Staré Hradiště – Prosetín 2:0

Domácí si začali vytvářet šance až po úvodní, řekněme zahřívací čtvrthodině. V 18. se řítil na Havla Hýsek, ale vystřelil slabě. Ve 21. se probil u brankové čáry Deutsch a jeho následný centr hlavičkoval Hýsek vedle. Ještě kratší časový úsek na motání hlav prosetínských zadáků si schovalo Hradiště hned po přestávce. V 51. poslal vysoký míč do vápna Tamchyna, Hýsek se vyšrouboval do vzduchu jak zátka od šampaňského a hlavou otevřel skóre – 1:0. O sedmdesát vteřin později Hýsek vystihl rozehrávku obrany a při pokusu o lob byl faulován gólmanem. K penaltě se postavil Vencl a poslal svůj tým do vyšší soutěže – 2:0. V 80. odcentroval Tamchyna a Smutného hlava šla vedle. Pak už mohlo nad Hradištěm vysvitnout postupové slunce. Fakta – branky: 51. Hýsek, 52. Vencl z penalty. Rozhodčí: Gregor (Chrudim). ŽK 0:2. Diváků: 60. Poločas: 0:0. Hradiště: Habivský – Hudec, Habiger, Vencl, Tamchyna - Deutsch, Zavřel, Klofanda, Urbanec – Pecháček (67. Smutný), Hýsek (60. Tesner).

Mikulovice – Načešice 3:3

V 8. centr L. Valského přetavil hlavou v gól Moučka – 1:0. Ve 30. vypálil z rohu velkého čtverce P. Vencl a trhal šibenice – 2:0. Ve 34. se po načešickém rohu vytvořila před Dufkem skrumáž a M. Jirásek bodlem našel skulinku – 2:1. Ve 42. procestoval míč napříč domácí obranou a Semrád na zadní tyči zvedal ruce nad hlavu – 2:2. Vzápětí však Petříkovu malou domů vystihl J. Vencl a úspěšně si vyzkoušel blafák na Nováka – 3:2. V 54. Svoboda bez úhony přešel přes čtyři hráče a v klidu zavěsil – 3:3. V 62. po akci D. Jiráska se Svobodou, Bříza nejdříve orazítkoval břevno a pak odražený míč poslal nad. Fakta – branky: 8. Moučka, 30. P. Vencl, 45. J. Vencl – 34. M. Jirásek, 42. Semrád, 54. Svoboda. Rozhodčí: Havel. ŽK 3:3. ČK 1:0 (75. P. Vencl). Diváků: 80. Poločas: 3:2. Mikulovice: Dufek – Hromádka, Hofman (46. Mynka), Vyskočil, Bříza – Moučka, L. Valský, Hromek – J. Hyxa, (70. Mzyk), J. Vencl, P. Vencl..

Slatiňany – Přelouč     4:1

Přelouč v uvodní čtvrthodině zahodila dvě šance a pak to s ní šlo z kopce. Stačila sice snížit Novotným z penalty na 1:2, ovšem při hazardní hře na výhru inkasovala, kdy nejednou útočila v sedmi lidech, ještě dvakrát. Fakta – branky: Myška 3, Kovařík – Novotný. Rozhodčí : Zavřel. ŽK 2:3. Diváci: 80. Poločas: 1:0. Přelouč: Král – Kadeřávek, Kozel, Novotný, Zackl – Pištora, Slabý (50. Ulrych), Nedvěd, Koch (53. Pithart) – Hanáček, Starý.

Řečany – Paramo 3:2

V 5. Chára standardkou nastartoval soupeře a Těšitel se mu poděkoval – 0:1. Ve 42. Matoušek vystihl malou domů – 1:1. Ve 48. Němec sklepl míč prsama Koberovi, jehož dělovku zastavila až síť – 2:1. V 56. chyboval Śtěpánek a následný centr Staněk hlavičkoval přes Kaňuku – 2:2. V 70. si Kobera narazil s Matouškem a smetanu slízl J. Křivka – 3:2. Fakta - branky: 42. Matoušek, 48. Kobera, 70. J. Křivka – 5. Těšitel, 56. Staněk. Rozhodčí: Čad. ŽK: 4:2. Diváků: 200. Poločas: 1:1 Řečany: Kaňuka – Štěpánek, Pe. Linhart, J. Křivka, Pe. Moravec – Kobera, Chára (85. Stoklasa), Grande (75. M. Moravec), P. Křivka (33. Blažek) – Matoušek, Němec. Paramo: Vlček – Kunart, Bárta, Zámečník, Mládek – Puhlovský, Novotný, Červenka, Dušek – Těšitel, Staněk.