SRCH – PROSEČ 2:2
penalty 3:4
Michal Šmíd, hrající trenér Srchu: „Nastoupili jsme bez celé obranné čtveřice. A v první půli to bylo znát. My se snažili hrát a hosté dvakrát udeřili do naší nesehrané obrany. O přestávce jsme ji přeskupili a hráli ještě více útočněji. Vyrovnali jsme 2:2 a poté jsme z velkého vápna netrefili prázdnou bránu. Za druhou půlku chci kluky pochválit, na hřišti existoval jeden tým. Za to Proseč mě jako druhý tým tabulky zklamala. Po pauze jenom odkopávala a směrem dopředu se už o nic nesnažila."

CHOLTICE – CEREKVICE 3:3
penalty 4:2
Luboš Vorlíček, trenér Choltic: „Vzhledem k tomu jak se utkání vyvíjelo, jsou dva body zlaté. Prohrávali jsme 0:2 a 1:3. Na první dva góly jsme soupeři namazali a třetí si dali sami. Kluci ale po heroickém výkonu asi deset minut před koncem srovnali. No a v té poslední nám gólman soupeře vytáhl bravurně gólovou hlavičku. Zvláště bych chtěl poděkovat Korbeĺovi, který dohrával se zlomeným nosem. Znovu nás bylo totiž pouze jedenáct. Jinak v první půli byla Cerekvice lepší, po poločasových změnách jsme převzali otěže hry my. Pramenilo to i z toho, že jsme honili nepříznivý stav."

ROZHOVICE – ŘEČANY 1:0

Ladislav Chára, hrající asistent Řečan nad Labem: „Předzápasová prognóza pro začátek utkání se nenaplnila. Chtěli jsme navázat na výkon z předchozího zápasu í.To jsme sice splnili, jenže co naplat, když prostě nedáte i z těch nejvyloženějších šancí gól. No a potom přijde ojedinělá příležitost soupeře, a ten se nemýlí. Z toho plyne, že jsme prostě kopyta! A bez vstřelených branek se vyhrát nedá. Ani v I. B třídě…"

SEZEMICE – TUNĚCHODY 3:5
Ondřej Kumpan, trenér Sezemic: „Soupeř ukázal své kvality. Zejména v první půli byl lepší, nebezpečnější a vedl o dvě branky. Zásluhou tečované střely Borovce na konci půle jsme se ale vrátili do zápasu. Druhý poločas byla z naší strany o něčem jiném. Prezentovali jsme se jako lepší tým. Hosty jsme zatlačili a oni hrozili jen z brejků. Dvakrát jsme dokázali vyrovnat a už jsme šli za vítězstvím. Jenže protivník se šťastnou hlavičkou na konci dostal do vedení. Pak do otevřené obrany přidal pojistku. Kluky chválím za druhou půli, jeli na doraz a nezasloužili si prohrát. Jejich výkon přes prohru ocenili i diváci. Výsledek bohužel ovlivnilo neodmávání jasného ofsajdu před třetím gólem hostí. Viděli ho všichni, kromě toho jediného, který tam od toho je…"

ZÁMRSK – MATEŘOV 1:3
Radek Klíma, hrající asistent Starého Mateřova: „V prvním poločase se hrál vyrovnaný zápas s minimem šancí na obou stranách. Zhruba po půl hodině se nám podařilo jít do vedení, které jsme ale bohužel do poločasu neudrželi. Ve druhé pětačtyřicetiminutovce už postupně přebírali iniciativu domácí a my jsme hrozili především z brejků. Po jednom z nich jsme kopali penaltu, kterou s přehledem proměnil Tomiška. Třetí gól jsme přidali do otevřené obrany. Utkání bohužel nedohrál Vašíček, který si poranil kotník."

STOLANY – H. ŘEDICE 3:6
Ondřej Šedivka, hrající asistent Horních Ředic: „Po deseti minutách jsme vedli 2:0 a zahodili další velkou šanci. Od té doby byla naše obranná činnost horší a horší. Vše vyvrcholilo vyrovnáním domácích hned po přestávce. Dalších patnáct minut jsme hráli strašidelně. Vysvobodil nás náhodný gól po hodině hry. Nás nakopl a domácí poslal do kolen. Poté Dědič s Dujsíkem dvakrát nádherně rozebrali domácí obranu a bylo hotovo. Pochvala pro výborného Schmeisera, kterému můžeme líbat ruce. A také pro velmi dobře hrajícího Dujsíka a Klíra."

SRUBY – ST. HRADIŠTĚ 1:2
Miroslav Semerád, hrající trenér Starého Hradiště: „Domácí předváděli po celé utkání, i přes nepříliš kvalitní hřiště kombinační hru. A byli fotbalovějším týmem. My jsme ale zvolili taktiku, která nám jednak přinesla vedení a jak se nakonec ukázalo i cenné tři body. Trochu jsme si ovšem zkomplikovali závěr, kdy jsme nevyužili některé příležitosti a naopak domácím se podařilo snížit. Potom se až do závěrečného hvizdu snažili o vyrovnání. Musím pochválit hráče za bojovnost, nasazení a obětavost. Někteří z nich nechali na hřišti všechny síly. I ty, o kterých ani nevěděli, že je mají…"