Pardubičky – Litomyšl 3:1
Luboš Pilař, trenér Pardubiček: „Do zápasu s Litomyšlí jsme vstoupili aktivně a vypracovali si třišance. Ty jsme však neproměnili. Jak už to bývá, hosté zahrávali u našeho vápna standarku a centrovaný míč náš hráč hlavou uklidil za záda bezmocného brankáře. Naštěstí jsme brzy po střele Strnada a důrazu Kralíka vyrovnali. Ale pak se nám zranil Münzberger, tak jsme museli přeskupit řady. Tím pádem jsme na patnáct minut vypadli ze hry. A do konce poločasu to byla od nás taková křeč, kdy hosté hrozili z rychlých protiútoků. Do druhé půle jsme vstoupili opět aktivně a dvěma góly rozhodli zápas. V jeho závěru měl ještě velkou šanci Čáň, ale na brankové čáře trefil obránce. Hráčum chci poděkovat za bojovný kolektivní výkon, který byl podpořen výbornou hrou Strnada s Rezkem."

Hor. Jelení – Chrudim C 4:1
Roman Hendrch, hrající asistent Horního Jelení: „Odehrali jsme hodně povedený zápas. Chrudim dorazila s mladíky, kteří byli fotbaloví. My jsme je ale predčili bojovností a nasazením. Získali jsme velmi důležité body, ale musí být i nadále pokorní. A jít zápas od zápasu."

Luže – Libišany 0:2
Josef Kaufman st., trenér Libišan: „Vyhráli jsme zcela zaslouženě, když jsme soupeře téměř k ničemu nepustili. Kvůli chabé koncovce jsme ale museli o výhru bojovat až do samého závěru. Místo abychom byli už dříve v klidu. Šancí jsme si vytvořili na tři zápasy, ovšem co dokážeme zahodit… Své zavinil i teérn. Přestože se domácí snažili připravit hřiště co nejlépe, balon skákal jako opice. Vedení jsme se ujali před koncem první půle. Podnikli jsme brejk, Kuricovu střelu gólman vyrazil a Brož se nemýlil. Pojistku jsme přidali v poslední desetiminutovce. Hron prostrčil míč Machalovi do uličky mezi stopery a ten už si se zakončením věděl rady."

Vys. Mýto B – Hradiště 4:0
Jaroslav Mudroch, trenér Starého Hradiště: „Domácí se od první minuty tlačili do zakončení. Několikrát nás podržel dobrými zákroky Češka. My jsme se se po přenesení hry dostávali do samostatných úniků. Klouda ale své šance neproměnil. Škoda nepřesného zakončení. V závěru první půle jsme totiž nabídli domácím lacinou penaltu za hraní rukou. Před odchodem do kabin jsme mohli srovnat při šanci Lipavského. Druhý poločas už byl v režii domácích, kteří hru drželi stále ve vysokém tempu."