první půli vedli, po parádním trestňáku Houžvíčka. Bojovný soupeř ve druhém poločase ještě více přidal v nasazení, ale dlouho jsme odolávali. Nakonec jme doplatili na taktickou nevyzrálost našeho mladého kolektivu. Soupeř vyrovnával dvě minuty před koncem řádné hrací doby. Přitom jsme si po přestávce vytvořili tři až čtyři gólovky. Myslím, že jsme dva body ztratili."

Prosetín – Rosice n. L. 2:1
Luboš Pilař, trenér Rosic: „Do zápasu jsme vstoupili dobře. Velkou šanci nevyužil Bartoš, když trefil brankáře do nohy. Ve 23. minutě jsme se ujali vedení po kombinaci, kterou zakončil Münzberger. Jenže opět ještě v první půli jsme inkasovali. Ve druhém poločase jsme nedokázali navázat na ten první. Nehráli jsme to, co se nám dařilo v první půli. Čtvrt hodiny před koncem jsme obdrželi gól po chybě Hamerského a následném protiútoku, který domácí hráč zakončil střelou k tyči. Z toho už jsme se neoklepali. Nejhorší je, že body ztrácíme po zbytečných kiksech, které soupeř dokáže trestat. Každý následující zápas už je pro nás opravdu klíčový."