Načešice – Libišany 3:3
penalty 7:8
Jan Zadrobílek, trenér Libišan: „Do puntíku se vyplnily všechny předzápasové prognózy. To bychom ani nebyli my, abychom si to sami hned na začátku nezkomplikovali. Nechali jsme si dát gól jako s pohádky a od tohoto okamžiku se vše odvíjelo. Do zápasu jsme se dostávali obtížně. Obrovské problémy nám dělalo enormní nasazení domácích a nakopávané míče, po kterých jsme propadávali v defenzivní činnosti. Ale i tak jsme si vytvořili dostatek vyložených šancí na to, abychom utkání zvládli za tři body. I kdyby se však hrálo do půlnoci, asi bychom nevyhráli.. V týdnu si máme o čem povídat, protože na hráče, kteří snesli přísnější měřítko, mně stačí v pohodě prsty jedné ruky…"

Luže – Staré Hradiště 2:0
Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „Do utkání jsme vstoupili chybou v kombinaci a domácí nás mohli hned v první minutě potrestat. První poločas byl herně vyrovnaný. Kvůli proměněné penaltě jsme ale odcházeli do kabin se sklopenou hlavou. Ve druhé části jsme nedokázali udržet míč v útočném pásmu, vázla kombinace.. Domácí dobře napadali naši rozehrávku. Jejich vítězství je zasloužené."

Zámrsk – Pardubičky 1:1
penalty 3:0
Luboš Pilař, trenér Pardubiček: „Zápas jsme začali celkem dobře. Měli jsme více ze hry a byli jsme fotbalovější. Ale bohužel jsme do poločasu inkasovali opět ze standardní situace hodně laciný gól. Po přestávce jsme domácí zatlačili před jejich bránu, nicméně odolávali až do 65. minuty. Pak se opřel do balonu Prokůpek, jinak nejlepší hráč zápasu, a krásnou střelou z pětadvaceti metrů vyrovnal. Remízou 1:1 skončil zápas a šlo se na penalty. Jenže ty my kopat neumíme a proto jsme odjeli domu pouze z jedním bodem. Je to pro nás ztráta. Jsem rád, že už máme tento zápas na malém hřišti s hodně tvrdým soupeřem za sebou. Hlavně, že jsme ho dohráli v jedenácti a relativně i ve zdraví. S ohledem na některé slušně řečeno hodně tvrdé zákroky domácích hráčů, hned od první minuty, je to malý zázrak."

Pomezí – Horní Jelení 3:2
Tomáš Baťa, trenér Horního Jelení: „Zápas nám ukázal určité zlepšení, ale opět bez efektu. Začátek byl hrůzostrašný, když hned v první minutě postupoval útočník na brankáře Hrdého. Ten ale šanci lapil a my jsme se naštěstí probudili a dali i gól. Raich po rohu málem protrhl síť. Domácí kombinovali po zemi, my jsme se snažili rychlými míči přecházet do útoku a hrát dál od naší brány. To vycházelo do 20. minuty, kdy domácí otočili skóre. Dvě chyby a dva brejky znamenaly vedení Pomezí. Po půlhodině hry byl vyloučen po dvou žlutých nejlepší domácí hráč a my jsme začali hrát přesilovku. Bohužel v době, kdy jsme se chystali do kabin, vstřelili domácí po rohu šťastný gól. Nadvakrát tečovaná střela zapadla k tyči. Po přestávce jsme změnili rozestavení a chtěli s výsledkem něco udělat. To se podařilo po hezké akci po straně brankou Šmidberského. Jenže to bylo vše. Na závěrečný tlak jsme, i když proti deseti, neměli. Projevila se zranění a neúplný kádr. V útoku jsme neudrželi míč a nedostali se ke kloudnému zakončení. Bojovnost a snahu nemůžu hráčům upřít, ovšem chybí nám klid a fotbalovost. Míče nám uskakují a chybujeme v přihrávkách. Pozitivní je zlepšení v přístupu. Uvidíme, jak se to projeví v tréninku, kde se hlavně můžeme připravit na další zápasy. V nich už bychom svoji smůlu chtěli zlomit."